Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
fata_morgana, някоя позната беше ползвала и каза, че не била никак лоша, сега се зачетох и по форумите - нищо негативно няма за нея! Но за шишетата чух доста противоречиви мнения и май се оказа, че тези закупени от Англия са си качествените, а тези продавани в БГ били кофти. Ама сега като се замисля те и за шишетата на Авент казват, че са развалени вече ... та ще споделям и аз и ще сравнявам, имам на Чико и сега на Авент, по натам, живот и здраве, ще си взема и на НУК, просто не мога да  ги подмина, МНОГООООО готски и бебешки изглеждат, а с тия картинки просто мед ми капе от душата...

Много ме успокои  Hug Ще ми носят помпата от Англия  Laughing Иначе съм си взела шишета на НУК, но ми харесаха защото са стъклени, не съм гледала толкова външния вид.

# 16
  • Мнения: 10
Много е странно, уж са една марка, един производител, но съм забелязала, че каквото и да съм си взимала от Австрия, Германия и други страни разликата със същите продукти закупени от България е от земята до небето, особено за козметика.

# 17
  • Мнения: 2
 bouquet  sweet_maniche, чудесно си се справила!
vany666, прекрасно заглавие  Heart Eyes

Уф, Яничка, то и това вече с шишетата се оказва, че трябва да имаш висше, за да знаеш кое, как и защо.
И висшето не ти помага  Tired при това не е само до шишетата. Като вляза в бебешки магазин и  #Crazy newsm78 #Crazy За всичко толкова мнения изчетох и накрая стигнах до извода, че първо вземаш каквото на теб ти хареса, а след това каквото понася на бебо  Wink

# 18
  • Мнения: 11
sweet_maniche, благодаря ти за темичката! vany666, и на теб за заглавието - май е едно от най-поетичните до сега  Simple Smile.

Честити рожбички на мама NKI и мама Deskutu! Нека да ви радват цял живот!

Някой пита за падането на пъпчето - на Дарка й падна на 15-я ден, но аз бях подготвена да почакам и още, защото четох, че обикновено падат между една и три седмици, така че не се притеснявайте.

Аз тези дни съм толкова нащрек за колики - май още нямаме, въпреки че много се пъне и ръмжи (но напъването често е доста продуктивно  Laughing), но не си свива крачетата към коремчето. А и е сравнително спокойна. Вчера малко порева по обяд, и днес беше малко неспокойна, но все си мисля, че не са още коликите. Гледам като ревне да я сложа веднага на гърда, нищо че вчера и днес се случи да я сложа през 45 минути между две хранения Crazy.
Мамите с бебчета, казвайте вие как я карате. Нямам търпение с всички вече да обсъждаме бебешки теми. Но и това ще стане, нищо че месеца едва сега започна. Аз отначало си мислех, че няма да имам никакво време, но не е така - все се намира по малко. А ние си имахме и доста други задачки тези седмици - доктори, разни административни работи. Взех си дори и бг паспорта най-накрая. А и забравих да ви се похваля, че се преместихме в по-голям апартамент, и то на същия етаж в нашата сграда. Ако не беше този вариант, нямаше да се местим сега, защото щеше да е непосилно. Но самото местене го свършиха мъжа ми и сестра му, докато бяхме в болницата. Но сега подреждането си ме чака мен, но малко по малко.

RYBI, виждам, че си тук. Как сте с Божидар?

Къде се изгуби Flash Dance?

Днес май нямахме никакви новини от EmilieArie. Силно се моля детенцето й да се оправи  Praynig.

# 19
  • Мнения: 2 922
Добро утро!  wavey

Честито на всички нови мами, които съм пропуснала да поздравя!   bouquet

Флаш Данс е ОК, но няма интернет до 08.09, защото се местят  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 15
 Добро утро, моля ви да ми поправите името на бебка е Йоана.
Имам малко време да ви разкажа за премеждията си.
На 26,08, беше секцото ми планирано заради седалищно предлежание на плода.Ако помните всички казваха че бебка е голяма е роди се 3200.Следобед си лежа със системата всички казаха че бебка е добре, но идва педиатърката и започва да ми говори как заварила детето в кувиоз със недостиг било на кислород и с два вида антибиотици, обърна се и си тръгна  newsm78 #Crazy изпаднах в шок щях да умра,немога и да стана.После ми обясниха че бебка е незряла което се дължи на моя организъм и трудно се адаптира имала съм явно някаква инфекция без да разбера и затова е на два антибиотика.На третия ден едната педи. реши да ми изпише едно лекарство(фенобарбитал) и ми казва че е спряно от производства отдавна и го няма в БГ ако може от румъния ама трябвало оттам рецепта ужас #Cussing out пак паника.После разбирам че са взели от терапията лекарството и са го давали.
 Това беше адът седем дни треперих и незнам какво става педиатрите в ОБ Варна са ужасни криви и т.н. нямам думи.

# 21
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен...пуснали сте нова темичка  smile3501 страхотна е
Лелее какъв рев снощи му дръпнах  smile3514 цял ден чести контракций но не  болезнени, но вечертаааа няма да описвам тази главичка на беба каде се намести думи нямам до 2,00 часа нащрек и мъжа усмихнат все едно има рожден ден..На мен ми се изправи косата, той се радва  но уви всичко утихна до тази сутрин още не съм си отворила очите и контракция а таткото днес е на Пловдив и ако тръгна да раждам незнам кой ще ме кара..така че с емоля с две ръце днес да е споокойна ситуацията ще стоя у нас и никаде няма да мърдам
ЗА ШИШЕТАТА аз съм си взела на ЧИКО има едно антиколиково мн е скъпо, но кръстницата ми го препоръча само то мове да се равива отдолу и да се измие лесно от сухото мляко, а и на самата капачка има предпазитрел против изтичане на течността(взела съм пластмасови беба да си ги държи сама,като се захабят ще купя нови) , на НуК много са сладки ,но имат една уловка  когато разбивате млякото трябва преди да сте завили биберона да сте сложили една капачка иначе като отворите и всичко изтича  newsm11  за други шишета нямам наблюдения

# 22
  • Мнения: 1 898
Добро утро и от мен!
Да ви почерпя виртуално за рожденния си ден!

Знам, че не е прието, но искам да си пожелая на днешния ден много здрави и хубави септемврийски бебчета в нашата темичка.
Jani4ka, хайде- 3-ти е!  Wink
 
Kalinastamatova, нали си била със секцио. По какъв начин си и предала инфекцията, не ти ли обясниха?
Добре поне, че въпреки притесненията всичко е завършило благополучно.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 427
sweet_maniche,   bouquet чудесно си се справила !

Kalinastamatova, наистина педиатрите в ОБ са големи кривотии  Confused сега вече наред ли е всичко с бебка?

Честит рожден ден на Ulia !!!

Днес имаме годишнина от сватбата - 3 щастливи години! Пийнете виртуално по чаша шампанско  Laughing!

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 08:39 от E.L.

# 24
  • Мнения: 2 222
Ulia, честит рожден ден   bouquet Здраве, късмет и леко раждане  Heart Eyes

Люляк, и Дани е сравнително спокоен засега, пу пу да не чуе дявола. Точно тази нощ обаче нещо помрънкваше, накрая го взех при мен на спалнята и заспа веднага. Ама дано не ни става навик, че все ще му треперя да не го бутна насън. Иначе е почнал да се кокори и да будува по много време. Първите няколко дни само ядеше и спеше, сега си има доста будни периоди. В момента той си играе в креватчето, аз пия кафе на компютъра. На мен ми се поразваля нощния сън, защото колкото пъти се събуди бебчето, трябва да го преобуя - ака на всяко хранене. И всъщност се разсънвам здраво. Но щом е добре детето, и аз съм добре, пък съня ще го наваксваме по-нататък  Simple Smile

Kalinastamatova, съжалявам, че така са те стресирали  Sad Надявам се повече да нямаш никакви притеснения с бебка Hug

# 25
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
Да ви почерпя виртуално за рожденния си ден!

Знам, че не е прието, но искам да си пожелая на днешния ден много здрави и хубави септемврийски бебчета в нашата темичка.
Jani4ka, хайде- 3-ти е!  Wink
 
Kalinastamatova, нали си била със секцио. По какъв начин си и предала инфекцията, не ти ли обясниха?
Добре поне, че въпреки притесненията всичко е завършило благополучно.  bouquet


ЧЕСТИТ РАЗНИК Ulia
[/size][/color]  bigdance2

# 26
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
  bouquet много хубава тема

# 27
  • Мнения: 2 222
E.L. честита ви годишнина  Hug Все така да се обичате  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 177
Честито на новите мами,ако вчера съм пропуснала някоя Embarassed!
Улиа,Честит рожден ден!!! newsm59
Е.Л.,честита годишнина!Все така да се обичате!!! newsm51
Аз снощи ходих до дугия ми доктор,защото тази слуз ми изкара всичките ангели.Бебо е добре,има си води достатъчно,към 2600 е,разкритието ми е 3 см(каза,че на докторката ми пръстите били по-тесни),шийката не е напълно изгладила се.Така че ще чакаме.Не че бързам,нека да порасне още малко,тъкмо да стегна и каката за училище Simple Smile.

П.С.Суийт Мъниче,чудесно си се спревила,само ако може да ми смениш датата на термина на 24.09.,че сигурно повечето се чудят защо има разминаване!!!Благодаря! newsm51

# 29
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Ulia  честит празник!!!
E.L. Честито и на теб мила!Виж колко е хубаво днес в 3-ти,а и 3 години правите   Wink
sweet_maniche Темичката е страхотна!Браво Simple Smile

П.С. Момичета като гледам по кое време на нощта пишете,май хич не спите  newsm78 .Аз снощти легнах рано /12 часа/ и си спах спокойно ,да не повярва човек...сега си пия кафето и ще излизаме.

Все ги мисля Емили и малката,какво ли стана с тях ?Дай Боже всичко да е наред  Praynig
Лек ден и дано днес имаме хубави и здрави бебчета!
Жаничка ти си на ход  Naughty и ако мога да те помоля за паролата на албумчето ни./нали ти я изпращаше/

Общи условия

Активация на акаунт