Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат!

  • 22 460
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Незнам какво излиза като пиша,но нали писах преди че не ми излиза отговор,от където всички пишете,нещо се е бъгнало от 10 дни насам,а пращам от бърз отговор и сигурно за това.

# 721
  • Мнения: 115
На мен също са ми скъпички и високи цените на количките. Също смятам, че е доста рано за тях..  Peace  Но все пак аз само си разглеждам и консултирам с Интернет.
Харесала съм си ето
тази
Много е хубава,а и изглежда доста маневрена Peace

# 722
  • Мнения: X
.....Аз съм против скъпите колички от опит. Легналото кошче е нужно само 6 месеца, седналото към 3 в 1 обикновенно е тежко маневрено и хич не е удобно - ние го изхвърлихме на 10тия месец. След това купихме количка чадър на JANE ими стотици модели на всички фирми, която три години не е мръднала. Аз лично над 250 евро няма да платя за първата количка.
...
Абсолютно подкрепям...
Моята първа беше МАГ Ингланд, сега като се замисля я взехме, само защото едно от изискванията ми беше бебче да гледа към мен, а нейната дръжка се върти. На този етап обаче не мисля, че това е толкова важно, за сметка на др. недостатъци на модела. Не знам дали ще я вадя, взехме друга после- лека, маневрена, с пълно легнало положение на Джордани, но не я намирам в нета.
А шезлонга го мислех за безмислена покупка, но сега мисля да взема. Малчо ми мрънкаше все да е с мен, не щеше хич да спинка в креватчето, та шезлонга мисля е добър вариант. Преди ползвах кошницата за кола за целта, но сега ще бъде позиционирана в колата, та...
Веднага пращам координати за Фейсбук, въпреки, че и до него нямам достъп в офиса...Ще изоставам и на двата фланга  Confused

# 723
  • Мнения: 0
Аз приех Весито и Наталия,изпратих на sweet_monii линка ми за фейсбука,ще отида да хапна нещо,че съм гладна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт