Майчета 2009! - 3

  • 25 326
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Честита рожба на Бебзз  bouquetДа и е жива и здрава и много щастлива.
Зайо моите съболезнования.Но ,както казва Таня,мисълта ,че сте единно семейство и заминавате заедно трябва да ти дава сили Hug

Лиано, мари имам един малък грях към теб BlushАма признат грях е половин грях нали знаеш LaughingВчера след обяд минах с колата покрай теб и децата,чакахте на Дианабад на спирката,ама душко щях да се напишкам и ако бях спряла да ви взема,положението щеше да стане много.....хм мокро Mr. Green Та газ,газ и в най-близката бензиностанция.Та ша ма извиняваш.

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Танче, много хубави новини  Hug! Надявам се да ви се налагат все по-малко интервенции нататък.

Бебз, да ти е жива и здрава принцесата!

Зайо, знам колко тегава и напрегната може да е ситуацията при подобна крачка. Приемете го като приключение и предизвикателство - така ще е по-леко и интересно Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 128

Лиано, мари имам един малък грях към теб BlushАма признат грях е половин грях нали знаеш LaughingВчера след обяд минах с колата покрай теб и децата,чакахте на Дианабад на спирката,ама душко щях да се напишкам и ако бях спряла да ви взема,положението щеше да стане много.....хм мокро Mr. Green Та газ,газ и в най-близката бензиностанция.Та ша ма извиняваш.

 Joy

# 18
  • Мнения: 172
Добро утро, поспаланки!
Танче, много се радвам, че сте отървали операцията този път и Лилето е добре HugДано и за напред всичко при нея да се подобрява така Praynig
Бебзз, да ти е жива и здрава малката принцеска и само хубави емоции покрай нея  bouquetА как ще се казва?
Иве, нагушкай ми зета Hug
Зайо, Hug и само успехи на новото място!
И не на последно място-Ели  bouquetза темата!От както ти се грижиш за оформлението, много им се кефя Heart Eyes

# 19
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честита ви кукла Бебси!Да е жива и здрава и много да ви радва!На теб мила бързо възстановяване и много сили и търпение ти желая!
Танче ,радвам се за добрите новини при Лили ще видиш че всичко ще се нареди по най-добрия начин  Hug Praynig
Зайче,съболезнования за загубите ви  Flowers Rose Flowers Rose За заминаването представям си колко ти е напрегнато и тъжно да опаковаш  вещите от семейното огнище,но както е казала Деси приеми го като приключение и един нов старт в живота ви който съм сигурна че ще ви донесе само положителни емоции   Hug
Смешко ,много се измъчихте с Ицето ,дано вече му минава и болести да ви забравят  Hug Praynig
 Нали ви бях казала че Евелин е на вълна всичко което чуе да повтаря и в този ред на мисли ще ви разкажа вчерашната ни случка да се посмеете  Embarassed
Приготвям й дрехите за излизане и й казвам какво ще обличаме-боди,блузка и дънки, а тя лежи на спалнята и докато взема памперс да я сменя тя хванала бодито и ми вика мамооо не боди ,дънка казвам ви паднах от смях  Joy hahaha Joy след това аз се гримирам и тя идва и вади от шкафа един мой стар гердан и си игра с него докато се оправя,вече ще тръгваме и аз й викам-Еви дай мамо гердана ,а тя-гиндан мойта и бяга да не  й го взема.Разправям после случката на мойта приятелка тя много се забавлява и ми вика-Росе стягай се голяма кокона си отглеждате и щом отсега казва с какво да я обличаш и се кипри с герданите незнам като порастне как ще е!?Боби ще ходи с пушката след нея  Wink rotfImbo

# 20
  • Мнения: 445
 Joy Стаситке, що признаваш? От мен да знаеш, без бой не се признава, с бой се забравя.

Взехме Ники от училище. Там е в Дианабад, до поликлиниката.

Да ви се оплача. Вчера загубих големия бандит. Ходех зад него с дребното и му казах да влезе в магазинчето зад завоя да си купи лична карта. Аз се влачех с дребното. Разстоянието между нас е 5 крачки. Завива Ники, завивам след малко и аз .....и него го няма. Никъде. Има там детска площадка. Обикалям. Обикалям по магазините, питам. Там има и една позната, дето виси все навън и не пропуска клюка. Казва ми, че не го е виждал. Аз вече не съм на себе си, влача Виктор, той пищи, а аз крещя Никииии, Никиии. Звъня му по телефона, не вдига.
С доста години си скъсих животеца. След около половин час, аз вече се чудех къде да ида и на кого да звъня, бях примряла. И нашия идва. Като пич ми заявява, че не е намерил книжарницата. И почнал да я търси. Търсили, търсил, влязъл в един магазин, дето не знаел какво се продава, но нямало карти  #CrazyА телефона му звънял, ама много за кратко  #Cussing out Не се сетил да ми се обади.....

# 21
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро!
Заповядайте,да ви е сладко!

Ели Flowers Bouquet
Роси,няма лошо,нека е кипра Евитка! 4470
Рони,що те нЕма в скайпа,ма жено? newsm78
Зайо Hug
Елфичка,честито!
Бебс,да ви е жива и здрава момата!  ylinfant
Такааааааааааааа,сега малко за нас. Simple Smile
Ицко вчера не е повръщал,което ни наведе на мисълта,че човекът преживя първото си хранително натравяне.
Понеже в събота вечер яде ,,човешка"храна за първи път и то всякаква. Embarassed Бяхме на РД на баща ми и той
опита,какво ли не.Аз принципно не давам,ама този път се отпуснах и резулатът беше потресающ. Sick
И така неделята беше ден за яко повръщане. Sick
А на всичкото отгоре,къде си сме си намерили бълха,незнам,но така жестоко го е наяла,чак че ми се плаче,като му видя
крачетата.
Сега само се моля да ни е здравичък!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 247
БЕБС, ЧЕСТИТА ТИ МАЛКА РОЖБИЧКА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ ГУШКАТЕ МНОГО!
Благодаря на Ели за темичката Hug
Смехоранке-много вкусно си ни нагостила и днес.
Танче, толкова се радвам на хубавите новини! Все така да вървите с твоето цветенце.
Зайче, и аз се присъединявам с искрени съболезнования. Темпото при вас е огромно. Много правилно си написала за живота!Успех и щом сте един до друг-всичко ще е ОК.
Лиленце, как мина нощта?Дано сте по-добре вече, айде и днес може да се видим.
Платина, страхотно звучи, че вървят нещата с детегледачката. Тя всички задължения ли ще поеме за Яни - хранене, сменяне на пампи, приспиване, разходки? Лека адаптация и при теб на работното място.
Мийка-честито и успешно завършване.

# 23
  • Мнения: 826
Бебз, честита новородена дъщеричка! Нека да е здрава, умна, красива и добра. Много късмет в живота и желая и всичко да постига с пълен успех. Много щастлива да те прави. Честито!

На теб бързо възстановяване и само хубави емоции.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Бебз, честита ти рожба - да ви е здрава, весела и винаги усмихната за радост на мама и тате!!!   newsm51    newsm07 newsm51
Танче , браво  за добрите резултати, дано всичко тръгне вече само на по-добре  Hug

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Влизам в новата тема с поздрав към Елфичка и пожелания за лека бременност!   bouquet

Ето, че и ново бебче си имаме вече, което е двоен повод за радост и усмивки! Бебс, всичко най-хубаво от нас!

Виждам, че и Танчето се е похвалила с добри новини за Лили. Дай Боже все такива да са!  Hug

# 26
  • Мнения: 849
Еее, Танче, страхотно е, когато има добри новини от вас!!!   Hug  Heart Eyes

Смешко, радвам се, че Ицето е по-добре. Хайде и Лято сега да се похвали! И мамите на другите болнички, ако има такива, също.

Лианке, косата ми се изправи, като си представих какво си изживяла за този половин час. Аз сигурно ще съм 100% бяла след подобно изпълнение. Добре, че всичко е наред!

Роска, браво на говорещата Бебелинка! Ние сме още далеч от проговаряне. Дария на моменти проявява желание да повтаря, ама далеч по-прости неща. Поне и при двете "мама" вече е мама, демек аз. Също тати, баба и деди са с точен смисъл. Както и "айде". Дарка се научи и да си казва името - учехме я да вика "Даре", пък тя ни заби, като отсече "ДаИя". Понякога нарича нещата с нещо като имена, казва "дай", "виж", "дръж", например, ама и това е извънредна рядкост. А Сияна изобщо не се опитва дори...  Само като попитам как се казва понякога ми отговаря "Даде", с което ми събира очите, ама здраве да е, до училище може и да научи коя коя е.  Laughing

Момичета, много ще има да черпя за подкрепата!  Hug  Обещали сте ми да си спретнем национална среща на полянката пред къщата.  Докато се преместим хлапетата ще са пораснали достатъчно, та сами да издоят лилавата крава.  Wink

# 27
  • Мнения: 1 577
lianka съприживях историята ти. Нали и моят син е голям колкото твоя Ники.  Heart Eyes

rosita__ и моето Кати много обича да се конти...  4470 Незнам от къде това желание. Аз не го правя. Тя си слага шапчици, иска ластичета да слагам за кукуригу и като се докопа до мой гердан настоява да й го сложим. След това недава да й го свалим. Така на два пъти излязохме на вън с гердан, а единия беше и като минавахме през педиатъра ни.  Sick

Другото, което Кати прави е да иска да си облича моите дрехи - блузи и рокли. Не се опитва да повтаря думите ни, но се опитва да ни покаже на колко годинки е и да ни дава въздушни целувки.  bowuu

Честити ходещи краченца на кукличката на Кей Ренnewsm56

# 28
  • София
  • Мнения: 6 212
Много се радвам за доброто развитие при Лилито на Таня!!
Днес се видях за кратко с КайРен и Елица, която е много самостоятелна госпожица, и Бърбери, която отдавна не е писала тук. Simple Smile Беше много приятно, но накъсано от щъкащите хлапета.
Ние как сме, уж по-добре, но пък съвсем взе да отказва да се храни.  Confused Уж налита на манджата, а като лапне една лъжица и почва да се върти и да не иска повече. Не знам вече какво да си мисля, пак се разкиснах.
Лианка, и аз на твое място щях да тичам като побъркана, много ме е страх от подобни случки!!
Роси, вашата мома много напред, какви са тия сложни изречения Simple Smile, нашият две различни срички не може още да върже!

# 29
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
лято!, загубата на апетит се свързва с никненето на зъбета. И Елицата сега я мъчи един кътник.
Надявам се пак да се видим докато съм тук, само да се пооправя малко.

Общи условия

Активация на акаунт