СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 20 872
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Кришка, останах с впечатление, че харесваш филми от друго поколение, така да се изразя, ние по-старите сме по-сълзливи банални натури  Crazy
Оу, мерси  Надина, шъ черпя! Ма аз СЪМ от най-старите!  hahaha
 

# 46
  • Мнения: 1 046
Сега нали знаеш какво следва, ровене у фейса да те видя кой набор си по-точно  Naughty

# 47
  • Мнения: 5 026
 ми Наде, ти де се буташ у възрастните, а  Flutter

# 48
  • София
  • Мнения: 2 150
Само на мен ли "Свекървището" ми се види адски тъп филм? newsm78
И на мен... Макар че аз обичам сълзливи по принцип, този ми се видя нещо безинтересен Blush

Навън наистина е голям студ. И аз първи път се сблъсках с кошмара да обличам малко дете през зимата. Ми то докато му сложа якето, шапката и ръкавиците, аз се изпотих 3 пъти Crazy
Вчера пак бяхме на концерт, ама този път беше в зала  superuu Голям кеф беше, още ми свирят ушите Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 046
s0nic, радвам ти се много, ходи и заради нас дет се вика........

Цитат
ми Наде, ти де се буташ у възрастните, а
две деца, 6 години брак, ми то аз съм си дърта бре.........

# 50
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208

Вчера пак бяхме на концерт, ама този път беше в зала  superuu Голям кеф беше, още ми свирят ушите Mr. Green
wasp ам  Crossing Arms баси как ми се ходеше

# 51
  • Мнения: 279
 wavey
Благодаря за новата темичка и страхотния колаж  Hug!

Тук съм, ама нямам време да пиша. Снощи смогнах да ви изчета, ама не можах да пиша. щото малкия се събуди.

 Понеделник и Вторник бяхме с Т която стигаше до 39,5 , ама вече няма. Много унил бе, във Вторника, цял ден съм го гушкала, не даваше да го оставя, спеше във мене. Оказа се че е от зъбите. Няколко кътника пробиха ..
Вече е добре, даже наобяд хапна малко, иначе бе основно на кърма. Не си отваряше устата, за нищо, освен да ме хапе .

За спането - през деня спи само следобяд около 2 часа. Вечер ляга към 8 и сутрин кара до към 7-8 . зависи аз кога ще ставам. Ако стана по-рано, той със мене. Усеща когато ставам и най-много 5 мин. по мене да спи и става. ама то като спи при нас ...
За работата - и аз не бързам да се връщам. Има време, цял живот ще работя.

Емир, как е пръста ? Мина нали ?
Бу, много сте хубави с Ръкавичка в списание Моето дете.

Свекървището съм го гледала отдавнаа, но доколокото си спомнам много се смях, и ми хареса. Сега ми се гледа някой подобен, да се посмея ...

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 13:35 от ivilda

# 52
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Соник, не пропускаш, а?  Simple Smile Бравос за добрия вкус и за музика и за филми!
 Надина, ша та олесня. 77-ми набор съм, ма бате ми е 84-ти, та и аз покрай него младея! Grinning

# 53
  • Мнения: 5 026
Надина, ша та олесня. 77-ми набор съм, ма бате ми е 84-ти, та и аз покрай него младея! Grinning
Ауу, че как го излъга туй дете  Laughing

Бу, спешно да се покажеш в списанието  Wink

# 54
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Атракция, мчи те мъжете не са много умни!  hahaha

# 55
  • Мнения: 1 046
Хахаха, разсмяхте ме.......

# 56
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Атракция, мчи те мъжете не са много умни!  hahaha
Joy като мъжка майка мога да го заявя с ръка на сърцето, че е така Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 046
Като баш мъжка майка ще те оборя - напротив умничък си е той - взел си кака да го отрака.....

# 58
  • София
  • Мнения: 1 504
Брех Кришка бравос.. викаш 84 набор е батето...
Ивилда кофти за Т...да минава бързо...и да избиват зъбите..
Днеска бях за последно физиотерапия..трябваше и утре, ама няма кой да ги гледа мушмуроците и такам...Пръста е спаднал, но си ме боли при натоварване, та не очаквам  да мине май, а като цяло да ме боли по-малко...
Соник е засрами се деееее....
Абе мамите с по-големи деца....КАти рисува с водни боички и където й капне на дрехата не се изпира...баси...вече две блузи съсипа...Аз ли не купувам правилните боички, що ли?

# 59
  • Мнения: 2 381
Еми слагай твоя вехта тениска в/у нейната, докато рисува. Тук гледам им слагат едни найлонови престилки с джобчета за четките. Много са сладки.

И аз моля, моля, ама чаршафа го нямаше докато аз пишех, а ти писа след мен  Laughing

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 17:48 от Niki1

Общи условия

Активация на акаунт