ЮЛЧЕТА някои вече люлеят, други за срещата още копнеят

  • 22 618
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 731
Честито на Дейзи и Люси! Много да ви радват бебоците и бързо възстановяване!
cvetulka, не се тревожи излишно - не е по-болезнен или по- неприятен от обикновен преглед  Peace Ако ще проверяват само за разкритие всичко трае буквално 4-5 секунди. Аз тази бременност лежах на два пъти за задържане и уверявам те, вземането на влагалищен секрет беше в пъти по-неприятен от прегледа за разкритие.
Виж, ако е някой "добронамерен" лекар, който иска да ти предизвика раждане  #Cussing out

# 16
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Добро утро в новата тема!

Честит малък мъж на Люси! Да им е жив и здрав!

cvetulka, и мен ме боля ужасно много като ми правиха прегледа за разкритие. Имайки предвид, че съм с много висок праг на болка, тогава ми избиха сълзи на очите  Shocked Мисля, че просто док не беше внимателен. А и явно си е строго индивидуално.
Като се събирахме със софийските мами, мисля, че Ади (ако се бъркам да ме извини) спомена, че раждането боли именно по същия начин, както болката при прегледа  #Crazy

# 17
  • Мнения: 69
честита радост на дейзи и люси да са им живи и здрави малките съкровища
мен последните 2-3 месеца са ме гледали 4 пъти за разкритие и мога да кажа че е неприятно,само последния път ми беше адски болезнено и изгубих ума и дума но не ме преглежда моята лекарка ,а друг лекар в болницата.Така че според мен много зависи от лекаря този преглед дали ще е болезнен.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 10:00 от галя76

# 18
  • Мнения: 60
Добро утро и честито бебче на Дейзи!
Да е живо и здраво малкото слънце!
   bouquet

Аз вчера бях на преглед и ме "зарадваха",че ще ми правят рентгенова снимка на таза
на 9-ти и ако се окаже тесен-секцио  Sad  а си мислех,че ще раждам нормално...
И се чудя-не е ли вредна за бебчето тази снимка..цяла нощ се въртях и си представях едни скалпели,едни чудесии  Tired

# 19
# 20
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ЛЮСИ И ДЕЙЗИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ НА МАМА И ТАТКО!
На всички останали пожелавам такива леки раждания, като техните! newsm10
Тук от снощи се сипе един дъжд, ще ни удави, няма спиране. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5
Добро утро момичета! Чудесна нова тема! Дано се напълни само с хубави новини и силни и здрави бебоци!

Честито на всички нови мами! Няма да изреждам поименно, за да не забравя някоя. Да са им живи и здрави малките ангелчета и много да ги радват!

Днес тук времето е едно дъждовно и скапано, няма къде да отиде човек, а имахме такива готини планове за пикник. Много ме е яд!
Мен само веднъж са ме гледали за разкритие, но почти нищо не усетих пък камо ли болка. Явно много си зависи от доктора. Сега съм се разготвила по раното,че деня да ми е свободен после.
Лек и хубав ден и успех на всички!

# 22
  • Мнения: 85
Добро утро и  от мен!
Честити бебчета на Дейзи и Люси!  bouquet
Днес моята половинка има рожден ден-заобиколена съм от раци Mr. Green,една почерпка от мен за негово здраве!

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 33
Добро утро и честити бебчовци на майките им Simple Smile

Аз се настроивам ли настроивам за раждането, взех да сънувам как започва а аз не съм готова с нищо и се шашкам и се карам на хората около мен. Иска ми се някак да по приключваме с чакането , но знам че ще е каквото каже малчо или каквото каже докторката ми Simple Smile
И корема ми се нацепи, за една вечер. Намазах го преди лягане и на сутринта или по скоро по обяд когато се погледнах очарователни чертички вертикално на корема около пъпа. Жестоко просто. Сега как ще си ги оправям. Продължавам да се мажа да не стане по зле, но очевидно както каза докторката ми, ако съм била предразположена ще се нацепя. Сега трябва да си търся бански само с плътна предна част, да си ги крия, поне докато отново, евентуално, заприличам на нещо Simple Smile

Стига съм мрънкала, продължавам да чета и да чакам нови бебета, ЮЛИ Е НАШИЯ МЕСЕЦ!!!

# 24
  • Мнения: 526
Иначе снощи ме убеждаваха за пореден път, че сама ще предпочета да дам биберон залъгалка, защото бебето като не искало да млъкне и ще видя...  Tired Другия довод беше, че бебето си смучело пръста ако не му дадеш биберон  newsm78 Ама не се поинтересувах как е хранено - дали е кърмено на поискване или с биберон под час (подозирам, че е второто). Абе аман от съвети  #2gunfire

Cvetulka, наистина сигурно е най-добре без залъгалка, но пък ако на беб4ето му се су4е..и то не от глад, и със залъгалка се успокоява, не мисля, 4е има нещо лошо. Все пак не може да виси постоянно закачено за гърдата Simple Smile Сму4енето на палеца  е много по-лошо - нау4и ли се веднъж..мнооого трудно е да го откажеш. Ето в4ера гледам едно момиченце ...около 2 годишно, налапало пал4ето до дъно и не го пуска... Майката не му обръща внимание, кара си коли4ката..а то хем си пипа мръсните обувки, после палеца - хоп в устата....ама и не е лесно. Ако бибата може просто да я вземеш, то пал4ето няма как. Моя опит със залъгалките никак не е страшен. Мони използваше до към 10тия месец - тогава реших, 4е е време да я махнем. Никак не беше трудно, отна4ало пла4еше, но компенсирах с пове4е гушкане и люлеене, или пък я давах съвсем за малко само ве4ер докато заспи....и така свикна без нея. Не е толкова страшно. За мен пък сму4енето на палеца е много неприятно - най ве4е заради това, 4е налапва един куп микроби, особено като вземе да лази...за зъбките е лошо, и трудно се отказва, защото е винаги.. "под ръка"..тоест.."на ръка" Simple Smile


Охооо, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА ЛЮСИ!

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Здравейте сладурки ,
да се запиша и аз в новата ни темичка , която е прекрасна !
Благодаря Tyra   bouquet  bouquet  bouquet
Честити бебчета на Дейзи и Люси , да са им живи и здрави !!!

# 26
  • Мнения: 186
Честити нови бебчета!   bouquet

За биберонa, кърменето и пръста - кърмих малката и едновременно с това тя си смучеше биба без проблем. Когато стана на два месеца, просто изплю биватa и преоткри сладостта на палеца си. И до ден днешен (повече от 4 години) няма спасение от това. Аз я разбирам, защото съм си смукала пръста до 13 годишна  Mr. Green . Майка ми какво ли не е опитвала милата, за да спра, но уви, чак когато ми сложиха брекети и нямаше как да си лапам пръста тогава спрях. Аз бях решила да откажа малката и купих едно гелче, което е създадено точно с тази цел и е доста горчиво, но на малката и трябваха точно 4 часа да свикне с горчивината му и дотам, пак засмука пръста. Та сега имаме уговорка, че като се роди бебето и ще спре с пръста, че иначе и бебка ще започне да го смуче. Но за съжаление не ми се вярва да спре.

Леко раждане на всички, които ще се обебят днес.

# 27
  • Мнения: 372

Enna Да се отчиташ по-честичко, че само те мислим  Mr. Green

Lusi Честито бебче! Разкажи повечко за раждането как е преминало като намериш време  Twisted Evil

Мен за разкритие ме проверяваха в петък, лекарката видя че съм доста притеснена и ме успокои, че ще е внимателна. Наистина не болеше, просто е неприятно, имам чуството че ми бръкна до пъпа  Crazy Но нямах никакво разкритие, така че не е, просто усещане.

Зависи от лекаря дали ще боли. Може специално да попиташ дали ще боли да се усети бавно и внимателно да ти го направи. Иначе минава за няколко секунди.

# 28
  • София
  • Мнения: 351
добро утро и от мен!

svetlana79, постъпвам в ТК в сряда за планово секцио (по нежелание, ама ....); ние с теб сме с един ден разлика в термина; ти как ще раждаш?

енна и стоунчето, вие май добутахте до термин, а? хайде, чакаме ви да се похвалите вече .... стискам ви палци!

Честит син, Люси, и моят син ще се казва Тодор; страхотно име, нали? дар от бога!! да ти е жив и здрав!

днес ще подреждаме стаята на бебето, мисля до довечера всичко да ми е готово, до сряда да не го мисля.

приятен, слънчев и прохладен ден ви желая  Hug

# 29
  • Мнения: 366
Имаме си две нови бебчета  newsm44
Честито на мама Дейзи и на мама Люси. Да са им живи и здарви малките съкровища!
Искам и аз така да родя и след няколко часа да пиша във форума, но това ми се струва невъзможно  Blush
Криса, Тея имаше подобен проблем с бенките. Според мен си е от бременността, но тя ще ти даде още инфо. Аз също имам страшно много бенки, но не са се увеличили по време на бременеенето.
Енна, хайде и днес да се разходиш хубаво и да изядеш всичкия ананас на пазара  Wink
Стоун, хайде и ти, че Добрич те чака  Wink
Аз нещо хич не бързам да раждам, всеки ме пита и аз "ооооо не сега, рано е ощеееее" - май съзнателно ми се искам малко да поотложа, явно ме е добъзяло  Mr. Green
ЧРД на мъжа на Галето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт