Борис на бял свят се появи, до АПРИЛ не можа да издържи! (Тема 13)

  • 21 802
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Сладурки,радвам се,че ви харесва темата Hug
Оххх,ако знаете...направо умирам от яд...Сега обявиха грипна епидемия тук и ми се отменя ЖК-то утре #Cussing out Ужассс...Кажете как е положението в Плевен,ако няма епидемия там-да ходя там на преглед,че няма да ми издържат нервичките...
.....как да му простя на мъжа ми, като е толкова секси Simple Smile
Ахахахахах Joy
Joy Joy Joy
Я го прати за малко насам...Ще ти го върна по-късно... hahaha Че моя го няма...

# 46
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен! Мони, много е свежа новата темичка, благодаря ти!   bouquet  В къщата ви май ще е женско царство - супер!  Wink
Ние уикенда се разходихме до Благоевград и накупихме някои неща за бебо - количката, която си харесахме е Cangaroo, получихме и дрешки от моя племенник, и сега имаме толкова много, които едва ли ще износи, тъй като са и по-дебели, а тук става и по-отрано топличко. Взех си от една аптека и гел за бебешка баня на А-дерма - направиха ми отстъпка - 500 мл за 17 лв.
За секса - имам "проблясъци", в които ми се прави и правим, но иначе хич не завиждам мъжете ни, че трудно карат без това им удоволствие.
Да честитя на водолейката Никол, която скоро имаше рожден ден - жива и здрава, и честито кръстниче и на еДамянова.
Искам да питам празнувате ли Свети Валентин? Моят мъж не е съгласен с празнуването му и няма да ходим никъде, но на мен пък мн ми харесва и си мисля каква ли изненада да направя, сладкиш със сигурност ще спретна, но какво ли друго да измисля Flutter Kissing Heart

# 47
  • Мнения: 845
Ериа, точно това щях да пиша, че ако секса не е противопоказан, няма причина да не се прави. Дори към 38-40 седмица го препоръчват за леко раждане. Е, разбира се, в щадящи пози Simple Smile
Аз иначе с тези 3 деца, ако не бях правила секс през бременността, девствена щях да стана до сега  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 593
лелееее, голямо писане пада тука... като сериал ще трябва да ви следя зорко, за да не пропусна развитието на действието  Hug

суит мони, мерси за темата   bouquet. Да се оправят девойките ти бързо.

малката мирела, питаше за 'бият ли те нервите в краката'  Laughing - това е състояние, което се нарича на английски restless leg syndrome - и казват, че при бременност може да се дължи на липса на желязо и магнезий. Ако разбираш английски, ето тук е обяснено накратко какво може да се направи, за да се подобрят нещата.
http://www.babycenter.com/0_sleep-problems-restless-legs-syndrom … pregnancy_7549.bc

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 01:15 от Лeни

# 49
  • Мнения: 24
ако не бях правила секс през бременността, девствена щях да стана до сега  Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 23
Запис и от мен! Мони, страхотна темичка, навява ми едно усещане за пролет  newsm51
Мен нещо ме е хванала нервата, чак не мога да се понасям.
E.дамянова, дано дядо ти скоро се оправи  Praynig

# 51
  • Мнения: 115
Вие пък...А мен питате ли ме...и да ми се иска..няма с кой...Да не мислите,че е много лесно с тия мокри сънща... Mr. Green
Лени,как е малкия сега?Как се лекувахте?Какви са симптомите?

# 52
  • Мнения: 90
Ама защо не правите секс???

Ние в началото не правихме и то защото мен ме беше страх /да не повредим нещо бебето  Laughing/. Вярно е, че е малко дискомфортно като започне да ти расте корема и не винаги го има желанието, ама чак пък изобщо.......

От днес и в Стара Загора има грипна епидемия, дано това да не прецака срещата ми с док, че вече списък с въпроси съм си направила...

# 53
  • sofia
  • Мнения: 66
Ей, за пръв път да се запиша преди 10-та страница  Simple Smile

# 54
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Аз иначе с тези 3 деца, ако не бях правила секс през бременността, девствена щях да стана до сега  Mr. Green

И аз така  Joy Joy Правя си секс и ми е много кеф, имам чувството даже , че ми е по гот като усещане, сигурно е от хормоните, само дето взе коремът малко да ми пречи, ама все още се издържа. Мъжът ми и той доволен. Mr. Green Mr. Green И с двете деца сме правили секс до последно, нали и двата пъти преносвах, та уж да родя по-бързо , ама не се случи! За сметка на това обаче след раждането първите 2-3 седмици съм ужасна, явно нивото на хормоните рязко спада, че чак ми се гади при мисълта за секс  hahaha hahaha

# 55
# 56
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613

Страхотно е, много ми хареса и на мен, имаш ли представа каква му е цената?

# 57
  • Мнения: 790
да 369лв. на мен ми идва малко скъпичко,ама така се влюбих в него че не знам сега как ще избера друго.

# 58
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
да 369лв. на мен ми идва малко скъпичко,ама така се влюбих в него че не знам сега как ще избера друго.

Наистина е скъпичко, но е страхотно и всичките им други наще са много хубави, аз разгледах и останалите легла. Може да се ползва като модел и да се пита при дърводелец колко ще стрява. При всички случаи ще излезе по-евтино!

# 59
  • Мнения: 790
ех за това не се бях сетила - ама то е малко относително и на какъв дърводелец ще попаднеш,все пак още този уикенд ще потърся дърводелец и ще видим каква оферта ще ми даде.
някой ако е доволен от някой дърводелец в София нека ми прати координати на лични

Общи условия

Активация на акаунт