Как да изчистя дрехите от власинки?

  • 4 622
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 450
Момичета, помагайте   bouquet Чисто новата ми пералня със сушилня ми направи няколко дрехи целите във власинки  #Crazy  Кажете как да ги махна? Една позната ми каза да ги пусна на изтупване в сушилня (не комбинирана пералня със сушилня като моята, а само сушилня). Пробвах, но нищо не стана. Аз видях в уплътнението на моята, че са се събрали много власинки и предполагам, че от там са се налепили по дрехите. Много ще съм благодарна на всякакви съвети.   bouquet   

# 1
  • Мнения: 78

Според мен с такава ролка ще успееш да почистиш дрехите.

# 2
  • Мнения: 1 174
Има вариант с ролка обикновено прозрачно тиксо, широко за по- лесно. Лепиш върху дрехата и отлепяш, става малко тромаво, но става.
Обаче тия власинки трябва да ги махнеш от уплътнението, че на следващото сушене да не се получи пак така. Странно защо не са по филтъра на сушилнята, а върху дрехите тия власинки.

ПП А твоя опит със сушилнята не е сполучил щото си ги пуснала там сухи. Ще стане ако пак изпереш дрехите, извадиш ги влажни и ги пуснеш на обикновена сушилня, не комбинирана. Аз така съм чистила 1 пакетче носни кърпи на ситни хартиени власинки по дрехите, и една кутия цигари също бях прала с дрехите, тютюна беше полепнал навсякъде, пак се изчистиха, всичко отива във филтъра.
Но дрехите - мокри, то се получава така, понеже власинките изсъхват по - бързо от дрехата и въздухът ги издухва, а ако са сухи, нищо не става.

# 3
  • Мнения: 450
Момичетаааа, направо ме спасявате  Heart Eyes А как не съм се сетила за номера с тиксото  ooooh! rosy_bosy , мерси и за инфото за сушилнята, ще ми бъде от полза и занапред   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 304
Валячето, което е показала Алекса е супер, от Метро съм си взела такова и е много по-удобно от тиксото. Между другото, комбинираните уреди пералня плюс сушилня имат ли филтър на вратата, ако не - къде събират мъховете и власинките?

Общи условия

Активация на акаунт