Висока БТ преди цикъл??

  • 1 929
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте БТ  винаги преди овулация ми е 36.60 след О ми се качва на 36.80 и пада 1...2 дена преди менструация , но на 9 рязко скочи на 37 и е така до днес на 14 би трябвало да ми дойде с цикъл 31 дни съм ..как смятате на какво се дължи това покачване дали може да е бременност - въпреки че вчера тест Престо показа  EFN EFN   О не я хванах точно кога беше но май на 19 беше  Hug
Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 31
О беше 19 ден от цикъла иначе 1.10   bouquet  Flutter

# 2
  • Мнения: 178
Здравей barbara.

Силно стискам палци да видиш двете чертички.

Само да спомена, че има вероятност и да е обратното, без да искам да те разочаровам, защото например при мен, БТ пада някъде на 2-3 ден от менструацията най-често.

Пожелавам ти да е първото и скоро да се похвалиш!

# 3
  • Мнения: 31
Ми на мен винаги ми пада малко преди М а сега освен че не падна ами и се покачи и се чуда...  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 10 703
Ми на мен винаги ми пада малко преди М а сега освен че не падна ами и се покачи и се чуда...  ooooh!
Дано да е станало, но виж,има случаи и в деня на идването на М да спадне БТ.
БТ трябва да се задържи висока на 15-16 дни за да има съмнение за бременност.

# 5
  • Мнения: 78
здравейте, извинявам се, че я подновявам дано авторката не се сърди не намерих друга подобна... та от 13дена след ОВ имам 37° висока БТ ту 37 ту 37.1 а лелката трябва да дойде до 16ти имам болезнени и подути гърди(без сутиен е страшна болка), замаяност сутринта докато не ям не ми минава, а попринцип ям в 12,1часа сега 10,11 огладнявам имам бяло течение като мляко, и също така леки спазми ниско долу в корема.. може ли съвети ако някой е бил така защото ще се побъркам вече 😥

# 6
  • Мнения: 4 854
Ако вече имате симптоми на бременност, то значи ЧХГ е нараснало достатъчно и тест за бременност ще покаже дали сте бременна, или не.

# 7
  • Мнения: 9
Здравейте! Моля кажете ми какво означава това от както се съмнявам че може би съм заченала меря БТ постоянно е 37.3 37.4 това е в продължение на 10 дена.
На 05.05 и 06.05 ми прецапа само и помислих че е инплантиранено но на 07.05 започна да кървя по обилно но е светло червена кръв и няма съсиреци нито е тъмно червена както когато ми дойде цикъла и изтича само докато пишкам и след като се отрия по тоалетна хартия има малко по тъмно розово а на превръзката само петна не е много.
Но най интересно е че БТ първия ден беше 37.9 а днес е 37.7.
Моля ако някой предполага какво може да се случва да пише.
А доктора ми е в отпуска и не ми се ходи при други.

Общи условия

Активация на акаунт