Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Пете, браво за труда - и на мен ми харесва новата темичка,  Peace
ама защо я почваме с такива новини за масови контракции... хайде да се поуталожат нещата , че се плаша малко, все пак сме в шести-седми месец.  Shocked
 Аз от началото на седмицата също имам подобен проблем, ама незнам доколко мога да го нарека контракции - корема ми се стяга, но стои в това положение по няколко часа, не ми прилича на  предварителните контракции при предишната бременост ама знам ли ... newsm78 Случва ми се по 3-4 пъти на ден и продължава по повече от час... гадното е когато се случи точно, когато на малкия му се играе на нещо динамично и само ме дърпа "ла,ла" (ела, ела), пък аз едва стоя и седнала, камо ли пък да тръгна да се гоним или каквото друго му е хрумнало. Милото дете, не му е лесно с мен, ама и на мен с него напоследък - нещо не издържам на динамиката , пък има още два месеца поне.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 10
Сана Фейри, не чух да коментираш нещо, когато всички ти казваха колко хубаво е коремчето ти. Може би някоя от нас трябваше да каже "хм, коремче и какво толкова" ....

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 0
 Сана Фейри , личи, че нямаш много опит с форума. Когато казваме, че темата е страхотна имаме предвид първата страница, която се обновява на всяка нова отворена тема и в която администратора влага творчество, а не написаното след това. Тук сме се събрали, за да обсъждаме и споделяме нещата , които ни вълнуват и не виждам нищо странно в това да пишем за контракции, ритничета и всичко свързано със сегашното ни състояние. Щом не ти харесва, просто не ни чети, а ние няма да се почувстваме Убидени  Laughing

   202uu    202uu

# 33
  • Мнения: 90
Хубава е темата, най - малко заради удоволствието да видиш на първа страница колко много бебета ще се раждат април. Снощи прегледах и другите теми и наистина се оказа,  че сме най - многобройни априлките Simple Smile)

Вие вече решихте ли как ще раждате?

 Аз преди малко гледах клипчета със секцио  и нормално раждане. Ориентирала съм се към секцио, само не знам с каква упойка е по - удачно. Като че ли ми се иска да съм в съзнание, за да не изпусна нещо, а и да го видя малкия мъж като се появи на бял свят Simple Smile

# 34
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Сана Фейри ако не ти се четат едни и същи "глупости"-просто не чети.Подценяваш труда на момичетата,които влагат освен творчество и много емоции,за да можем ние по мързеливите да ни е приятно,и като искаме да научим нещо,което няма кой да ни го каже,да влезем тук наготово и да прочетем,или просто да споделим мъката или радостта от деня.Моля те,не ни разваляй настроението и темичката,ежедневието  ни е изпълнен с такива недоволни от всичко и всички хорица като теб,и ние сме се събрали тук за да се подкрепяме,а не да си плюем в устите.

# 35
  • Мнения: 1 259
Честита нова темичка и от мен, дано да е пълна само с положителни емоции! Бързо записче преди да ви загубя... още старата тема не съм дочела....ама...!
Хайде лека нощ, утре ще надникна как сте!

# 36
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
mareva , на мене пък много ми се иска да родя по естествен път, но може и да ми се наложи секцио.

# 37
  • Мнения: 1 259
Забравих да кажа, че не ми излизат датите(числата) на термините на първа страничка, има само хиксчета, както на първата ми лентичка в подписа!

# 38
  • Мнения: 6
Забравих да кажа, че не ми излизат датите(числата) на термините на първа страничка, има само хиксчета, както на първата ми лентичка в подписа!
Да, Петя сподели, че има някакъв проблем, но ще се изчисти в най-скоро време.
  mareva, спиналната упойка е по-добрия вариант не само, защото ще си в съзнание и няма да си проспала такъв важен момент в живота, но и защото е по-щадяща за бебето. Пълната упойка малко или много трови бебето. Но в крайна сметка лекаря ще има последната дума като му дойде времето  Peace

# 39
  • Мнения: 0
  Сана Фейри , личи, че нямаш много опит с форума. Когато казваме, че темата е страхотна имаме предвид първата страница, която се обновява на всяка нова отворена тема и в която администратора влага творчество, а не написаното след това. Тук сме се събрали, за да обсъждаме и споделяме нещата , които ни вълнуват и не виждам нищо странно в това да пишем за контракции, ритничета и всичко свързано със сегашното ни състояние. Щом не ти харесва, просто не ни чети, а ние няма да се почувстваме Убидени  Laughing

Здравей и благодаря за вниманието и учтивостта ти.
Да,
нямам опит в този форум.
Явно грешката е моя,понеже имах грешна представа за темата като цяло,както за тази така и за предишната,която внимателно изчетох,дума по дума.
Аз също не виждам нищо странно да се пише за контракции,ритничета,рожденни дни,оформление на форума и тн.
Просто когато се повтори едно и съшо нещо,по един и същи начин,десет пъти става едно такооооваааа .... безполезно.
Като ежедневна реклама дето я излъчват по 20 пъти минимум.
Това имах предвид.

А като говорим за бУквички,преди малко забелязах,че потребителското ми име на първата страничка е написано грешно,там пише Сана Фрейди.

Сана Фейри, не чух да коментираш нещо, когато всички ти казваха колко хубаво е коремчето ти. Може би някоя от нас трябваше да каже "хм, коремче и какво толкова" ....

Е,може да не си чула,но написах:
Благодаря за топлото посрещане много сте мили.
 newsm78

Пожелавам здраве и разум на всички ни.


# 40
  • Мнения: 2 271

Пууу до сега генерирах датите на първа страничка.Онзи сайт нещо се сбъгва.Дано сега ги задържи.
Сана Фейри,Фрейди или както си за мен няма никакво значение.Никой  никого не задължава да чете и пише в този форум,а още по малко в тази тема.Като не ти е интересно какво правиш тук?Темата може да се пълни с хвалебствия,разговори за контракции и други подобни теми,касаещи бременната жена,а ти с какво я запълни?Няколко сиви,грозни подигравателни поста!
 И сега идва ред да кажа Благодаря ви момичета за похвалите!!!

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 00:26 от petia47

# 41
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сана Фейри , а ти какво очакваш да си говорим във форума?

# 42
  • Мнения: 185
Запис и от мен в новата тема, Петя   bouquet

И аз се чудя не е ли много рано за толкова контракции  newsm78 Дано на всички им преминават скоро, че има още време до април  Praynig

bvl, важното е, че бебока е добре, щом се налага, ще изтърпиш и болницата  Hug

Мойто коремче пък никой не го забеляза  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 271
Мойто коремче пък никой не го забеляза  Crossing Arms
Хахахаха.Аз не можах и сега не мога да ти отворя линка.

# 44
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
kupa , аз доколкото разбирам не са особено желателни тези контракции толкова рано, но явно при нас са често срещано явление. Ама майка ми ми е обеснявала как със сестра ми също е имала ранни контракции и дори леко разкритие седмици преди термина, но сестра ми даже е преносена с една седмица, не се е родила по-рано.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт