Мартенчета 2009

  • 25 460
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 276
 Роси, ЧРД и тук! Пожелавам ти всичко най, най, най! Simple Smile
 Ние пристигнахме благополучно в Чикаго! Simple Smile Засега много ми харесва! Още не можем да свикнем с часовата разлика, но предполагам, че скоро и това ще стане.
 Вчера обикаляхме по магазините, а довечера даже сме на партиии! Simple Smile
Хайде чао засега и поздрави на всички! newsm51

# 46
  • София
  • Мнения: 5 301
(не съм чела!!!)

Слънцето, току-що по новините на НОВА имаше репортаж за нов метод - лазерна терапия - за работа по зъбите и образувания в устната кухина. Не се поемало по здравната каса, но си струвало инвестицията, цитирам, "особено при деца"! Предполагам, че ако се обадиш в телевизията, може да ти дадат координати - най-малкото къде точно са снимали репортажа!

# 47
  • София
  • Мнения: 1
Бухта, много съм разсеяна и чета през ред. Ти вероятно си подала нужните документи още през март, така че яслата нищо не променя. Тя има значение само за тези, които още получават пълното майчинство. Сега няма какво да подаваш.

# 48
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте милички,
Много благодаря за пожеланията и милите думи, много ме трогнахте и зарадвахте, наистина.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Минавам набързо да почерпя с нещо студено и подходящо за жегите и лягам, че сме излезнали в 09.30 ч и едва сега се прибираме - капнала съм и нямам сили за разкази, ще наваксам тези дни, но изкарахме чуден празник с най-любимите за мен хора.

Елвинг, Зеленко, честити ви годишнини - от сърце ви желая много любов, страст и разбирателство.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 58
Животинче, Маймунке, мерси много   bouquet

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честит Рожден Ден на милата ми сестричка!  Heart Eyes   bouquet  Hug Малко на патерица вече, но нищо...
Честита нова тема, само с хубави истории и случки да я напълните!!!
Желая на всички прекрасен Август месец!

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Зеленко благодаря много за полезната информация. Ще се поинтересувам определено.
Ха добър вечер на всички. Ние се завърнахме преди малко от Батак и Цигов чарк. Просто беше върхът. Нямам думи. Всичко беше повече от хубаво, чак не ми се тръгваше. Ходихме и в забележителните места на гр. Батак - разгледахме църквата, всички музеи и всичко което може да се види. Вътре в църквата чувството е много странно. Като гледахме снимките и имахме чувството че действието се развива в момента при нас. Митко е въодушивен от колалите и скелетите. Само за това говори. Как турците са заколили майките с децата и техните семейства и как са запалили църквата. И така.
Ще кача снимки във фейсбук, който иска да ги гледа.
На всички с поводи честити празници. Бъдете здрави и красиви, умни и щастливи!!!!
Сега ставам да правя салатата, че ще гледам ЦСКА - Левски тази вечер!
Останете си със здраве!!!

# 52
  • Мнения: 10 028
Роси, честит рожден ден! newsm59 Нека си много щастлива и обичана!  Hug

Stasi8510, честито ви пристигане в Чикаго! Чакаме разкази и снимки.  Grinning

Elwing, честита годишнина, обичайте се много и да не се оттървете от късмет!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 187
Mного,много ви благодаря за окуражителните думи!Имах нужда,определено. Hug

Тази седмица живи или не толкова,трябва да сме се пренесли.Мъж ми утре ще купува ламината и ще боядисва с латекс.Абе ще се оправим,няма начин ама..

Стаси,добре пристигнали  в щатско! Hug Едни до Чикаго,ние-назад... Rolling Eyes
В края на месеца на мъж ми голямата щерка се връща от Ню Йорк,поръчала съм си оригинална спирала на Мейбълин. hahaha

Роси Честит рожден ден,макар и на патерица!  bouquetВсе така хубави неща да ти се случват и разбира се много здраве ти пожелавам!
И аз скоро ще прибавя една цифра,та освен във всякакви други дупки,съм и в сатурнова. Crazy

Дума душа,благодаря ти! Wink  bouquet

Тези дни ще ми кръцнат и нета сигурно,а кога ще имам там хич не знам.Дано скоро се уреди и този въпрос,че съм силно пристрастена,а сега и работа търся..

Децата поне са здрави(пу-пу)! Ади дано я приемат още септември в яслата.Сега е втора в списъка,благодарение на точките от кака й. Но и да не е септември,свеки ще я гледа ако почна работа по-рано.Та си има и добри страни преместването,но дано е за кратко все пак.. Mr. Green

Кумицата ми роди на 23-ти,в 8 мия месец момченце 2,300 е мишката.И ги изписаха бързо-бързо че всичко е било наред,дано да е така!Много ми е мъничак,онзи ден го гушнах ми той като котенце!Адриана нали се роди 4 кг.и сега бебо ми се вижда още по-дребен,но пък има апетит и се надявам бързо да навакса.Ех че хубави спомени...затова се отплеснах.


Поздрави и стиснати палци на тези,които имат нужда! fingerscrossed

# 54
  • София
  • Мнения: 5 794
Бодливка, и ние не сме много "напред", но вярвам, че ще изгрее слънце и на нашата улица Praynig Hug Hug  Честито детенце на кумците ви!   bouquet И в нашата рода има ново попълнение днес, второ братовчедче на Ивчо и Алекс се роди. Пак момче. Откавам да раждам трето, поне от този мъж - няма шанс да е момиче  Laughing
Стаси, и тук - всичко най-най в Чикаго!   bouquet Страхотно местенце си имате там!  Peace

# 55
  • Мнения: 43
Добър вечер и от мен   bouquet


Роси, ЧРД на патерица! Здраве, късмет и нестихващ ентусиазъм ти желая!

Elwing и Зеленко и на вас честити годишнини! Дъъъъъъъъъъъъълги години хармония и споделена близост с половинките ви желая!

Нас новата тема ни завари болни. В четвъртък вдигна температура - от неговите специалитети - към 40 дето ги докарва + ранички в гърлото.
Петък ми беше един от най-кошмарните дни - Сашчо реве и се гуши в мен, аз трябва да отида на работа... Е, избутахме, от вчера да чукам на дърво е доста по-добре, днес вече направо прилича на себе си. Само дето тези дни разбираемо почти нищо не яде и съвсем отъня душата, че и преди беше 10 кг с мокри гащи, ама баба му пак ще го угоява...

Уф, и уж си скъсвам задника от работа, ето какви моменти изпускам и пак все едно на едно място боксуваме. Ама нищо де - все ще се оправим някога  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 170
Алоха!

Елвинг, честита ви годишнина! Още много такива да посрещнете и много да се обичате!   bouquet

Стаси, много красиво изглежда там! Зеленинката е направо разкошна! Кали много ще се забавлява, сигурна съм!  Mr. Green

Ние сме с разстройство от събота и честотата на пълните памперси вече ме притеснява. Днес ще го водя на лекар да го видят, че не мога да рискувам да го пускам на яслата в това състояние. Много се надявам да е от зъбките, а не вирус, ама.. Ще видим.
Гледам, че много станахме болничките в тези летни дни.. А е чудно за разходки.  Rolling Eyes

Някой знае ли как се поставя диагнозата за вирусен ентероколит или там каквото му е името на летния вирус? Някакво изследване прави ли се? Днес трябваше да съм на работа да потвърдя с шефовете за моята позиция, ама явно ще се отложи..

Днес ако ми остане време, ще гледам снимки от Тони и Слънцето, че ги мернах във ФБ, ама нямах време..

Хубав ден на всички!

# 57
  • Мнения: 660
Добро утро и от нас!

Пак много болнички мъници... дано се оправят бързо и повече да не се разболяват. Hug

Зеленко, честита ви годишнина и на вас! Много прекрасни години да изживеете заедно!  Hug Добре, че беше Elwing да те издаде, че иначе мълчиш кат партизанин на разпит. Mr. Green

Стаси, много са ви хубави снимките и изглеждате щастливи с мъжа ти - все така да сте и само положителни емоции.

Аз съм страшно доволна от вчерашния ден - хванахме последните разпродажби и взехме на Рая есенни обувко-маратонки на Geox за 20 евро и бяхме на приятна разходка и импровизиран пикник. Това добре, ама днес пак вали и ще си останем в къщи..Sad

# 58
  • София
  • Мнения: 5 794
22, ако продължи дълго време дрисъкът, може да ви направят микробиологично изследване. Но за такива вируси никой не тества, по клиничната картина се диагностицират. Да се оправят всички с подобен проблем, знам колко е гадно  Praynig И адашчето да се оправя бързо!  Praynig Hug Нашата ангина този път не беше с такива високи Т, но вече реших, че и за Алекс ще ходим на хомеопат. До момента е изпил повече АБ от батко си  Tired (той още от третия си ден го е задминал де, но това е друга тема  Rolling Eyes)
Вчера май видях Мирамар с близнаците в Зап. парк, но не се престраших да й се обадя, виджали сме се един път и едва ли ме помни.  Blush

# 59
  • Мнения: 660
Вчера май видях Мирамар с близнаците в Зап. парк, но не се престраших да й се обадя, виджали сме се един път и едва ли ме помни.  Blush

Ама че съм отвеяна... Тя, Мирамар, днес е рожденичка! Честит ти празник, Мирамар. Много здраве, щастие и хубави дни. Радост да ти носят двамата малки сладури!  bouquet

Elwing, добре, че ме подсети... май е трябвало да и се обадиш - мисля, че е щяла да се сети и да се зарадва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт