ЖЕНАТА ЛЪВ 33 част - Наближава Лъвското царство!

  • 15 554
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Камче, с удоволствие  bowuu
Пък аз царевицата я харесвам на скара, преди години в Несебър правиха такава.

# 46
  • Мнения: 11 466
Ох, не мога да пиша много. Не съм в къщи. Rolling Eyes

Къде си бързо докладвай  Crazy

Кипре и на скара я обичам  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Абе как четири страници, бре  Shocked! Уплаших се и ги прочетох по диагонал  Blush!
Пол, много благодаря за темата   bouquet!
Стеф, много ти върви да пишеш, казвала съм ти го 235525 пъти  Embarassed, ама ми харесва! Ако решиш, може и на мен да ми направиш такъв портрет, ще ми е интересно да се видя от страни   Mr. Green Hug!
Сутринта, докато идвах към сестра ми, спрях да платя разни сметки и на тръгване леееко се бутнАх в едно колче. Пък нали систър си потроши колата, като дойда да гледам бебето, давам й моята кола. Е, да, ама както била паркирана днес, така един с микробус минал и я одрал  ooooh!! Голяма дандания настана - тя звъняла на КАТ, аз пък звъня на застрахователите... ужасТ. И полицата за ГО-то не стои при документите, ми в нас, в бюрото, та и мъжът ми ми се навика  Crazy. Ега ти лудницата!
Липсвате ми днес, щото не мога да вися тук много  Hug!

# 48
  • Мнения: 662
Момичета, да ви кажа честно, аз бях в много голяма дупка, като дойдох при вас и някак си неусетно май поизкочих от нея Praynig Все си мисля, че и вие доста ми помогнахте и се надявам да не съм ви натоварила, ако съм мрънкала повечко Crazy
Чоч, че ти си си от редовно пишещите, ще ти се оправи настроението скоро ще видиш Hug
Стеф, а за мене нещо знаеш ли newsm78 Стана ми много интересно, като четях за Рейчето   Peace Според мен много точно си я описала, само кучетата са повече  Joy
Наистина пишеш много приятно за четене  Peace Дай по едно описание на всяка  Praynig
Аз малко съм ядосана от вчера/ да не кажа бясна Blush/ на свеки, абе що има такива несериозни хора newsm78 Още преди месеци, преди да резервираме за морето говорихме с нея за кучето и тя каза "няма проблеми ще го гледам, когато и колкото кажете". Вчера изведнъж реши, че няма да го гледа  ooooh! и то след като я питах, иначе едва ли щеше да ми каже newsm78 Ами майка му стара, ако не я бях питала кво щеше да стане като и го заведем newsm78 Сори расъждавам си на "глас"  Crazy

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Гудзи, ти що я питаш? Ако и го бяхте завели, едва ли щеше да откаже (така си мисля, де, не я познавам).

# 50
  • Мнения: 3 997
Стеф, и аз искам профил Crazy

Ако ми кажеш какво да правя с царевицата. Crossing Arms майтап.

Полинко... ти...

Ти имаш пекарна. Дето аз я нарекох веднъж по погрешка "пАкарна". Пакарна или пЕкарна ваш'то целото къща се върти около пакарната. Откакто я имаш неуморно ваеш вкусотии. Не съм ги опитвала, ама ти обичаш да ги снимаш и от външния им вид съдя, че ще ми харесат. Искам по Коледа да ми направиш питка.  Crazy

Имате две дечица. (Тука информацията от файла нещо беше неточна и затова затривам). Което е без значение освен, че по всяка вероятност сте преживяли някога изпепеляващи страсти. Wink. Не се смей. Някои хора така и никога не ги е удряла мълнията.

Отдала си се на гледане на малкия Ник и на въртене на домакинството. Правиш го с удоволствие. Само дето аз понякога имам чуството, че на моменти (много редки впрочем) ти се вижда еднообразно. Един единствен път си споменавала дори за работа!!! Май след това никога повече не го повтори. Щастлива си си у дома с децата. Не си тип жена кариеристка.

Кафемашината ти отдавна не чини. Joy

Пътувате понякога до Румъния където се отдаваш на шопинг за теб и децата.

Обичаш да споделяш преживяванията си качвайки снимки в нета. Изобщо форумът ти е краста. Някой път искаш да се откачиш от нея ама не можеш. (Това личи и по броя звездички). Изобщо ти май си най-редовната лъвица в темата.

До толкова си свикнала с общуването си тук, във форума, че подозирам, че много искаш да можем да си направим общофорумска среща. (А може би се надяваш на нея, за да подмениш най-сетне развалящата се кафемашина у вас с джезвето, дето съм ти обещала. Wink Хи хи)

Мразиш змии.

Нямаш домашен любимец в истинския смисъл на думата въпреки настояването на Даянка. Дворните котки, които се привъртат около къщата ви не ги броя, понеже не ги обичаш кой знае колко. Особено пък след като постоянно ви опикават наоколо.

Понякога се ядосваш на мъжО, ама само за ден-два. Wink

Не си по скъпите дрехи и почивки. Практична си. Крайните женски глезотии по правило не одобряваш. Например моето ходене на солариум.
Обичаш да пазаруваш от Ла редута. Съмнявам се, че би дала пари за хептен маркови неща. Не си такъв човек.

Пишеш по разните подфоруми за дома. Споделяш с хората опит и търсиш и ти понякога съвети. Ти си домошар.

Имаш редовни и безобразни проблеми с хапаратурката ти - лаптопа. Нищо не отбираш от компютри. Но когато пишеш какви ядове имаш с тях аз искрено се забавлявам. От сърце и без лошо чувство. (Като например "Имам 32 гигабайта снимки".  Crazy). Но за сметка на това ето, че днес си излязла с лаптопа. Щото и ти си като мен - ако не си кънектната не можеш да дишаш.

Живееш някъде в северна Б-я. Аз дори знам името на градчето. Но няма да го напиша понеже... ето другата ти особеност - не обичаш да се разкриваш съвсем в интернет пространството. Не знам причината обаче.

Обичаш да гледаш и телевизия. Все още никой не може да те откаже от някои продукции. (но ще дойде време, убедена съм)

Съчустваш на хората. Не просто на думи. Ти искаш всички да са щастливи.
Е, понякога пречупваш чуждото щастие през своите ценности, но важното е, че винаги го правиш от сърце. Hug

Това се сещам. И след толкова писане ако не ми пратиш по Коледа тутманик или питка... утрИпЪм тЪ. Hug

Вени, замориФ сЪ. Но не си мисли, че не мога да опна и за тебе един чаршаф.

Гудзи, все още не те познавам добре мисля. Но май и ти ще стенеш редовно пишеща тук. Усещам го. Пък и факта, че не работиш в момента е добра предпоставка.

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 18:10 от Stefka.b.k

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз се нареждам на опашката, Стеф  Flutter.

Камче, ти ме стрелна преди 5 мин., нали?

# 52
  • Мнения: 668
Камче, ти ме стрелна преди 5 мин., нали?
Ахам.  bowuu

Стеф , и аз искаааам. Ти като нЕкоя врачка, всички се наредихме.  Mr. Green

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
А, добре. Питам, че да не съм изключила нЕкой клиент случайно  Mr. Green. Записана си  в листата Peace.

Намерихме занимавка на Стеф, пък ще се отплащаме кой с каквото може  hahaha

# 54
  • Мнения: 904
Ех, Стеф  bouquet, браво на теб много ти иде отръки писането, аз да си призная знам съвсем малко за вас, аз  ви се представих без задръжки, и сега ми е интересно като чета описанията на Стефи  bouquet

# 55
  • Мнения: 9 776
Стеф, едвам си сдържам смеха Crazy. Много образно си ме описала bowuu. Ама отде го измисли туй за вторият брак на мъжа ми бре Joy? НЕма такова нещо Laughing. Имам и някои други уточнителни и по-късно може да ги напиша Peace. Иначе ти благодаря от сърце Hug.
И да, искам всички да са щастливи Heart Eyes. И да се радват на моето щастие така, както аз на тяхното, защото това малко ми липсва Rolling Eyes.

# 56
  • Мнения: 699
Хихииииииииии, Стеф, и аз искааааааааааааааааам!

Пол и аз се зачудих на това за втория брак, ама то толкоз сме накацали тук, че едва ли може да помни всичко Стефчето.

# 57
  • Мнения: 3 997
A! ОбъркА ли се Генчо?  Embarassed Ам корекция тогава. Значи нещо съм смесила с на друг нещата. То файлове, то чудо! Цяла база данни.

Но други грешки имам ли?

Пропуснала съм да напиша за едно друго твое хоби освен пАкарната - обичаш да снимаш. Wink  smile3509

Но кое ти липсва аз не разбрах? Ние също се радваме на твоето щастие, Полинко. Не вярвам пък да не го знаеш. Ако не го знаеш... веднага се поправи.  Naughty

И друго съм забравила да напиша - Ник го кърмеше съвсем доскоро.  Grinning Вече бях започнала да си мисля, че малкият ще вземе да гледа на твоя лаптоп филми със субтитри преди да го отбиеш. Сега това дете трябва да е наистина здраво и калено. Ти се всеотдайна мама.  bouquet

Полинко, ти имаш ли много приятелки? Истински приятелки? Сетих се... просто така да питам. Аз в Пловдив вече нямам. Излизам само с мойто. Напоследък съм се замислила дали е много лошо това.  Embarassed Нещо хич не съм склонна тепърва да се размотавам насам-натам в търсене на приятелства. А в работата ми повечето са значително по-големи от мен.
Малко отклонение... Получих факс. Embarassed

Видехте ли сега... бъркам сЪ. Е затва няма пиша поЙче глупости.  Ще взема да напиша и за някой друг нещо грешно. Сега например се замислих знам ли наистина защо Ками почиват в Египет?  Thinking Май имаха рода там. Ама каква? Ще си трая вече, че пак ще ръсна някоя глупост. Joy

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 18:33 от Stefka.b.k

# 58
  • Мнения: 904
Недей така бе Стефи, виж че никой не се обижда щото е ясно, че не е нарочна тая грешка, и аз да те замоля за описание ще ми е интересно да се погледна(прочета) отстрани.

# 59
  • Мнения: 3 997
Не бе, знам,че не се обиждат, ама виж, че фактологията я мотам малко. Blush

Ама Страхотна, теб все още не те познавам.  Embarassed Ти дойде и започма да пишеш в момент когато аз почти не влизах или влизах само за един диагонален прочит. Ще мине време, ще се опознаем. Бъди рахат. Hug След това някой слънчев ден ще драсна едно досие. Шегувам се разбира се.

И я веднага някой друг да подеме щафетата. И вие знаете това онова за всички тука.

Общи условия

Активация на акаунт