Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Reni в предната тема обсъждахме мерки и теглилки за справка ей тук нейде:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512044.msg15935177#msg15935177
Галл аз вече бях в отпуск(нали ходих на моренце), след това и болничен миналата седмица та не съм се презорила с работа по скоро гледам да не си "подритвам трудовата книжка"
Честито на групата рожденнички днес!   bouquet  (почерпете по една тортичка дее че както ми се е дояла  ooooh!)

# 31
  • Мнения: 75
kalinche_to,няма проблем,ама да си призная без бой Embarassed,незнам как от къде взимат тези страхотни вкусотийки и питиета с които останалите черпят. newsm78
Щом решите да ми споделите обешавам най-тържествено,ще има голяма почепка. Mr. Green Heart Eyes
Мерси още веднъж на всички за пожеланията. Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 46
Честит рожден ден на малката група рожденички и от мен
Деси,дано само с т. се размине Йоан  Hug.Разбирам те как се чувстваш  Hug.На Валето му я бихме,когато уж беше добре,но аз бях настинала и той прихвана и си изкара вирус,но всичко мина бързо.

Вержи,весело и слънчево море  и от мен   Hug

Пешко само брои дните до отпуската-в събота срещу неделя заминаваме,аз също се чудя как в 5 ще го пренеса до колата от 5 етаж без да се събуди и ще пътува в столчето  newsm78

Вече съвсем официално съм в клуба на блондинките  bowuu от днес .Снимки -друг път  Whistling

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Пешко само брои дните до отпуската-в събота срещу неделя заминаваме,аз също се чудя как в 5 ще го пренеса до колата от 5 етаж без да се събуди и ще пътува в столчето  newsm78


според мен няма да стане-ще се събуди,но в колата пак ще заспи

на море ли ще ходите?

честито блондинстване-аз съм те виждала май руса

# 34
  • Мнения: 46
Ели,и аз не съм се виждала от 2-3 години руса,а това си ме влече   Rolling Eyes.

Аз също си мисля,че ще се събуди,но дано пътуваме добре.,Заминаваме за Поморие.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Раде,добре ще пътувате-плюса на ранното тръгване е,че на детето му си спи и от люшкането в колата са успива още повече.А ако му бутнеш едно млекце/или там каквото си закусва/,ще си спи още по-дълго
лек път и хубаво време ви пожелавам  Hug

# 36
  • в гората
  • Мнения: 25
 Честито на трите ни рожденички днес!!!  bouquet  bouquet  bouquet

 Нелинда, питай чичко Гугъл за тортичките, има си раздел изображения и там си търсиш  Peace.

 Аз по повод пътуването с детето, не знам какъв съвет да дам, той нашия дребосък обича да се вози и единственото условие за спокоен път е да му е пълно стомахчето и сухо на дупето.Иначе ту спи, ту си разглежда по пътя - не прави проблеми.

 Миме, той да ти кажа Тошето, като спи не ме рита, но като е буден е ужас особено, когато му сменям памперса  ooooh!.

 Друго не се сещам  Thinking...

# 37
  • Мнения: 46
Ели,аз също си мисля да приготвя мляко за всеки случай,още си го пие за сън .Ще взема на брат ми столчето,че има
 по-легнали положения.В неделя бяхме на Студенец и докато слезнем до Пловдив и отидем до селото 45-50 мин. не спря да мрънка,хем се беше наспал,нахранен,чудех се с какво да го занимавам  Crazy

Дорабела,ние мислим скоро да махнем решетките на кошарата и да доближим креватчето да спалнята като вдигнем матрака на същото ниво.Ако и вашата кошара е от дървените защо не пробвате и този вариант  Peace.Валето също заспива на спалнята и после го местя,но през нощта се събужда и пак го взимам при нас .

Моят звяр има страх от БАБА МЕЦА ,само да я спомена и застава мирен докато сменям памперса или се обличаме,също заспива за минута след като му кажа ,че идва да го вземе и сложи в торбата .Може да съжалявам след време,но за сега върши работа  Laughing


Лека нощ от мен и аз също си ви обичам,а утре звездите ми говорят,че ще имаме ново бебе(все пак познах 3-ка от тотото  Peace)

# 38
  • Мнения: 75

малко сладичко и .......

соленичко и.........

за пийване.
Успях  Laughing Heart Eyes,заповядайте.

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 23:58 от Нелинда

# 39
  • Мнения: 360
ЕЙЙЙ Раде, мен ли ме видя да се напъвам Mr. Greenох,че ще стане хубаво Heart Eyesзащо снимки друг път дай да те видим- блондииии. Hug

Нели, браво мацко справи се Winkна мен ми трябваше година Joy

Петя, аз днес и звъннах на Силвето Blushне издържах,а тя даже била писала но аз съм забравила ooooh!самобичувам се.

# 40
  • Мнения: 46
Миме,нЕма кой да ме снима,обикновенно аз съм зад обектива.То звзедите какво ми говорят и аз не съм много сигурна кой ще е ,ти или друга героиня  Hug(така ви виждам аз  Wink)

# 41
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Мечи,честита розова радост! Да ви е жива и здрава малката принцеса, а на теб бързо възстановяване и прекрасни моменти с двете слънца!  bouquet
Честито и на рожденничките! Да са живи и здрави и да са много щастливи!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 121
Калинче, мерси  bouquet вярно върви малко кльощава моята София Laughing

Раде, аз мисля, че с черна коса ти е много хубаво и най-много ти отива, някак си не те виждам русичка Simple Smile но ти си знаеш най-добре, само ако се боядисаш не забравяй да приложиш и снимков материал. Аз преди се правех на кичури и сега много ми се ще да се правя, но нямам време покрай малките зверчета.

Нелинда, как ми потекоха лигите ако знаеш  Blush

Хайде ще лягам, че тази сутрин малките се събудиха в 5.44 Party дано утре спят поне до 8 Wink

Миме, ако зараждаш дано да мине леко и бързичко  Heart Eyes мисля те да знаеш Wink

# 43
  • Мнения: 529
Добро утро, момичета  Simple Smile

От вчера ме гложди, че не съм честитила празника на трите ни рожденички  Embarassed Бъдете здрави, окрилени и успяващи   bouquet  bouquet  bouquet и като типичните лъвици - зашеметяващи   Wink

Ето, сега ми олекна  Whistling

Миме, никакво раждане преди 22-ри, за да минете към девичката  Wink Така ще си имате един Монк вкъщи  Simple Smile Сега се сещам, че на моя Монк рожденият ден наближава и съм в чуденка как да го организирам. Човекът иска и приятели от детската и може да склоня  Crazy Трябва да осигуря и истинска констенурка Нинджа (Леонардо по възможност) и Ейприл също, ако може да дойде. А, и да си донесат оръжията, задължително!!!

Седмица преди това пък ще е кръщането на Руси. Програмата ни е пълна с хубави събития  Praynig

Скоро се оформи разговор за хубави филми и не сколасах тогава да препоръчам The Joneses с Деми Мур. Много як сюжет. Марте , трябва да го гледаш, да видиш ти как се прави маркетинг Simple Smile

# 44
  • Мнения: 360
Добър ден Hug

Раде, важното е че все нещо ти говорят звездите hahahaа за снимането и сама можеш не се измъквай така Sunglasses Grinning

Галче,душата хич не ми се иска да е след 22,това ми главната цел да е в лъв,аз и друг път съм казвала,че девата хич не ми допада като зодия ако изобщо има нещо в зодиите newsm78.

Тони,миличка ама и ти яко напредваш,35 седмица герой си ти,имаш ли много контракции???Как се чувстваш,малкия бяс слуша ли? Heart Eyes Hug

Вчера бях на тонове,всичко е ок,имам си контракции,но разкритието ми не се е увеличило.Някакви идеи как да го увелича Whistling Mr. Greenсамо глупости са ми в главата.Нагласих на дребните стаята и вече съм готова.
Ето малко снимки.

спалното отделение Mr. Green
малко след тази снимка Мая установи,че Едо има пишка hahahaлеле какъв смях падна,искаше да го пипа и да му я дърпа и викаше с пълно гърло ПИКААААА. Joy
и гуш гуш,Мая е станала много гушклива,само ме дебне да ме гушка и целува Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт