Юлски деца-Тема 39

  • 26 309
  • 744
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 250

Благодаря за подкрепата, момичета  Hug. Дани наистина забрави за инцидента, но аз и мъжъ ми така се уплашихме, че на мен тази сутрин ми дойде цикъла 5 дни по-рано.....
Нели, Дария е сладкишче в този костюм  Hug

# 31
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Май съм пропуснала да се запиша  Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 586
Привет!
Чудесни малки Фъстъчета и Калинки е имало на този Хелолин!  Hug
Чочи, много кофти преживяване сте имали! Hug Важното, е че Дани е добре!
Фортунче, бързо да се оправя малката Йоана!
Всички рожденици да са много здрави и щастливи!
Аз продавам обемните вещи на Анди, не планираме скоро второ дете, а и би ми се искала до купя нещо ново. Аз съм второ дете и съм ползвала основно вещите на сестра ми. Не искам и с моите деца да е така.  Confused
Сега издирвам в нета детска масичка със столче, че Анди основно с това си играе, като ходим в Детски клуб. Да сте срещали нещо интересно? Миме, Рал?????????

# 33
  • Мнения: 1 113
Привет!
Минавам да се запиша в новата тема, да поздравя на патерица порасналата прекрасница на Ели - да расте здрава, умна, все така чаровна Мишето, Ели  Hug  bouquet и половинката на Рал - жив и здрав да е Тео, много успехи и щастие му желая   bouquet

Радина, много съжалявам, че не успях да се обадя. Никакво време не ми остана, дано следващия път да бъда по-организирана и с по-малко задачки за да се видим най-накрая  Hug

Отивам да готвя, по-късно ще се включа по-активно.

# 34
  • При децата ми
  • Мнения: 6 167
Хоооп и аз в новата тема! Simple Smile
Маймунче, Нели, много са сладки малките в тези костюми! Hug
При нас нищо ново, освен това, че малката е пак с ужасна хрема! Писнаааааа ми! : Освен това започна и кашлицата, говорих вчера с лекарката ни и тя каза да давам противолергични капки "Зиртек", капките за нос и сироп. От три дена и капя капки и и давам сироп и май нещата се успокояват вече, дано да е така! Praynig
Чочи, Марти така беше изтървал малката зимата по стълбите!Искаше да я носи и аз бях плътно зад него да, но той се спъна и... Добре, че баба им беше отдолу и я хвана, че незнам иначе... Много се уплашихме тогава, пък тя май нищо не разбра. Rolling Eyes
Сега ви оставям и отивам да се трудя. Simple Smile По-късно пак ще "намина".
Лек ден на всички!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 635
Оля и аз издирвам масичка със столчета за стаята на Калина. До сега не съм видяла нищо, което да ми хареса. Много ми се иска да взема дървени и боядисани в някакви весели цветове. Единствените, които ми хванаха окото до момента са едни на Икеа - http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/30168644, но те са пластмасови и масичката не е кръгла (както ми се искаше). Не ми харесват тези, които са с принцеси и Дисни мотиви - видях в някой от мебелните магазини, май Como. Та още издирвам, ако чуеш нещо, свиркай.

Цветен, и на мен ми се иска да подменя всичко вкъщи със стъкло и порцелан. Освен, че е по-здравословно, е и доста по-изискано. Но пък е по-скъпо и съответно бавно стават нещата.
Диди, радвам се да те видя. Hug
Хриспа, бързо оздравяване на малката.

# 36
  • Мнения: 32
Оф, писах, писах и изтрих Sad. Та по спомени...
Чочи, дано се размине само с уплаха всичко.
Нели, много ти е сладка калинката.
Маймунче, в нас си стоят, но имаме място. Някои си ги ползва понякога, а и се надявам скоро да ми потрябват пак.

# 37
  • София
  • Мнения: 423
Джил, виждала ли си ги на живо серията Мамут? Ние в Солун ги видяхме и там запецнах половин час, едва ме отскубна Филип  Laughing Страхотни пропорции, цветове, ама мисля имаше и кръгла и овална маса  newsm78 На мен точно, че са пластмасови ми хареса, не са тежки и като се катурне няма да я мисля. После ме беше яд, че не купихме поне 2 столчета с маса, но София едва беше пролазила преди 10-ина дни, пък и от палми и гърнета нямаше място в колата  Joy Крепи ме мисълта, че догодина и тук ще открият Икеа, нали започнаха. Има легла, гардероби, скринове, всичко в стил Мамут.

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 12:35 от Mime-to

# 38
  • Мнения: 40
Момичета, благодаря ви за пожеланията!
Чочи - настръхват ми косите. Вчера го хванах на половината път до стълбите. Лошото е, че освен че може да си отваря вратата, вече се научи и да я отключва. А относно меда, това ми го беше казала мама, но не съм го прилагала все още.
Маймун - и на мен ми е жал да ги продавам. Нашият план е за след поне две години, но нищо не се знае.
Мама Диди - и при нас от заспиваше сам в стаята до преди два месеца. Просто един ден скочи и не иска. Дано мине този период, но аз вече съм загубила надежда за нас.

# 39
  • Мнения: 250
А относно меда, това ми го беше казала мама, но не съм го прилагала все още.
Аз и друго лечение знам с мед: при кашлица, може да се направи компрес с мед и да се сложи на гърдите. Така да престои цяла нощ. Кашлицата значително намалява на сл. ден. Прилагала съм го в/у себе си и има ефект  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 635
А относно меда, това ми го беше казала мама, но не съм го прилагала все още.
Аз и друго лечение знам с мед: при кашлица, може да се направи компрес с мед и да се сложи на гърдите. Така да престои цяла нощ. Кашлицата значително намалява на сл. ден. Прилагала съм го в/у себе си и има ефект  Peace

И на мен са ми го прилагали. Голяма гадост, страшно мразех. И до ден днешен мразя мед. Също и компрес със синапено семе (ама се слага внимателно, че може да изгори кожата), както и вълнен плат с ракия и други такива бабешки методи. Всичките омразни.

Миме, аз нали гледам само в нета и не съм забелязала, че има и кръгла масичка. На твоята снимка ми изглеждат далеч по-готини. Все повече ми се приисква да отскочим до Солун. Харесала съм и едно метално легло за Калина от Икеа. Но трябва да обера някоя банка преди това. Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 423
Не помните ли зимата с коремите, че си бъркахме по носовете с клечки с мед  Party Поне аз няколко пъти  Laughing Нали не можеше никакви капки за нос да ползваме, само билкови, но те обикновено не действат.
Джил, на мен една май няма да ми стигнат парите  Joy Това е снимка от Гугъл, аз на живо по-цветни и хубави ги помня. А какви легълца и гардеробчета имаше, пак в стила на дебелите крачета  ooooh! Гледай гледай  Whistling
http://www.google.bg/images?hl=bg&q=mammut%20ikea&rlz=1B … =1016&bih=351

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 19 435
Mime-to, къде ги намираш тези красоти? Просто ти се удава, за разлика от мен. В тази връзка - я измисли някаква мъжка алтернатива на кухните за игра. Лесно ви е на вас женските майки  Laughing

Коя мама беше дала линк към някакви дървени кегли или нещо подобно, че не мога да се сетя? Подозирам Деянова, Чочи или Александра  Hug , но може и да бъркам

# 44
  • Мнения: 7 263
Изобщо не смогвам да ви чета, за писане пък .... да не говорим, ама не мога без вас ейййй  Hug
Накратко Влади вече месец ходи на ясла, вече е "целодневен". Играе си, хапва си, единствения проблем е спането - не разбира човека защо го слагат на тези легълца и смята, че е за игра  Mr. Green - слиза, качва се и така....
Веселичък е и като цяло добре се справя с новия бит  Hug
Аз за жалост не се чувствам много хепи на работа още ... но се надявам да вляза в час.... от време на време само дрънкането на глупости във форума ме спасява от лудване  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт