Рита мъничко детенце в АПРИЛСКОТО коремче

  • 19 689
  • 674
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 77
i valentinova, и на мен ми правиха тези изследвания, плюс обстоен преглед на сърцето (заради сърцебиенето) и ехография на всички органи( защото миналата година се заразих с хепатит А). Много се изненадах, защото наблюдаващия гинеколог на моя приятелка ( чиито термин е през май) я беше карал сама да си вземе секрет и да си го носи в лабораторията.

# 661
  • Мнения: 845
САМА ДА СИ ВЗЕМЕ СЕКРЕТ  Shocked Shocked Shocked  е тия хора вече се уляха бее

Мони, да Йоан и Йоана празнуват на Ивановден. Йоан е първообраза, а българите го побългаряват на Иван. И тъй като си имам вече Иван ще е тъпо да си кръстя другото дете Йоана, ако е момиче.  Mr. Green въпреки, че много ми харесва.

# 662
  • Мнения: 3
Много се изненадах, защото наблюдаващия гинеколог на моя приятелка ( чиито термин е през май) я беше карал сама да си вземе секрет и да си го носи в лабораторията.

 Shocked за това вече направо нямам думи ...

# 663
  • Мнения: 6
 e.damqnova , относно вредното бяло течение, има една бактерия- стрептокок от тип В, която може да е опасна за бебето и за нея се прави изследване в края на 8 месец. Така че дотогава има много време. А стрептококите някои жени ги имат без клинични признаци.  Гъбичките ги има всяка втора бременна, в повечето случаи няма проблем. А реално всяка инфекция може да предизвика преждевременно спукване на плодния мехур, но те затова са тези вагинални секрети, така че  Peace

# 664
  • Мнения: 77
Между другото ако бебето се окаже момиче, то гарантирано ще се казва Йоана. Май изобщо не сме мислили име за момченце Simple Smile В понеделник се надявам да имам отговор на въпроса относно пола (Стискайте ми палци за момиче).

# 665
  • Мнения: 115
Да кажа сега и аз за гъбичките...
Аз имам течение,сърбеж и едни бели нещица...Не мога да ги обясня...Казах на доки,взе ми секрет,но каза,че всико е ок...Пък аз виждам,че има някакъв проблем,а не смея да правя разни промивки,че....Та си търпя,то отдавна е така,отшумява си самичко,но мине малко време и пак се появи ooooh!А изследванията са добри...Не знам какво да кажа вече....

# 666
  • Мнения: 2 271
Aз пък няма как да не се похваля, че вече нямаме нужда от допълнително желязо - хемоглобимът ми е 158, което си е направо идеално  Wink
Оооо напротив.Това е много висок хемоглобин!По-висок от на мъжете!Аз ти казах още като спомена,че си започнала железен препарат при Нв120 "за всеки случай".

# 667
  • Мнения: 10
Мони, и аз имах същите оплаквания септември и бяха гъбички, които лекувах. Всичко беше ок за известно време, но сега мисля, че пак се връща. Все още е търпимо и мисля да не минавам на самолечение (купила съм си глобулите от БГ) и ще чакам до декември, а пък кофти-не кофти по-добре да ме вземат пробичка...
Много ми е е любопитно дали ще го познаеш това мое бебе, аз все повече си мисля за момче  Rolling Eyes Ако аз позная ти обещавам следващото да е мома и да е за теб Joy
Аз знам, че до 140 е нормален за жени, ама може да има изключения при бременните  newsm78

# 668
  • Мнения: 348
Момичета по темата за гаджетата  Laughing Моят Боян от как се е родил е сексуално настроен  hahaha От както проговори се почнаха репетиции по негово желание как да пита дали еди коя си искала да му бъде гадже - даже си имаше и списък ако тя не иска коя да попита  hahaha За щастие още втората се съгласи. Една приятелка ми вика "Моят син /4 год. също/ е в период, в който отхвърля и дразни момичетата" Аз и викам "Моят пък не подбира, само комплименти, целувки, само мацки са му в главата". Наскоро му обясних, че като порастне ще живее сам, без мама и папа и той вместо да му стане мъчно вече е разпределил времето, накупил си е квото си иска, избрал си е жените - с две думи чака с нетърпение момента  hahaha

Ех, ако си имам и едно момиченце може и малко по домошарче да се падне, че този какъвто е еманципиран на 4...

За бялото течение - и аз съм така, и така бях през първата бременност даже в един момент се наложиха свещички че стана страшно, възпаление, едвам ходех, а пробите ОК.

Ивка, Роберто е хубаво, ама много Бобовци ще ми станат  Grinning

# 669
  • Мнения: 115
хаха,JUPETO ,твоя Бобо опасен бе...Ама той си е чаровен,синеок Heart Eyes
И Ивон сега в градината си има "гадже",с майка му ги взимаме заедно,че живеем близо едни до други и те все за ръце ходят,Ивон му се натиска да го целува по бузите,абе опасни са Mr. Green

# 670
  • Мнения: 44
 JUPETO  ooooh! така е като няма кой да ти погледне подписа  Flutter
А моя хубостник, нищо че няма 2, вече има вкус и претенции- ако хареса някое момиченце ходи при него говори му нещо си нежно и чуруликащо. На другите хич не им обръща внимание, ако му досади почва да крещи, даже може да я бутне...

# 671
  • Мнения: 2 271
Моята Вероника миналата година на морето си хареса един Емил, рус като нея,но зеленоок и по-голям с една година.Бре заговаря го ама той в началото срамежлив и мълчи.Каже дума и млъкне.Да видите на 3тия ден-вечер всички дечурлига играеха край басейна,моята направо му се лепна и го целуна по устата.Хахахаха.(Баща и умря като видя.Щеше да и се кара,но го спрях.Просто  и обясних,че така правят само големите хора.)По-големите деца започнаха да се шегуват с тях:"Ей,Вероника и Емо са гаджета!",очаквайки,че ще отрекат и ще се срамуват,а наш срамежлив Емилчо отсече:"Ами да беее,харесвам я много,какво толкова?!".Е вече бях туш!Хахахахах.

# 672
  • Мнения: 115
Хахаха,Пете,ама и Вероника е опасна бе LaughingНяма да останете без зет,колкото и да се дърпат,тя ще ги оправи набързо...Хубаво е,че не е срамежлива,нека си е по-отракано детето Grinning

# 673
  • Мнения: 1 488
Ние си падаме по каки  Wink
За течението момичета,смятат докторята,че е нормално и аз съм спокойна.С предната бременност имах гислно течение и сега е така, но от време на време.По тесните дрехи веднага ми засилват течението,отбягвайте прашки гащи е моя съвет и сутин и вечер подмиване  Wink

# 674
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт