Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 181
Добре дошла на pressita !

Мирче, дръж фронта  Wink

Milla, стягането са контракции.Това са подготвителни , но не трябва да има болка , особено менструална. Пиеш ли магнезий, ако не почвай да пиеш, че и път те чака .

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
pressita , добре дошла при нас Hug !

# 47
  • София
  • Мнения: 483
pressita, добре дошла мила  Hug
tsvelichkova, това което разказваш ме втресе  ooooh! Мислех че навсякъде бременната жена си е бременна и отношението е като към такава, ама не било...  newsm78 На студено, права, с 15 кила документи и няма нито отпуска, нито болничен...  ooooh! Но щом не се прибирате, значи дори и така там ви е по-добре  Simple Smile

Ох, знам че сме много с контракции, но не знам дали няма да разпуснат шийката и бебка да тръгне да излиза и затова им се плаша. Дано да не се случват такива неща  Praynig

# 48
  • Мнения: 1 298
Нани, не пия магнезий. Нямам стягане, ами болка ниско долу, все едно яйчниците.
Тоя магнезий на големи хапчета ли е? Че не мога да ги пия.
И какво искам в аптеката - просто магнезий или си има някакво име специално?
Да взема да си купя пък един за всеки случай. newsm78

Арим, и аз от това се плаша. Не ни е време още. Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 5 752
Пресита,добре дошла!  Hug  bouquet

Охх... Мирче нямат още 100 гр качени но се надявам както си папкат да започнат и да наддават  Praynig по бързичко! Praynig
Ти се пази много но поне добре е,че нямаш болезнени контракции! Hug
Торта ли си направила>????  Shocked Ще ти гостувам май! Whistling Hug

Ноел,болките при контракциите са точно като менструланите кога леки ,кога по силни! Rolling Eyes
Аз пиех магнезий на прах Диаспорал 300 и си ги разтварях с около 150 мл вода и го глътвах на бързичко! Hug

Цветеличкова Hug

# 50
  • Мнения: 102
Цоп  Wink
че после нямате намеране  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 286
Здравейте, момичета!

Димяни Hug Благодаря ти за темичката Hug . Браво на двете ти принцеси! Дано все така хубави новини ни носиш!

А за контракциите - въпреки че пия магнезий редовно пак го получавам, при това всеки ден по няколко пъти. Лекарката ми каза, че щом няма болка, значи не е опасно и някои матки били по-чувствителни, каквото и да означава това Simple Smile Но не се тревожа, всичко с бебчо е добре.

didanka, точно за това и аз няма да си плащам за екип! Разбира се, после ще има почерпки, но първо да си ги заслужат Wink

Milla Elaine , не трябва да имаш никаква болка, потърси скоро лекар. А  колкото до магнезия- има много видове. Ако не ти го назначи лекар, питай по-близък аптекар.

# 52
  • София
  • Мнения: 483
Мила, аз пия магнезий на таблетки - Магнерот. Първо беше 3х1, а сега 3х2.
Наистина болката говори за опасни контракции, потърси лекар още утре и дано да няма нищо  Praynig Може и да е нещо от течението, знам ли  newsm78

Тони, най-обикновена бисквитена торта  Simple Smile Добре си ми дошла, ще почерпя  Hug С теб имаме да правим и другото, обещала съм ти  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 500
Ноел,болките при контракциите са точно като менструланите кога леки ,кога по силни! Rolling Eyes
Тя Milla Elaine питаше.  Grinning На мен до болка са ми познати контракциите.

Milla Elaine, на мен лекарката ми каза, че с Полижинакс гъбички не се лекували. Моят опит показва друго. Точно с Полижинакс излекувах дълкотрайно гъбичките преди една година. Оттогава не бях имала, а преди имах през месец. Сега пак ще патя с тях. На мен докторката ми изписа Гинодактарин.
За болките - според мен не трябва да изпитваш никаква болка.

# 54
# 55
  • Мнения: X
Ноел, когато бях в болницата миналия месец, ми откриха Кандида и ми предписаха Гинодактарин, те са три глобулки. За мъжа ми казаха да се измивал пет последователни дни със сода бикарбонат, разтворена във вода.  Confused Една седмица след лечението нямах бяло течение ( което всъщност и преди това беше слабо), но после пак се появи. Помолих лекарката ми на консултацията да ми вземе отново секрет, за да проследим нещата, ама тя рече, че трябвало да е платено - 28 лв.  Confused А пък аз нямах възможност да ги дам и така си и остана. Сега имам някакво слабо течение, явно гъбичките са се възродили.  #Cussing out

# 56
  • Мнения: 1 298
Момичета, вчера се разрових из холандските форуми и инфолинии,
заради пустата болка ниско в корема.
Значи - контракции нямам, свиване и отпускане тоест на корема, стягане и пр.
Имам тъпа,постоянна болка ниско долу. Там пише, че най-вероятно се дължи на някакви мускули,
които се разтягат от тежестта на плацентата. Болката при тях била силна, предменструална,
без да има свиване и отпускане като контракции. Мислех си и аз да не е от гъбичките...

Ще видим как ще съм и ще преценя какво да правя, за сега гледам да не се шашкам.
Но ако нещо се усъмня, ще бягам и аз към лекар.

Ноел, аз имам облекчение от полижинакса. Дано се излекуваме, че гадост направо.

# 57
  • Мнения: 6
Здравейте, милички!

Димяни - браво на красавиците, все така да наддават  Hug И разбира се, мерси за чудесно оформената тема  Hug
Добре дошли на новите момичета - лека и безаварийна до края   bouquet

При мен до преди малко сайта не искаше да се отвори. Бях влязла във фейса и видях, че Надето е писала, че не се чувства добре и ще ходи на лекар. Дано е фалшива тревога и няма нищо сериозно Praynig

Мила, аз също пия Магнерот, но не заради силни контракции, а заради схващане на прасците. Доки ми увеличи дозата, както при Мирчето от 3х1 на 3х2.

Времето е чудно и дори мисля да си направя разходка до Джъмбо, че искам да видя за детската някакви стикери или шаблони за стена. Налегнала ме е музата да нашаря стените  Laughing

Много усмивки и добро настроение на всички!

# 58
# 59
  • Мнения: 66
Здравейте сладурки ,
Пресита добре дошла при нас.
Stelisima  къде се изгуби ти ? Ще идваш ли на 29-ти на ден на отворените врати в ОБ ?
Тея гъбички май са всеобщ проблем.  Sad и аз ги церя с полижинакс ама да видим дали ще има ефект. Thinking
Днес се поразхлади и аз тръгвам по задачки.
Лек и усмихнат ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт