Пролет пукна, АВГУСТинче към игрите хукна - тема 27

  • 33 145
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 791
Много спретнато изглеждат бунгалцата! Ще си изкарате страхотно,сигурна съм!

Джема ако това може малко да те поуспокои и ние няма да ходим,на моя мъж работния график му излиза седмица за седмица и е невъзможно да се планира каквото и да е било! Sad

Сега като се позатопли времето,добре че синьоптичките хич не познават,започнахте ли двуразовите разходни-преди и следобед? Силвия заспива много трудно на обяд,ето днес се шугави повече от час и заспа в 16ч,дано си нормализира режима за лятото Praynig

Как се справяте ,ако детето не обича да пътува с кола? Нищо не помага при нас,играчките само я раздразват повече и ако не успеем да тръгнем по време на обедния и сън, е направо кошмар! Сега съм качила детски песни на мобилния си,че предния път час и половина само една детска песен въртяхме #Crazy

ха! Малката още не е заспала,стана 17ч #Crazy по голо гъзенце се е събула,нещо се бърше с памперса!

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 17:06 от giuli

# 47
  • Мнения: 1 054
Славенка, и на Преслава фонатанелата не е затворена. Толкова е голяма, че трябва да давам и вит.Д въпреки разходките... Ама не ми се дава Деавит и тъпо и упорито чакам пак Вигантола!  Crossing Arms

2 разходки на ден за нас още не могат да се вържат... Излизаме само преди обяд - около 10, прибираме се към 13 за обяд и заспива в 14... Последните няколко дни спи до 18 часа.  Shocked
giuli, в летните жеги и да се събудят в 16-17 пак си е топло, а е светло до късно, та ще има време за разходка по хлад след 18-19 часа дори Simple Smile  Hug

ВСъщност и аз не мога да правя колажи, но в една съседна отчетна имаха същия проблем и слагаха снимките на първа страница така:
ХХХХ на мама YYYY
XXXXXX на мама YYYYYY

Но пък се хуби чара на колажа, с всичките му красоти... Rolling Eyes

# 48
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Лили честит рожден ден на Николай,жив и здрав да е и никога да не секва ентусиазма му относно помоща,която винаги ти е указвал Hug  bouquet

Ние пък успяваме да излезнем два пъти,дори днес,макар,че беше мрачно и студено направихме една разходка.Просто Ники е много изморен след сутрешния тур и заспива още в 12.30ч. и в 3.30ч. е буден вече Peace
Джема чак мен ме е яд,ако не можете да отидете на събирането,макар,че няма да присъствам.Дано да се наредят нещата и все пак да отидете  Praynig
Янче пускай ги в продавалника тези гащи,щом няма да ти вършат работа.Аз ги гледах в Да Нет и ми харесаха,ама явно не струват.
Бубе защо не даваш Деавит?Аз на Вики само такъв и давах навремето  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 42
  Юхууууууу,успях да запазя 1 бунгало и за нас.Звъннах 2ри път за да питам нямат ли места в хотелската част и се оказа ,че жената ми е казала,че няма места,защото не знаела,че съм от форума.Пазела всички бунгала за нас  Laughing Ейййй,много се зарадвах  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 054
Дани, заради вит. А, който съдържа. Пък и вит.Д в него не е Д3, а не знам какъв си... Абе по-трудно се усвоява и трябва по-голямо количество като цяло, но пък предозирането с вит.А е опасно и ... знам ли що не давам. Купихме го и давах няколко пъти и се отказах.  Rolling Eyes

Хариелка, жив и здрав да ви е рожденика! Много да ви глези! Hug

# 51
  • Мнения: 1 569
 Юхууууууу,успях да запазя 1 бунгало и за нас.Звъннах 2ри път за да питам нямат ли места в хотелската част и се оказа ,че жената ми е казала,че няма места,защото не знаела,че съм от форума.Пазела всички бунгала за нас  Laughing Ейййй,много се зарадвах  Laughing

 Joy Точно това бях тръгнала да ти пиша, да кажеш, че си от форумската сбирка, че вероятно ги пазят за нас. Ееее, супер, че и вие ще дойдете!  Hug

Аничка, ееех да беше звъннала по-рано да кажеш за тоз лигавник.  Grinning Аз явно точно този съм визирала по спомен от нещо, което сме си говорили още мин. год. Цената съм я оцелила, но не знам защо бях останала с впечатление, че имало такива във ВВ. Ти от къде го взе? Би било супер, ако успееш да направиш такъв колаж като сегашния. Колкото да подновим снимките.  Simple Smile Ако потвърдиш ще обявим начален час на качване на снимки за нов колаж.  Laughing

Хари, ааа и аз имам като вашия лигавник; имам и по-къс, но по-твърд пак за храната. Но повярвай ми - не случайно искам с ръкави. Шегата на Стела за дъждобрана беше сувсем уместна.  
 Joy
Силви, ами аз май вече отговорих - в хубавото време сме по цял ден навън, с изкл. когато спи следобяд. Но при нас е лесно, имаме двор. Също от двете страни на улицата ни имаме градинки (площадки) между къщите в квартала, както и парк също наблизо. И за кухня ходим. Та винаги има кой и къде да я изведе.  Laughing

# 52
  • Мнения: 140
Лили, да ти е жив и здрав рожденика newsm38, много да те глези!

Жули, ние вече правим по 2 разходки, стига да няма мъгла и да не вали.

# 53
  • София
  • Мнения: 22
Хей, момичета здравейте! Как сте?
 
Всеки ден ви чета, но нещо пак ми е избягала музата за писане, а и пак си имаме малко проблеми и затова само преглеждам. Ходим по гости, посрещаме си вкъщи, наслаждаваме се на хубавото време навън и не се заседявам кой знае колко на компа.

Хариелка, честит рожден ден на мъжа ти!  bouquet Да ти е здрав, много да се слушате и обичате!  Peace

Славенка, нашата фонтанела май се е затворила, но си има ръбчета. Да ти кажа не се бях замисляла.  Blush Педиатърката си го гледа и щом не ни е казала да пием Вигантол ( или каквото се дава сега), значи няма проблем.  Peace


За разходките- излизаме по един път на ден все още. Сутрин м/у 11.00-13.00 часа. Нещо за следобена разходка не можем да се класираме.Е, излизаме и тогава, но не всеки ден. Още не можем да се настроим към пролетния график.  Mr. Green

За возенето в колата- нямаме никакви проблеми. Много рядко се изнервя, но го залъгвам с различни неща. Понеже Алекс е пристрастен към колата май по- скоро имаме проблем със слизането от нея. hahaha



Лека и спокойна нощ на всички!   bouquet

# 54
  • Мнения: 72
Хариелка да ти е жив и здрав рожденика,винаги така всеотдаен към семейството ви,много да се обичате и уважавате  bouquet .Наздраве cheers

Джули-и ние от време на време успяваме да направим по 2 разходки през деня.Ако Али стане по рано следобед, както днес в 15 и 40,излизаме навън до към 17 часа,но определено като се затопли и сменят времето ще излизаме по 2 пъти.А за пътуването в колата много не мога да ти дам съвет-по принцип добре се държи докато пътуваме,аз все гледам да наглася така нещата,че да и се пада обедният сън и да спи тогава в колата,но се е случвало да пътуваме след като е станала от сън,тогава вземам играчки и си играем,ако и омръзне и почне да мрънка спираме и слизаме от колата да се разсеем малко  Peace

Джема-супер че си успяла,бандата се увеличава Wink

Лека вечер

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Привет!
Днес времето не беше от най - приятните, но се помотахме навън. За излизане два пъти не се получава още, в повечето случаи дух адоста стабилно. Затова сутринта към 10 е излязла вече и към 12 и нещо я вкарвам за да яде и спи. Към 13 - 13 и нещо заспива.
Возенето в кола мислех, че ще ни е проблем, и още го мисля, защото сега не пътуваме толкова както преди. Дори скоро ни предстои пътуване до София и съм в чуденка как ще се справим.Засега не е проблем, радва се като се качи в колата, озяпва се, подремва си. Обаче проблем е като заспи, в един момент забравя, че е в столчето и иска да се завърти, естествено няма как да стане и почва рев.Няма начин да я успокоиш, защото е  сънена... Случвало се е, да се разреве и защото и е станало скучно, за късмет все към края на пътуванията. Но пътуванията ни са кратки - около час в едната посока. За по - дългите не знам...

# 56
  • Мнения: 140
Честито на бременните майчета!
Лека бременност, успешно раждане и послушни каки, батковци и...татковци!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Благодаря ви още веднъж, момичета!  Hug

Джема, супееееееерррр! Много се радвам, че ще дойдете!  Laughing  Hug  Hug

За разходките ние успяваме само по веднъж да излезем засега. Излизаме между 13ч. и 16ч., защото моето момиченце става много късно, ама май със затоплянето на времете ще започна да я събуждам по-раничко.

Лека и мека на всички!  newsm46

# 58
  • Мнения: 72
Аз да кажа за колажчето, ако искате мога да опитам аз да го направя. Само че нека определим заедно срок, в който да се събират снимките и как на ел поща, в албумчето или както е удобно.

За разходките - ние и цялата зима я изкарахме така, сутрин излизане към 11 до към 13,30 часа, прибираме се, мием се, хапва, малко играе и в кревата. След обяд хапва следобедна закуска и се разхождаме в някой от големите магазини наблизо, че вече се е спуснал студ. Сега като е топло и следобедната разходка е на площадката.
За возенето - и при нас е проблем. Докато си бяхме в бг и колата беше на мое разположение посвикна като че ли, имаше купища играчки отзад и диск с мноооого детски песнички, които пеем заедно, но и никога не съм я возила на дълги разстояния, най-вече защото съм новобранец и ме беше страх, а с пищящо бебе отзад съвсем не ми се рискуваше. Сега нямаме кола през седмицата, вози се основно събота и неделя и аз седя отзад при нея. Правим вече на 2-3 пъти по-дълги екскурзии, но все се старая да наместя така нещата, че да поспи в колата, иначе не издържа. Докато е будна пеем, играем на "варила баба кашичка", "дай бабо огънче" и други такива, гледаме книжки и т.н.

# 59
  • Мнения: 2 382
Страхотно място сте избрали за срещата! Снощи го показах на мъжа ми и той веднага започна да мрънка да идваме, но няма как да стане . И при на с положението е както при Джули- всичко става ясно в последния момент и не се наемам да планирам нищо Sad.
Джули, много съжалявам Sad Hug. Голяма прегръдка от мен. Гушни Силвето и гледай напред Hug!
Хари, честито на Николай със закъснение! Да ти е жив и здрав и да се радва голямата женска компания Wink Hug!
Янче, Джема, бяхте ме питали за памперса . Започнах да го махам от раз заради бактериите, но после се оказа ( от нефролога), че няма връзка между двете неща и само си изтормозих детето.
Оставих я направо по гащи. Сега положението е , че всеки път си казва, вече дори казва доста преди да се напикае, но по никакъв начин не иска да седне на гърнето. На тоалетната сяда, кокато е в настроение. Седи и по 25-20 мин, но става и веднага след това се изпикава в дрехите. Когато е с памперс се стиска. След  разходка и сън е напълно суха. Но е много травмирана от това постоянно преобличане на всички дрехи. Вече пищи като види, че ще я преобличам. На косъм съм да се откажа и да опитам след 5-6 м. Иначе не е толкова страшно. Дрехите съхнат много бързо , аз слагам по едно памучно парче между крачетата и няма локви и цапане. Само много пране, но има перални за това.

Белослава пак е с температура - 37,2, въпреки, че вече една седмица е на Панцеф. Така или иначе ще го пием още една седмица, за да си завършим курса, но другата седмица вече поемаме към София. Мноооого се колебая между Пирогов и Токуда. Уж съм решила за Пирогов, но ще видим.

За разходките - ине сме с две от лятото. Сутрин с мен, след това спи от 13 до 15 и след това излизат с майка ми, но за малко.
За пътуването в кола- давам й някоя нова играчка. Имам от приятелки и от сестра ми торби с играчки и й ги давам една по една. Та при дълъг път винаги има какво да извадя. Друго- мобилните телефони, но най-често приключваме с пакет солети и колата става кочина. Забелязала съм, че Белослава започва да мрънка ,когато пригладнее. Дам ли й нещо да хапне, независимо какво, веднага спира. И колкото и да се опитвах да налагам правилото, че в колата не се яде, много бързо се простих с тези мечти.

Общи условия

Активация на акаунт