Отговори
# 30
  • Мнения: 97
ПРИВЕТ

Днес бяхме на консултация - 71см и 7440 гр.  Педито каза да започна да давам цитруси и каза да правя кексове само с жълтък например за закуска.

Днес си направихме дълга разходка в Борисовата с едни приятели, но се изнервих от времето. Ту топло, ту супер студ от вятъра....ужас. Само обличах и събличах дрехи.

Отивам да баням Дари.....лека нощ.

# 31
  • Мнения: 141
Здравейте мами!

Мия благодарско за темичката! Много е хубава!
Дано баща ти се оправи бързо! Здравеопазването за съжаление е в много лошо състояние. но сега важното е баща ти да се възстанови и вие да сте до него. Hug

Днес и ние бяхме на консултация - ние сме 8790 кг. и 77 см. Но сме и болнички нещо. Хремави, кашляме и нямаме настроение. Засега сме на хомеопатични. Дано да се оправим само с тях. Praynig Пием Проспан за кашлицата и слагаме и капки за нос.

Бързо оздравяване на болничките!

Лека и до скоро! Hug Hug Hug


# 32
  • Мнения: 3 537


Добро утро!
Ха наздраве с едно горещо кафенце Grinning , чакам малко да ми изстине,че още е вряло...
Ауу ама какъв студ,пуснах печката иначе не става,бррр.Дано от утре да се вдигнат малко градусите, че мразя студа. Вчера на обяд беше много пприятно, ама вечерта гадния вятър...
Ние ще трябва да правим пристапулка, ама още не съм решила точно, мисля си за другата седмица ще видим...
Изчезвам да малко да фермерствам във фейсето, чао за сега Embarassed

# 33
  • Мнения: 53

Двойна да е радостта ви,и много да сте здрави.Все така засмени и с червени бузки мама да ги схруска!!!

# 34
  • Мнения: 4
 Добро утро!!!  Simple Smile

Яничка: честити Ви малки рожденници!!!

Моля,всички болни в най-скоро време да оздравявате!!!!  Hug

mia_aurora: и аз те поздравявам за положения труд!Много добре се справяш!!!   bouquet

Моето дете много харесва детската кухня и гледам взе да пълни още повече бузките   Grinning

А аз от три дни съм с цикъл и то истинки.Гледам и не вярвам на очите си  Shocked

Поздравчета!!!

# 35
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честит рожден ден на Криси и Емо.
Да растат много здрави, умни и с много късмет.
Да са гордост за мама и тате.

# 36
  • София
  • Мнения: 310
Привет.

Минавам да почерпя по случай последната месечинка на Инката.



И да поздравя рожденниците на Яничка. Да са й живи и здрави.



П.С. Хаххаха, сега виждам, че за почерпка съм поднесла памперси  Laughing

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 11:12 от vess_82

# 37
  • Мнения: 105

Яничка да са ви живи и здрави и много да ви радват  Hug
vess_82 честита ви месечинка и на всички др.месечинковци

Миа бързо забравяй кошмара и бързо да оздравява баща ти-да не стъпвате там повече  Hug

Аз прощъпулката мисля с рожденния ден да я направим,няма смисъл да ги разделям двата празника че моята рода е далеч и сложно става.
Леле растат си децата-кога беше повит пашкул в болницата а сега ходи около мен....
Хубав ден на всички

# 38
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте!

Новата тема е чудесна   bouquet!

Яничка честит рожден на порастналите ти мъници! Да са живи и здрави, усмихнати, игриви и щастливи!

Мия бързо възстановяване на баща ти и дано от тук нататък ви се случат много весели и хубави неща за компенсация.

Вълканова както ще си идвате след месец, няма да ви познаем направо с тая кухня Grinning.

vess_82
честита месечинка. Ми и с памперси ще се почерпим, каквото има  Laughing 

Аз днес направих за закуска от онези топки със сирене дето Клодия беше пускала в ФБ мисля. Ева омете половинка пеейки  Grinning и ние с баща й закусихме порядъчно.
От около седмица я слагам на гърне, поне с голямата работа да свиква там и да не казвам голяма дума, но имаме успех (стига да сме си в къщи и да се сетя да я сложа разбира се). Друго ново при нас няма.

Бързо оздравяване на всички болни и приятен остатък от почивния ден  Grinning!

# 39
  • Мнения: 3 537
Яничка, да са ти живи и здрави рожденниците!!!   bouquet Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 418
Честит рожден ден
Криси и Емо
на Мама Яничка


Много да са здрави, послушни и щастливи заедно с мама и тате Simple Smile   bouquet

# 41
  • Мнения: 257
Яничка, чесит ви празник!
Да са ти живи и здрави дечицата и само хубави моменти за напред!

# 42
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Яничка, да са ти живи и здрави рожденниците!

Да се похваля, че сме в отбора на ходещите вече  Grinning

# 43
  • Мнения: 95
Здравейте!

Яничка - Честит празник! Да са живи и здрави и много да растат и да слушат и само щастливи мигове!   bouquet

Gulia - Честити ходещи крачета!  Hug

Ние се възстановяваме! Васи ходи за едно пръстче, ако се хване, забележете, за една празна туба, прави 2-3 крачки сам, но като се усети, че никой не го държи и сяда на дупе.... Но само да е жив и здрав, ще стигнем и до ходене!

Хубав ден на всички!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 29
Миа, страхотна темичка  Hug Както винаги си се постарала усърдно    bouquet И бързо възстановяне на баща ти  Hug
Яничка, честити ти рожденици   bigdance2  Да са ти живи и здрави!
Ние оздравяхме вече. Последните дни не сме излизали, че доста силен вятър духа. Иначе в понеделник нали аз работих, а майка ми гледаше Ева. На майка ми много й хареса и го направихме пак в четвъртък. И имах цели 2 пълни работни дни през седмицата. Чувствам се страхотно. Другата седмица пак  Mr. Green
Проходихме. Ама то от толкова стоене в къщи, няма как. Скучно му стана на детето. Какви предмети сложихте или мислите да слагате на простъпулките на децата?

Общи условия

Активация на акаунт