СЕПТЕМВРИ - тема 29

  • 23 858
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Айде и аз на първа страница! Wink 


====
Ъ.... тя стана втора!

# 16
  • Мнения: 5 026
Момичета, я бързо един съвет за зачервено дупе - направо е огнено червено, такова нещо не съм виждала  ooooh! Опитах да я оставя без памперс, ама не - то се омаза цялата с Бочко, и паркета  Crazy
Вита мерфен, судо крем, пробвай да наръсиш с хума  Peace

Таман реших,че няма да седя повече да чакам да завали и тръгнахме на разходка. Заваля ни на 5 мерта от входа и айде обратно. Упражнение за луди  Crazy

# 17
  • Мнения: 414
И аз отивам от 2 часа с майка до Мола да купи нещо на Дани и аз облека го-завали,съблека го-спре и така вече 2-3 пъти и то стана време да яде.Днес от кухнята има спагети дано ги яде,че вчера пилешката супа седи и само пюре май ще ни оправи Weary
Сърбят го венците и си хапе крачетата и естествено го боли и реве....ужас Sad
А майка ми е отпуска да ми помага....Уж... #2gunfire

# 18
  • Мнения: 100
 Най-първо забрави за мокрите кърпички. В началото използвах Памперс мокри кърпи с алое , от които се получи страховито зачервяване на дупето. Спрях ги, измивам на мивката с водичка, мажех с Джинжира алба или судокрем.
Бързо да се оправя детенцето!

# 19
  • Мнения: 8
За зачервено дупе и аз ползвам правен крем в аптеката, аз впрочем през цялото време него използвам. Само на първите зъби му се зачерви, не че е задължително от зъби да е, просто съвпадна по време. Сега лятото си го оставям честичко да щъка с голо дупе вкъщи. Почти нямаме издънки, чакаме си памперса, та да си вършим работата Mr. Green.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Хума за дупе, суха, без кремове. При мен и моите познати работи.
Нещо мислех за анкета, ама пусто, забравих...
Кашкавал гледам обсъждате, Ръкавичка яде от 10м, режа плочка и да дъвче. Най-вече харесвам кашкавалът на Мероне - и не е солен и е вкусен. По-скъп е, но изглежда качествен. Сирене обезсолено на трохи.
Попара давате ли? Thinking Аз много обичам, ама няма кой да ми прави... и на децата няма кой да им прави Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 701
Накой тук беше писал, че детето му мокър хляб не яде, защото това е храна за кокошки!  Crazy
Кой беше не помня, но някоя от майките с по-големи деца, защото това беше констатация на детето!

Та на въпроса - всяка сутрин моите пиленца закусват с храна за кокошки. Как се става голямо петле иначе?!  Mr. Green

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Да дойда да ми правиш, освен? Или да ми пращаш?

# 23
  • Мнения: 82
Здравейте!

Мая, Еми, страхотни снимки. Еми, Кати голяма чаровница  Heart Eyes

Вече ми е много трудно да удържам Ива в къщи. Сигурно 50 пъти обиколихме стаите /две стаи + коридор/ хванати за пръстчето ми. Накрая вятър - невятър я изведох за малко. После пък зор - не мога да я прибера, пред входа пищи все едно я коля.
Риба все още не съм й давала. При опита ми да я захраня с жълтък се обрина. Педи предположи, че и жегите може да са "помогнали" и ми препоръча за рибата да изчакам септември. Кашкавал - отчупих й една трошичка миналия ден, но тя на секундата я изплю. И кисело мляко още не е опитвала. Вода в чист вид рядко се лъже да пие. Пие около 100 - 150 мл сок, доста разреден с вода.
Попара яде от време на време за разнообразие. но напоследък й давам вместо попара със сухар, каша от спелта на Лактана с масло и сирене - много я харесва.

mam_ma , за подсичането много помага отвара от смрадлика. Освен, че изплаквам, по-голямо парче памук натопено и леко изстискано го слагам да постои малко на дупето. После оставям за минутка-две да изсъхне и тогава мажа крем. Хумата също много помага. По-честа смяна на памперсите и на всяка смяна - миене. Това е. Дано бързо се оправя.

# 24
  • Мнения: 5 026
Май Зоя на Арлина беше с храната за кокошки...  Laughing
И Свиле нагъва попара.

Значи предстои му да го захранвам с риба, заглежда се и по кашкавала, та затова питам. Той по кво ли не се заглежа  Laughing

# 25
  • Мнения: 38
Храната за кокошки е творение на моята щерка от периода, когато ходеше на детска градина.  Grinning
Тя попара така и не прояде, но брат и нали трябва да стане голямо петле, си я хапва най-редовно. То това е общо взето и храната, която зная, че никога няма да ми откаже....и киселото мляко. И кърма, кърма, кърма-направо идея нямам дали му стига, като започне да се дупи и да се набира по циците.
Мая, Емир много хубави снимки.
Аз пък днес съм рожденничка, ставам на 2X18. Почерпете се, кой с каквото обича. Картинките ще ги спестя, че то очи пълни, ръце и стомах празни....

# 26
  • Мнения: 5 026
Да си жива и здрава, d34   bouquet

# 27
  • Мнения: 243
d34  newsm59 С пожелание за много усмивки и късмет!
Днес ходих на разходка до комплекса в селото в което живея и без да искам се натъкнах на четирилистна детелина! Дано е на добро!
Попарка и аз и Софи си хапваме с удоволствие.
Еми прекрасни снимки. На една от тях видях Кати с горнище  hahaha Ще ме уморят тези деца  Joy Гледам и ти си се пързаляла  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 046
d34  party023  party041 newsm67

Боби и той прояде попара, след 3 месечен тотален отказ оня ден му направих ей така за спорта, пък той взе че си хапна, сега е ред на кус-кус-а.

Имам проблем с фейса не ще да ми зареди само при мен ли е така  Thinking

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 15:58 от Nadina

# 29
  • София
  • Мнения: 1 504
d34 жива и здрава, обичана и глезена съпруга!
Няколко пъти съм се пробвала с попарата, ама ми отказва...тия дни пак ще го пробвам...
bibo4e ууффф то беше едно пазарене за това горнище - и накрая се разбрахме до плажа с горнище и после го сваля....Аз и без долнище исках да я пека, но тя май се притесняваше, та няколко пъти беше без долнище...ама не ми мина номера...
А за пързалката  Sunglasses всякакви детски екстри покрай децата ги пробвам Sunglasses

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт