Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 851
Запис и от мен. Утре ще пиша...

# 46
  • Мнения: 22
Мерси за корекцията, Диди!  Hug

А, относно покупките - покрай дъщеря ми преценявам колко ненужни нещица сме купили... newsm78

# 47
  • Русе
  • Мнения: 278
Само ще мина да се запиша, че от няколко дни съм болна..а снощи изобщо неможах да спя Cry Кашлям като дърто магаре....
Поне вчера си взехме количката и голяма радост падна поне по нея  Joy
И решихме  с ММ по никое време да пооправим коридора малко та утре ще боядисваме  Mr. Green дано поне тази вечер поспя.
Диди супер тема както винаги  Hug
Поздрави и спокойна вечер на всички  Hug

# 48
  • Мнения: 3
Здравейте е и от мен.
Супер е новата тема и само хубави неща в нея Simple Smile
Аз в последно време имам сили само да чета. Местим се в нов апартамент под наем, още сам на работа.... но няма  как. Малко остана, а за бебо трябва да е всичко готово.
Относно изследванията, на мен по здравна каса до сега са ми правили веднъж кръв и урина и сега имам направление за втори. И на мен ми се струват много малко, ама толкоз...
Иначе ходя на консултации и на още едно място, към здравния фонд, към който ме осигуряват от работата, и там ми се събират 2 пъти кръв до сега, там май ги докарвам. Не знам защо не са ми пускали досега урина през тях.
Ама за микробиологията....там се надпреварват. И двамата ми правят всеки път май като ида на преглед. Лошото е , че на едното място постоянно имам  инфекции, а на другото все ми излиза чиста. Направо това ме побърква, ама ме е страх от инфекциите и все си викам по добре да се лекува...Пък имам ли, нямам ли....

# 49
  • Мнения: 4
за изследванията
9 пъти ми вземат урина,т.е.всеки път като отида на преглед
5 пъти ми взимат кръв
4 -5 пъти ми взимат вагинален секрет и го изследват на място за гъби и разни гадории
1 път ми правиха глюкозен тест

Тук явно е така! Simple Smile  

# 50
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile Диди, отново е суперска   bouquet

Не съм писала отдавна, т.к. няма нищо ново при мен  - Савата си расте и ритка нон-стоп. Миналата събота ни докараха скрина и леглото му, които бяхме поръчали. Доволни сме  Grinning
Споделям и с вас http://aprilki2011.snimka.bg/other/marmaladd.563000.22381649
Така детската стая вече е готова.

Поздрави на всички мами  Hug

# 51
  • Мнения: 1
marmaladd стаята е страхотна Simple Smile

За изследванията до сега са ми правени 3 пъти - веднъж в началото- 3 ти месец, който включваше ПКК, урина, микробиология и цитонамазка; втория път като влязох в 5 ти месец - ПКК и урина, и сега като влязох в 8-ми също ППК и урина.

Добре дошли на новите мами   bouquet   

# 52
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
честно.... понякога се чудя как си ги говорите тия цени, независимо дали за раждане или покупки, раждане от 2000 лв, количка от 500 лв... все едно са ви джобните. Извинявам се, ако засягам някого.. просто от моята позиция изглежда така.

И аз така мигам на парцали от време на време като чета  #Crazy , ама всеки е с различен джоб, ако разполагах с повече средства може би и аз бих обсъждала такива суми.  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 2 062
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile Диди, отново е суперска   bouquet

Не съм писала отдавна, т.к. няма нищо ново при мен  - Савата си расте и ритка нон-стоп. Миналата събота ни докараха скрина и леглото му, които бяхме поръчали. Доволни сме  Grinning
Споделям и с вас http://aprilki2011.snimka.bg/other/marmaladd.563000.22381649
Така детската стая вече е готова.

Поздрави на всички мами  Hug

Нещо не мога да отворя албумчето. Дали някой не е сменил старата парола? Моля, да ми изпратите текущата.

# 54
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен и аз да се запиша в поредната хубава темичка  bouquetкато чета за изследванията ви,...нямам думи!Аз ходя на ЖК съответно здравно осигурена съм, пращали са ме 2 пъти на изследвания(кръв и урина)-както вече ви писах, но и двата пъти им бяха СВЪРШИЛИ направленията #2gunfireи се наложи да си ги плащам.Това си е обир, да не говорим, че в едната лаборатория ми каза лаборантката, че изобщо не съм първата бременна, която пристига, изпратена от д-р Шишкова без направление.Когато попитах докторката и акушерката все пак направления няма ли да има, отговорът беше:"Абе момиче, не стига, че здравната каса ви поема само 2 прегледа на видеозон за цялата бременност, а ние ви гледаме всеки път, ами сега и направления" #Cussing outНаистина нямам думи

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 22:20 от VelislavaCH

# 55
  • Мнения: 1 593
по повод цените, момичета не виждам какво чудно има - всеки си има бюджет и се разполага спрямо него. Не видях някой да се хвали, а само да мечтае по неща, които са наистина красиви  Peace  Hug

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 02:49 от Лeни

# 56
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен в новата тема!  bouquetМного е хубава Hug
За сумите и средствата-всеки се простира според чергата си и затова съм против да коментирам решенията на другите мами. Дай Боже на всеки да може да си позволи, каквото му е на сърце Hug

Ние сме добре, от днес вече в 8 месец, лети си времето WhistlingНямам търпение за срещата с бебока. За изследванията- аз съм си пускала два пъти кръв и урина, един път намазка и микробиология. Сега като отида ще пусна за трети път, че ми беше нисък хемоглобина да го видим как е.
Лека вечер, тумбички  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 440
Да се запиша и аз, че днес темата стремглаво се пълни Joy

За цените - по принцип има нещо много сбъркано тук в Бг...личното ми впечатление е, че нещата за бебетата и децата са ужасно надценени, но има и хора, които се натискат само такива да купуват...Не знам какво не им е наред на тези търговци Crazy

# 58
  • Мнения: 49
Не съм писала отдавна, т.к. няма нищо ново при мен  - Савата си расте и ритка нон-стоп. Миналата събота ни докараха скрина и леглото му, които бяхме поръчали. Доволни сме  Grinning
Споделям и с вас http://aprilki2011.snimka.bg/other/marmaladd.563000.22381649
Така детската стая вече е готова.

Поздрави на всички мами  Hug
Много са хубави леглото,скрина и въобще цялата стая.Да те питам тези палмички на стената от къде сте ги взели?Много ми харесаха и може да открадна идея Embarassed

# 59
  • София
  • Мнения: 742
petia47/murry, аз съм с Далл Богг и те покриват ВИП по договорка с работодателя ми, но трябва яко да ги натискаш за всичко и да си изпипаш документите и на време да ги подадеш, иначе все се измъкват по някакъв повод.  

Общи условия

Активация на акаунт