Тролски PR ( не е пръц ) 2

  • 16 136
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
мдаммм, децата са откровени, но кой да слуша....

в случката с мустаците нищо забаавно не открих  Thinking

# 31
  • Мнения: 3 405
Малкият ми син никак не ме рекламира.
А големия на неговата възраст не пропускаше  Laughing

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
мдаммм, децата са откровени, но кой да слуша....

в случката с мустаците нищо забаавно не открих  Thinking
Това е защото не познаваш малкото заядливо човече.  Laughing След като му обясних, че това на ръката е мъх, той веднага усети, че неговото определено не са косми и ме засече. Не, че имам мустак ако за това си помислил. Просто да не остане по назад. Той като не е мъж, аз що да съм жена  Laughing
Явно вече започва да оформя характер и има едно тънко иронично чувство за хумор, което много ме радва.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 789
Супер е, че продължавате темичката! На старата се смях със сълзи  Simple Smile

Ние засега нямаме тролчета, затова искренно се забавлявам с вашите. Но мога да споделя моята кръщелница (4,5 години) онзи ден как нареди майка си. Обаждам й се по телефона и я питам какво прави.
Тя: Ами сега ме прибраха от градината и се тъпча с боклуци.
Аз: Какви боклуци?
Тя: Ами.... чипс, вафли, има и канелено кексче.
Аз: И кой ти ги дава?
Тя (с мноооого сериозен тон): Ами... мама. Кой друг ще ми причини това?!

# 34
  • Мнения: 2 237
Вчера видяхме на стената една буболечка.  Рошава една такава...Дребната каза че това било стЕножка.  Попрваих я - стОножка е. А тя - не та не, стЕножка. После ми обясни разликата:
- Мамо, стЕножката е буболечка която обича да лази по стени. СтОножката лази само по земята и има много крака  Grinning

# 35
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
 Laughing Мнооого са ме рекламирали като бяха по-дребосъчести и директни.

Като гледам има си стандартни изпълнения, например - желанието да приличаш на мама: Дъщеря ми ме гледа с възхита в банята: "Мамо, нали като порасна ще имам гърди като твоите - големи и увехнали"  Embarassed

Дребният, около 5-6 годишен, имаше навика да търчи из двора с викове: "Моля те, не ме бий! Само не ме бий!  Mr. Green" .... Мда, какво ли са си мислели съседите

Тъй като не се отличавам с особени размери, ме бяха кръстили "малката мама". Един ден на улицата се разминаваме с жена, наистина огромна, вероятно бивша баскетболистка. Двамата, силно впечатлени, започват да я сочат и крещят: "Мамо, виж - великан, великан! ... Видя ли, че си "малка мама"!"  Wink

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 651
Пусто, при мен, "една глава не може всичко да помни". Записвам се, та да се подсещам да се включа в следващ случай. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде и аз да споделя и да се запиша - имам навика чорапогащниците, които закача и пуснат бримка, да ги доизносвам под панталон през зимата. Какво пък - една бримка! Едно обуване още и после хвърлям. Кой ще знае?  Whistling

Ооообаче явно имало кой да забележи тази малка подробност. Laughing Онзи ден се натоквам с най-късата възможна пола от гардероба. Ботуши, чорапогащник, деколте - всичко е точно. Виждаме се с едни приятели и дъщеря ми не ни оставя да си кажем и дума за здрасти - бута ги, дърпа ги, привлича вниманието им и заявява:
- Мама днес е с нов чорапогащник.
- Така ли?
- ДААААА! Инак все скъсани носи и не си купува нови.

 hahaha Crazy

# 38
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Отиваме на риболов, докато се стягат такъми и детето търчи наоколо,аз си придърпвам една пейка и сядам да се любувам на природата.
"Е,брааво бе,браво-каква си егоистка! А на нас, с тати, кой ще ни премести пейка?!?" Crazy

Друг случай, пробвам за първи път опушен грим. Тя минава и казва" Леле, мамоо, каква си..."(вглежда се за да намери точната дума за комплимент-и я намира hahaha) "...страшна Embarassed"

# 39
  • софия
  • Мнения: 25 651
Друг случай, пробвам за първи път опушен грим. Тя минава и казва" Леле, мамоо, каква си..."(вглежда се за да намери точната дума за комплимент-и я намира hahaha) "...страшна Embarassed"
Grinning Сигурна съм, че е имала предвид страшна мацка/страшно готина Wink

# 40
  • софия
  • Мнения: 1 245
някой може ли да даде линк от първата тема Simple Smile много забавни случки разказвате Simple Smile

# 41
# 42
  • софия
  • Мнения: 1 245
Баща ми, ми е разказвал, че като съм била малка, когато съм свършвала голямата работа в гащите и съм огласяла на висок глас "акаша" ... та заминали сме лятото на лагер с палатки в Родопите.. рано сутринта правят закуска и всички сядат да закусват.. аз обаче съм ходила под масата и съм викала "акаша, акаша!" и понеже гащите ми били хлабави предполагам и то голямото нещо взело, че се търкулнало на земята и вече никой не бил гладен  smile3508

# 43
  • Мнения: 686

Друг случай, пробвам за първи път опушен грим. Тя минава и казва" Леле, мамоо, каква си..."(вглежда се за да намери точната дума за комплимент-и я намира hahaha) "...страшна Embarassed"
На мен са ми го казвали със сълзи на очи и с пребледнял тен на лицето #Silly

Брат ми като е бил в първи клас на въпроса на госпожата "Какво работи майка ти?"-отговорил "Тя е плетачка"(а тя беше безработна и плетенето й беше хоби) Laughing

# 44
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Страшна темичка!     bouquet

Съседското хлапе - В колата сме тя, аз, а майка и кара. При което майката казва на едни пресичащи неправилно тинейджъри "Патици" и....малката като побъркано "Къде мамо е па па, къде мамо е Па пааа..."
 hahaha Joy
Моят синковец - Един ден ме пита "Мамо, каква е твоята мечта?". Аз - "Искам да стана добър учител!". Той - "Ааа това е лесно. Когато някой не слуша, просто го наказваш и готово!" Shocked Laughing

Сетих се още една велика мисъл на сина Mr. Green - Прибирайки се от детска, виждаме едно улично псе в бяло и черно, леко трътлесто. ....Калоян ме пита това делматинче ли е, и аз "Аааа минало е от там..", "Е, каква му е дееее...", аз - "Ми улично бре мама, каква да е." и той след лек размисъл, но авно много задълбочен  hahaha Joy казва и отсича - "Кравешка, я го виж има същата окраска...ама едно не мога да разбера мАмО как е станало...?!"

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 10:19 от s_sunny

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт