Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 262
 Flutter  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 307
днес много поводи, много нещо ...

ЧЕСТИТ 1ви РОЖДЕН ДЕН на Вики на Креми и на другите хлапета родени на тази дата! Да им бъде много весело и палаво детството!

Честито и на именниците!
Оказа се че и моето дете е имало имен ден, то бива поводи, бива, ама от оня ден не съм спряла да вдигам наздравици, че нали бяхме и на сватба..... Wink

до утре

П.С
абе на оня от БТВ сладуркото, дали мога да му откъсна вратлето.... уж щеше да бъде топло?!?!?

# 17
  • Мнения: 19
Betelgeize и аз съм на същото мнение за кивито но реших да му дам малко да си хапне, нали уж са вече големи. Освен това не съм сигурна че е от кивито, всъщност нямам идея какво точно има в бурканчетата и какво може да го е раздразнило, например "Пиле рагу" какво трябва да значи....
Забравих да похваля за темата и заглавието! Качила съм една снимка но дали е навреме?!
Миме това се казва страхотен подарък само не разбрах колко е голямо това чудо, изглежда доста голямо?!
Елвиресте той оня от БТВ добре че е всеобщ любимец иначе на опашка щяха да го чакат. В крайна сметка като спря тоя ми ти вятър и дъжд ние излязохме за кухнята и не беше много студено но слънцето не го видях Grinning.
Ние извадихме пак играчките за гризкане, в хладилника и после на Гоги, поне за малко го успокояват. Купих му и напръстник-четка за зъбки, зъбите може много да не ги чистим но поне си чеше венците, много е мекичка!


# 18
  • Мнения: 3
ЧРД на Никол и Андреа от вчера! ЧРД  на Михаела, Виктор и Борис! Честит имен ден на всички! (ние цялото семейство сме именници Mr. Green)

Да са живи и здрави, добрички и умни всички!

Ето че вече е 9.11 - ЧРД на моята принцеска, Сиана, Рая, Александра и Никол! Само прекрасни момиченца имаме днес!
newsm38 newsm59  bigdance2 Tada

Ходих в магазин Малечко на околовръстното - има хубави неща (които се намират и в др.магазини), но нямаше хора и много спокойно си разглеждах. Купих няколко играчки, харесах 2 комплектчета..
Радослава има обрив по гърдичките и рамото от около 2 седмици. Само на растителна храна е от тогава, според л.л. не се знае от какво е и...чакаме. Изглежда като от претопляне, но са по изразени пъпчиците и я сърби. Завяхват - тези на гърдичките почти изчезнаха, но другите се разпространиха и към другата плешка. Някой има ли идея какво може да е? Или да си я водя на кожен??
 
Мария, тортата изглежда много добре, бравос!

Хайде :* !

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 00:51 от Princesa Bialo zaiche

# 19
  • Мнения: 568
Честита ни нова темичка! Заглавието е супер!

Да са живи и здрави всички рожденици и именници, които съм пропуснаа последните дни!


Аз съм доста изтощена напоследък... Главно заради факта, че разбутах нощния режим на Тео в опитите си да спра нощните хранения, и сега са в пъти повече...  Tired

Като се поосаферя по-нататък, ще пиша повече...

Хубав ден на всички!

# 20
  • Мнения: 53
Добру ютроуууу хайде на закускатааа с кифеее Grinning




Честит ден рожден на днешните рожденички - Рая,Радослава,Сиана,Александра и Никол!!! Бъдете много здравички и винаги усмихнати!!



Да сЪ похваля и аз със тортичката за второто парти по случай чрд-то на Мишко.Което беше сега в неделя,с другата част от родата.Беше по забавничко заради братовчедите на Мишко които са м/у 3 и 5 годишни.Мишко се сдоби и със първия си автомобол ,джип с ролбари да може да бута наред нахалните шофьори hahaha





А ето я и колата ,само че сега му е по интересно да и разглежда гумите а не да се вози Laughing

Алиске сложила съм снимката на Гогито в колажа.Както и на другите деца,просто съм поразместила снимките и не са последни.

Деси съжалявам че не се е получила смяната на режима на Тео сладък.Позачакай малко и пробвай пак бавно но славно. Hug То и самите деца трябва да са готови за това,аз така улучих момента с отказването от цицка. Wink

Момичета които са в нашия край на София...от Люлинско та до към центъра - има магазин Вис Виталис на Стамболийски до 30-то училище.Там имаш една сграда дето беше какво ли не с едни големи прозорци.Последно я виждах за ламиниран паркет.Там ще ни е по удобно,вече е отворен магазина.Аз още не съм го посетила но мисля да отскоча скоро.

Ние сме добре,чакаме горните зъби и Мишкото се сополяви.Иначе е станал голяма лепка,не мога и да седна да хапна спокойно.Иначе не се оплаквам ама понякога трябва освен мама да си играе и други работи да свърши. hahaha Затова гледам като спи да свърша това онова.А като види баща си лелеее мама вече не я признава.Сутрин ако е буден като тръгва на работа с рев не ще да го пусне и се гуши в него..Много е смешко разперил две ръчички да го хване през раменете,и така ми се подхилква мазно като му кажа -ела при мама.А тръгна ли да го взема нее почва да реве...оф мани мани.

Хайде останете със здраве,и повече усмивки.Елвирката да не закача усмивчото от бтв-то да няма тумба лумба.Човека приказва каквото са му казали от БАН .Тъй че ако ще подгонваш някой тях ги почвай Joy Той със усмивка и хубава дума така съобщава времето,че ако ще и ураган да има някак си по леко приемаш новината.

харе до скиф Grinning

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 16:58 от mia_aurora

# 21
  • Мнения: 3 537

Да ни е честита новата темичка и само с хубави емоции!
ДОБРО УТРО Grinning

Честито на днешните рожденнички:
Сияна, Александра, Никол, Радослава и Рая


# 22
  • Мнения: 28
Добро утро на всички...честит празник на всички днешни и вчерашни рожденници. Много усмивки и хубави пожелания Simple Smile

Мия - и ние сме така с тати,даже и с баба и прабаба Simple Smile Като тръгнат да излизат от стаята и ела да видиш какво става. Рев и сълзи все едно незнам какво е станало. Понякога даже започва и да хълца и един такъв жален "ба ба ба"....понякога чак на мен ми става криво.
Мишковата торта е страхотна...аз така и не се научих как се прави този прословут фондан. А и с тези мишлета е много оригинално.

Деси - не унивай и не се предавай. Понякога може би не им е лесно на децата да се откажат от нещо. Ако си упорита ще стане. Simple Smile Стискам ти палци.

Иначе и ние сме добре....поръчахме си тортата вчера,почнахме да раздаваме поканите,дано всичко мине добре. На мен ми вадиха зъб миналата седмица и още ми е леко надута едната страна на лицето...много е смешно,ама нямаше как. Лек и усмихнат ден на всички Simple Smile

# 23
  • Мнения: 116
Аз докато се намотам и ето тя новата тема пристигнала топла-топла!Разкошни са и заглавието и цялото оформление!Мия се е постарала както винаги-мерси!
И аз като Деси съм гроги покрай тия нощни ставания!Мойто чудо не се буди,а само се надига в леглото,на колене и вика"мамоооо",после забива глава и пак заспива.Но като се повтори това 10тина пъти на нощ и върви,че спи!А и тия кътници ни разказаха играта-направо са и разцепени венчетата-ужас!Много ми е мъчно,измъчи ми се детенцето с тез зъби,дано поне да са здрави занапред!
Мия-и Вики така плаче след баща си.Особено сутрин като тръгва се вкопчва в него и не иска да се пусне и да дойде при мен.Редовно закъснява заради нея!А вечер вечеря като я държи в скута си иначе не го оставя!И естествено иска и да си хапне от неговата чиния!
За жалост не мога да влизам и да честитя всеки ден,извинявам се!Но на патеричка на всички порастнали сладурчета!

# 24
  • София
  • Мнения: 310
Привет и от мен.

Благодаря за чудесната нова темичка!   bouquet

ЧРД на всички днешни рожденници! Да са много здрави и щастливи хлапета!  newsm59

Оххх наближи и нашия голям ден. Всичко е готово, тортата поръчана, тоалетите изгладени  Laughing и сега само чакаме. Дори успяхме да ангажираме и една приятелка на сестра ми - фотографка. Днес ще направя и двете торти за вкъщи и така. От вчера вечно си намирам някакви поводи за ревове  Crazy Много ми е сантиментално! Няма ли да ме пускат тия настроения вече, че понякога се чувствам много тъпо.

Мия - тортата е разкошна! А на Мишо камиона е жесток  Simple Smile

Иначе явно ще избиват долу следващите зъби, защото е някакъв ужас - пръстите са вечно в устата, киселее яко.

Чао засега

# 25
  • Мнения: 257
Привет!
Честита ни нова темичка!Мия  Heart Eyes Hug Heart Eyes Пак си се постарала!
Честити рожденници днес!Да са живи и здрави дечицата!  newsm59
Благодаря на всички за хубавите пожелания към Силвия за рожденния й ден!  Hug Едва сега успявам да се включа  Crazy
Сега се приготвяме за изледвания-кръв и урина.
До скоро!

# 26
  • Мнения: 128
Мия,явно павсемесно е така ....и ние крещим и ревем ,но само,че аз като изляза от стаята Mr. GreenНо явно в момента преминаваме един период на непрестанни крясъци ,които така ти разцепват главата,чее.... ooooh!

Иначе хубава торта ви се е получила Peace Само,че зад камиончето видях биричка,нали Мишко не смята да кара колата така  Mr. Green hahaha Joy

Деси за нощното хранене аз не бързам,чакам детето само да се откаже.Сега имаме нощи,в които става да яде,но напоследък спи цяла нощ и яде към 6-7ч ,но затова пък аз не спя спокойно и ставам през няколко часа да го наглеждам....

Princesa Bialo zaiche преглъщам само като видя тортата с крушата....

# 27
  • София
  • Мнения: 594
Здравейте,милички мами и бебоци!
Днес е един от двата най-хубави дни в моя 36-годишен живот – рожденият ден на моето така жадувано момиченце. Повече не мога да напиша,че ме тресе такова вълнение, нямам думи.
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Не се научих да слагам картинки, пращам ви много прегръдки от Рая и мен!
Поздрав за вас с една от любимите ми песни

http://www.youtube.com/watch?v=7wfYIMyS_dI


Снощи импровизирах с еклерова торта по идея на Янечек. Не си прецених крема и днес с рожденичката ще направим още един, за да намажа и отстрани тортата. Ходихме с батко й до Джъмбо, много мерак му беше с негови парички да й избере подарък, добре че се прибрахме без да ни е отвял или стоварил нещо по главите вятърът  #Crazy

Честит днешен първи рожден ден на останалите момиченца ноемврийчета. Да са ни здрави и щастливи слънчицата     bouquet   bouquet   bouquet
Честит рожден ден и на дечицата, дето съм изпуснала да честитя тези дни!

Благодаря ви,момичета, за вчерашния поздрав за имения ни ден и за днешния ни рожден ден! Как се вълнувам, всяко майчино сърце знае...

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 11:50 от hrupka

# 28
  • София
  • Мнения: 590
Честит рожден ден на днешните сладки Ноемвриѝчета. Да са здравички, усмихнати и игриви.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 19
desitalee дано да пътрегне режима че тия нощни ставания много омагьосват. Сега видях снимките на първа страница, гледам че си имате цял килим с цифрички, животни Wink
Мия много е сладурска тортата, направо да я изядеш!
До Вис Виталис утре са каня да ходя, ако времето е ок.
Ние вчера нямахме топла вода, днес вобще нямахме вода, а сега има вода но е кафява гааадна. Кога ще изкъпя детето като хората като утре пак няма да имаме вода незнам #Cussing out, сега му топля вода да го поизмия.
Честит рожден ден сладки дечица! Hug Пожелавам ви прекрасно детство и много сладки моменти за мама и тате nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт