Пролетта наближава и среща с АПРИЛче обещава! - Тема 19

  • 24 060
  • 679
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Ех и тук ще успея май да се включа на първа страница. Ама не успях нищо и втора е постижение.

# 16
  • Мнения: 29 847
Честити рожби на мами Лени и Ира!!!!

Големи да растат и много да слушкат!


Леле, какъв страх ме е хванал, като знам, че съм с термин в началото на април и ми остават по-малко от 20 дни  Shocked. Моят юнак може да се появи вече. Направо не знам, доста си ми е притеснено. Всеки ден се каня да доприготвя багажа за болницата, че раждането да не ме изненада неподготвена....

# 17
  • Мнения: 1 089
Ухааааа!
Колко много бебчета! Честито на новите мами - ИРА и Лени! Много радости да ви носят новите членове на семействата ви!

Диди, благодарности отново за новата тема, дано е пълна с прекрасни новини!

# 18
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен.Прекрасна пролетна тема,Диди.Благодарности за отделеното време и старание.От моите изследвания нямаше кой знае каква полза,освен,че нищо не се е променили,въпреки ,че пия желязо.Хемоглобинът ми е 105 Laughing.Най-забавно от всичко е ,че лекарят,който ще ме оперира поиска доста изследвания,някой от които са ми по Зк,но моята друга лекарка ги е забравила(включително изследване за хепатит Б #Crazy)Но въпросната лекарка настоява,че те не са ми необходими и нямало да ги правим..та ми идва да ги срещна двамата и да ги оставя да се разберат. #2gunfire.Сега ходя по частни лаборатории,за да набавя необходимите изследвания и направо подивявам.По ЗК.ходя в часна клиника и познайте-в тяхната лаборатория не правят почти никакви,а тези които правят са на цени 4-5 пъти над останалите Money.Направо ми идва да се засиля с колата и да им разруша мнимата клиника.От сутринта съм настроена борбено,а това не е добре. Sad.Сега хапвам и излизам по задачи,че ме чакат доста днес.Желая ви спокоен и усмихнат ден.

П.п.Честито за новите бебоци-да са много послушни и кротки!!!!

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 09:44 от Erria

# 19
  • Мнения: 70
Честити рожби на мами Лени и Ира

да са ви живи и здрави бебчетата

# 20
  • Мнения: 0
Фиуууууу, нова тема  Hug Браво, браво. Диди,страшна си  Hug
Честито още веднъж на всички мами,живи и здрави Simple Smile Чакаме ви да разказвате.
Аз имам доста ангажименти напоследък и като че ли не ми остава време да се притеснявам,но само като се замисля за раждането и ми прилошава  ooooh! НО, ще се справя,нали е в името на момата Simple Smile Не знам споменах ли ви,но мойта мацка се е завъртяла и сега си е главично разположена  newsm68

Хайде приятен ден на всички, в София мъглата почти изчезна,,,чакаме слънцето.

# 21
  • Мнения: 55
Честита нова темичка, много е сладка, Диди   bouquet
Един ден не съм влизала и 3 нови бебета да са живи и здрави за радост на мама и тате  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 13
Ехей, какво утро днес! Слънчево е над Варна, слънчево е и в новата ни темичка!  Nature Sunny
Дидинце,  bouquet  bouquet  bouquet

Две нови бебета за добро утро - ама страхотно начало на деня! newsm44

Честита радост и тук на Надито, Лени и Ира! Да са ви живи и здрави малките съкровища!!! newsm07

Честита годишнина на Ивето!  newsm59
Като за първа торта, само мога да ти се поклоня,  omm аз още не съм дозряла за тази първа крачка.  Mr. Green ММ за сметка на това обожава да прави бисквитена торта!  Crazy

# 23
  • Мнения: 22
Честити дечица на мама Ири и Лени smile3522 newsm46
Скоро да сте в къщи и много щастие!
Аз от кеф за новите придобивки ли или заради днешната консултация ама като се облещих в 4 и детенце като почна едни кросоме та до 5,30 после даже не съм чула ММ кога е отишъл на работа /за протокола от как съм бременна спя като заек,а преди моят сън беше свещен-тухли да падат все тая/
За чаршафчетата и леглото-както казах са от приятелско семейство с магазин за детски стоки при това в провинцията, но бяхме правили услуга преди години и те сега върнаха жеста.
Леглото го видях във ВИС ВИТАЛИС и ЩЪРКЕЛ за 350-360 лв
Чаршафите на Бертони са пълен комплект без балдахин-из нета съм ги виждала от 40 до 65 лв.
Цената която платихме ние е различна защото сме ползвали търговска отстъпка.
Пускам линкове и на интернет магазини
http://mal4o.com/product_info.php/products_id/1049
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=105
http://www.bertoni-bg.com/21.php това са всички магазини които предлагат продукти на Бертони

# 24
  • Мнения: 12
На това му се казва изненада,да стане човек за малко за да хапне и да си направи кафе...,връщам се....нова тема,че и на 2-ра страничка вече и ново бебче...ЧЕСТИТО ИРА,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!

# 25
  • Мнения: 90
Страхотна нова тема! Мисля, че както сме тръгнали много скоро ще я изпишем с добри новини Simple Smile

Честити бебчета на Лени и Ира! Да са живи и здрави! Hug

# 26
  • Мнения: 22

Честит рожден ден на Ивето!Много здраве и късмет и никога не губи детското в теб Tada

Замислила съм се за нещо от два дни newsm78 относно изписването. Няма как да се разминем без бабите и дядовците, просто сърце не ми дава да им кажа да не идват, все пак се надяват за това човече 7 години, чуденката ми е друга как да предпазя бебето от племенницата ми която е на 5 и почти винаги е с някоя екстра от детската градина newsm78 не мога да кажа на зълва ми да не я води. Племенницата ми е толкова мило и спокойно дете и се надявам, че ще се зарадва на бебето /макар че имам едно на ум/ от няколко месеца и разказвам за бебето, тя ме натиска с пръстче по корема да го пипне и имам подозрение, че просто няма да се отлепи от леглото, а както казва майка и като си платя таксата за градината и ми дават бонус -сополки.
Не ме разбирайте погрешно обичам си роднините но този момент е много специален за нас и ми се искаше да ни дадът  два дни само на нас тримата, а племенницата ме притеснява само за първите дни инъче от сега ги виждам как играят двечките в двора на свеки.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 236
Desi_Mitkova,надявай се майката да е тактична жена. Защото какви ги има.... От едно навеждане над бебче, предполагам нищо няма да му стане. Но ще си го дръпнеш после.
Добре, че почна темата, ама нали след изписване,ЖЗ, не се ходи в дома на бебето, че хич не ги обичам тези изпълнения. Най-много майка и татко, брат ми. Други хора не желая. И мисля да ги предупредя-който иска да идва на изписването, но дотам. Да не мислят,че после ще дундуркам и тях ??
 Цигански сватби да няма.

# 28
  • Мнения: 3 388
Хехе, нови бебенца! Честито на мамите  Ири и Лени    bouquet

Мен ве4е много ми се ражда! Сякаш се надявам на пълнолунието на 19 да имам хубава изненада! Гади ли му се на някой така както на мен?? За втори път ми се случва ве4е  Confused
Аз гледам да не мисля /уж/ за раждането, че по4ва да ме гони параноята. Как съм родила първия път и съм се справила така блестящо не знам  Mr. Green

Аз моето дете го спрях от градина от тази седмица, то не бяха антибиотици, бактерии, стрептококо, отити, фарингити, ужас някакъв!!! Пак е с Т в момента, моля се всички да се оправим за няколко дни, че само си предаваме вирусите един на друг!

Момичета, на кого мога да изпратя смс с бебе-вест??

# 29
  • Мнения: 24
Здравейте! Да се запиша и аз тук:)
Диди, страхотна нова тема. Ще бъде изписана с много бебоци май Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт