Отговори
# 45
  • Мнения: 82
Изчистих тръцки!Тъкмо почнах и пак спряха тока,и тази вечер ще сме на тъмно чувствам аз....
Вчера ходихме на плаж от 18 до 19.30ч голям кеф-водата беше чай.Анджи си похапна пясък отново.Добре че я изкъпах по-навреме,че щеше да си легне потно и в пясък горкото.
Момичета,Анджи като върви единия и крак левия го придвижва тоест стъпва  ала Чарли Чаплин,на една страна,прави това от скоро,на някоя от вас случвало ли се е?Другата седмица като идем при педи ще и кажа ако трябва пак при ортопед да ни прати,но дотогава ми е притеснено,мислех,че ще е така за ден-два,но мина повече време.
Отивам да я къпя,че да не правим после баня на свещи  Laughing

# 46
  • Мнения: 421
Здравейте,

Благодарско на Мия за новата тема!

sexyback, споко. Тепърва колко ще има да пада ... Моя мъж е същия като твоя  #Cussing out На всичкото отгоре, когато някой от двамата се задави докато пие вода, мъжо ми вика: "Леко ще го одавиш"  #2gunfire
Gulia, и при нас положението е същото. Криси си е ревла по принцип, но от скоро и Емо започна да реве от нищо.

И на Емо му беше голям кеф да си играе с коша за боклук, но вече го преместихме на недостъпно място. Шкафовете и чекмеджетата също са им интересна играчка и въпреки, че си притискат пръстите, не се отказват. На Криси пък любимата й играчка е кутия от цигари. Днес леля й и даде да си играе и после едва и я взех. Такъв рев му дръпна. Така е всеки път като добара на нечии цигари.

Уф тоя пост го пиша от 2 часа. Щерката се буди през 10-15 мин.
Лека нощ!

# 47
  • Мнения: 307
Момичета, какво мислите за пясъчниците. Кога смятате да пускате малчовците да си играят в пясъчника? Рано ли е сега да го пусна да играе с другите деца в пясъчник?
Вчера излизахме голяма компания от ОК2 околните на нас блокове. Другите деца са на почти годинка и малко повече. Митко много жално ги гледаше как играят в пясъчника а него мама го държи в кенгуру.

# 48
  • Мнения: 14 654
Момичета, какво мислите за пясъчниците. Кога смятате да пускате малчовците да си играят в пясъчника?

Никога! Съвсем честно и сериозно го казвам, пред блока ми има пясъчник и всяка сутрин преди децата да дойдат, виждам как и улични, и домашни кучета се въргалят там. Има и лайна вътре. А покрай който и пясъчник да мина, вони или на котки, или на кучета.
Евентуално след като престане да си лапа ръцете и да пъха неща в устата си, и да може да внимава.

# 49
  • Мнения: 116
Добро утро!
Май днес никой не е сревирал закуска,а?С риск да ме линчуват дамите на диета ще споделя с вас нашите мекички!Да ви е сладко!

Пясъчници за толкова малки деца-не!И аз мисля,че за съжаление те са посещавани по-редовно от кучета и котки отколкото от деца и идеята хич не е добра за момента!
Синческа голяма си късметлийка с тоз ток!Че и мъжо ти го няма да си направите романтична вечеря на свещи!Майтапа настрана-дано скоро оправят аварията,че никак не е лесно без ток!А как ви завиждат за плажаааа(благородно,разбира се).
За паданията-неизбежни са просто,ние трябва само да се опитаме да не са много на брой.В тази връзка мойто диване се подвизава предимно на пода,но и за нея май е по-добре-ходи и си шета ,където иска.Малко бавничко се придвижва като баба Костенурка,но винаги си достига целта!
Лек и прохладен ден ви желая!

# 50
  • Мнения: 17
Много ви благодаря за честитките!
CRLN Flickr където съм отваряла се зарежда бързо.
Имаме си втори зъб! Неусетно, дано и другите така.
Вчера имах един работен ден и повече не ме пуснаха, много трудно са се оправили, Никола е само на ръце и баба му едвам е издържала. А и едното кърмене трябваше да му даде АМ, което е отказал категорично, дори и след опити да го смеси с каша и пюре. Ще чакам да порастне още малко, а и на мен ми беше много мъчно. Иначе работата беше мечта, а и ме харесаха много. Фотограф а и за хубави пари.
В пясъчник не мисля да го пускам скоро. Имаме и колело бебешко, много се радва като излизаме с него Simple Smile Такова е:http://chipolino.com/#/bg/products_use/01.211/01.211.219/m.156/
А Никола като пълзи единия крак не го сгъва, а го влачи, но не се притеснявам много, защото всички останали неща ги прави и с двата крака, сгъва го. Явно нещо в пълзенето не може да улучи
Ето и една снимка от рожденния ми ден Simple Smile
и едни спящ от снощи
http://www.flickr.com/photos/yana931/

# 51
  • Мнения: 95
Здравейте!

Мия, страхотна тема и великолепен колаж!   bouquet

Ние днес се прибрахме от морето! Изкарахме страхотно! Времето беше безоблачно и горещо, добре че във вилата имаше басейн! Имахме само една облачна сутрин та поне успяхме да излезем да купим сувенирчета за близките.

Слънцезащитен крем - На "Ла Рош' - 50-ти фактор - Подкрепям го с две ръце!

Връщам се назад да чета!

# 52
  • Мнения: 82
Днес пустичко тука.....
Ходихме на плаж и си изкарахме супер,Анджи вкарам ли я до коляното и почва да реве  Mr. Green
Още си играят с тока ни,половин час има -един час няма  #Cussing out #2gunfire Голяма авария излезе,голямо чудо.
Снощи до 00.00 нямахме,направо си лягам с кокошките вече.
В пясъчник аз също не пускам малката,ама на морето няма как,уж е на хавлията ама пак гепи пясъка.Иначе да си играе не,те все още лапат всичко де що видят.А и пясъчниците са по-обитаеми от животните така че....
пускам поста,че след малко може и да не мога и тогава най-се ядосвам!

# 53
  • Мнения: 152
 ЯНА СТРАХОТНИ СНИМКИ.А КАК СЪЖАЛЯВАЧ,ЧЕ НЕ СИ ОТ ПЛОВДИВ, ЗА ДА МИ СНИМАШ ДЕЦАТА.

# 54
# 55
  • Мнения: 25
здравейтееееееееее от доста отдавна не съм писала а бебчетата растат ли растат.
ние хич не си падаме да лазим малко ни мързи назад сме добри,но напред.... Grinning
за жълтъка не съм дала още сигурно педи ще каже от следващия месец.
имаме два зъба долни,които избиха без проблем но сега е ужас кисела не може да спи нито нощем нито денем незнам какво й стана ама предполагам че е от зъби.давам й хомеопатични за зъби и от вчера и за спокоен сън че милата се измъчи.
дано имам повечко време да пиша по честичко.
Приятна почивка на всички!

# 56
  • Мнения: 17
 tanuta благодаря! Ела до Варна и ще ги снимам Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4
Привет!  Simple Smile

Да ви е сладко .........
Ние ставаме на 9 месеца днес!
Маргаритка,честита 8-ма месечинка и на Евето!  Hug

# 58
  • Мнения: 22
Здравейте мамчета Simple Smile

Най-накрая слънце, ама гледам пак дават едно бури...
Алекс е станал такова инатче, като го храня изпада в едно истерии  ooooh! Ако не си отваряше устата ,след като се поуспокои ,щях да си мисля ,че не е гладен ,ама цък. Прави го и на любимата му каша . Вече не знам какво да правя- пускам филмчета ,пея за зеленчуците, един куп малки играчки има пред него , само и само да се се извива на дъга и да пищи. Мислех ,че е от зъбите ,ама вече пробиха и пак продължава newsm78

Яна 931: ми аз по принцип гледам снимките на Малена и Калина, сега и твоите добавих ,ама и те така много бавно се зареждат. Проблема с нета нямам , на бтк ползвам . Абе луда работа! Преди време беше постнала във фотографския едни пояснения за пипането на черно бели снимки, и после беше споменала ,че имаш пояснения и за цветни от по-стари теми. Ако не ти е проблем , да ми ги пратиш на лични ,че  хич ме няма с фотошопа  Embarassed



# 59
  • Мнения: 82
Халююю!
Малеее ако прогнозата се сбъдне.....  Shocked ще хвана паяжини вкъщи.То ако не е сто градуса навън ще вали и обратно.  ooooh!
Ние бяхме на плаж,оправяхме се ядохме и Анджи вече от половин час спи.
Тази сутрин в 4ч какъв рев,какво пищене направо в чудо се видях  ooooh!Нищо не я успокои освен цица,и веднага заспа.Ми тя като бебе не е яла посред нощ та сега дърта магарица ли  Laughing И в 7.30 пак гладна.....нахрани се и пак заспа ама мен ме цепеше главата до обяд.Добре че поне днес не е такава жега и отидохме на плаж,че вкъщи не се трае,само пищи и капризничи.Сега е блаженно уморена и да видим до кога ще спи.

Общи условия

Активация на акаунт