Пролет чука на вратата, Септемврийче грее на мама душата!

  • 26 463
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 698
Здравейте мацки, темичката ни отново е страхотно оформена.   bouquet

Аз си купих дънки от George за бременни от ибей. Няма такова удобно нещо, и ми стават, направо съм супер щастлива.
Взех си едни и на Mamas&Papas, ама те ми се струват огромни, въпреки че са същия номер. Евентуално ако ми стават ще е доста по-натам, а на мен ми се искаше сега да ги нося.

Аз днес почивам, че ми е много сънено и отпаднало. То и малката е болна, та сме си в къщи на топло.

# 31
  • Мнения: 9
Честита първа пролет и от мен, момичета! Нека тя ни донесе много хубави емоции и съвсем скоро да можем да разхождаме по-разсъблечени коремчета за радост на околните Simple Smile

Честито на патерички на вчерашните рожденници - Иван на Krasuna и maraya !!!
Съвсем актуално честито за рожденничката на Koketka !
Всички да са много усмихнати, здрави и щастливи!
Добре дошли и на новите пролетни попълнения! Дано само хубави неща си споделяме в септемврийските темички!

Evita , на позитивен човек като теб само хубави неща могат да се случват! Стискам силни палчета!

Дианче , ще полежиш, полежиш, ще натрупаш силички, които после ще ти трябват да тичкаш след бебока. Пък имаш и над 100 бъдещи мами насреща да ти разнообразяват дните Simple Smile С теб сме!

estela , направо ми подреди деня с твоето линкче  Joy , искрено се посмях и веднага го разпространих Simple Smile

Hena , утре рано пътувам за Виена и ми е много полезна информацията от първа ръка за времето там Simple Smile

Та така, дами, до края на седмицата сигурно няма да се включвам. Стискайте ми палци за леко и безаварийно пътуване. Съвсем лекичко ми е притеснено. Сигурно докато се върна ще сте вече в нова тема - някоя още по-голяма красота, сътворена от Мадленка Simple Smile

 Hug  Hug  Hug

П.С. Галче, много си наблюдателна! Наистина преди се занимавах с танци. Като дете даже професионално - художествена гимнастика. И сега са ми останали някои хубави неща от танцуването, щом ми личи Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 056
ronisum,ако си  пускала БХС в София в МД ще излязат и по рано.Тия дни ги правят за два дни  Peace
Леа,благодаря ти Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 71
ronisum,ако си  пускала БХС в София в МД ще излязат и по рано.Тия дни ги правят за два дни  Peace
Леа,благодаря ти Hug

Дианче,


от чисто любопитство, на теб кой ти направи серклажа??? И къде съответно, събирам си за мен си инфо......
И наистина изследванията в Майчин дом стават много бързо на мен късния БХС ми бе направен на 11.03. , а аз на 14.03 (+съботата и неделята в тях) следобяд си разпечатих изследванията от сайта на Националната Генетична лаборатория.

# 34
  • Мнения: 7
Хайде и аз в новата прекрасна темичка:)
Честита първа пролет.
Честито и на вчерашните и днешни рожденяци с пожелания за от всичко по много.
Преди малко се върнах от ЖК и всичко с бебчо е на ред. Изследванията също са ми много хубави с изключение на кръвната захар, която ми беше в норма, но доки каза, че е висока и ще трябва пак да ме боцкат. Каза, че ако съм яла предната вечер сладко е възможно да е висока от това, но сме длъжни да проверим. Дано всичко да е Ок и при мен и при всички вас - искрено стискам палци на всяка една.
На болните бързо оздравяване, а на здравите пазете се много.
Лек и хубав ден   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 231
БХС в Токуда го правих, резултатите се взимат сряда и петък, ама ми казаха, че по-сигурно да отида в петък, да не се забавят нещо.
Стори ми се че ми взеха по-малко от очакваното в лв  Mr. Green
30 лв. беше ехографския преглед + 20 лв за кръвното изследване. Аз като Ви чета тук си мислех, че е повече, ама явно не съм чела внимателно знам ли  newsm78 Но при всички случаи като очаквах повече бях приятно изненадана само с 50 лв.  Mr. Green ( и 5 лв за паркинг, наглеците са го увеличили  Close)

# 36
  • София
  • Мнения: 9
Честита пролет на всички!!! Нека пролетта ни донесе много невероятни преживявания.... така ми се ще да е хубаво времето, за да тръгна на разходки из БГ...   Hug Важното е да сме здрави!!

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте,сладки мамчета  Hug Hug Hug

Да ни е честита новата темичка,
Мадленка невероятна си,както винаги много оригинално   bouquet  bouquet  bouquet

Честита първа пролет  Hug Hug Hug
Хубав ден  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 0
Хайде запис и от мен...по-късно ще ви чета ,че сега нямам време !!
Честита Пролет !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 152
Здравейте мамита,

Пак невероятна тема.. нямам време да пиша.. само влизам да си вземан от тортичката, ако не сте я изяли вече и да честитя на сестричката на Кокетка рд-то. Да е жива и здрава, много щастлива и обичана Simple Smile

# 40
  • Мнения: 377
maraya , злото да те забрави  Embarassed честит рожден ден на патеричка, много здраве и най-здравото бебе септември месец.  bouquet  bouquet  bouquet
Аз сега се връщам от ЖК и преглед, щяхме да правим БХС, но го отложихме за сряда,  защото съм точно на границата в седмиците. Но за сметка на това док ме погледна на 4D-то и сега съм ухилена до ушите Laughing. Бебешорчето си мърдаше , размяташе краченца и ръчички, голям кеф и най-важното всички параметри са си в норма. Ох голям ми е кеф, напук на намусеното време днес  newsm53

# 41
  • Мнения: 0
Честита пролет мили мами ! Пожелавам на всички ви много пролетно и весело настроение .
 Темата е невероятна  Hug

# 42
  • Мнения: 5 658
 Party Party Party
Връщам се и аз от преглед, бебчо е добре.
Май ще става футболист понеже е изправен Mr. Green и риташе  Laughing-сякаш играе хоро  Laughing . Много пораснало Shocked, не го измериха, но направо като гледам разликата  Shocked . Иначе и аз минава на бусколизин и но-шпа 3 по 1 явно му е тесничко Rolling Eyes .
Искам тук специално да благодаря на Миленка   bouquet и имам да я черпя Simple Smile.
И да честитя на Кокетка рожденичката   bouquet, да ти е ива и здрава Simple Smile.
А сега... се засилвам към един... ама да не казвам да не ви дразня  Simple Smile.

# 43
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте и от мен, новата темичка е страхотна.  bouquet
Момичета аз все още съм много болна, всичко ме боли направо е кошмар. Cry
Пазете се много.
Хубав ден от мен.

# 44
  • Мнения: 1 056
Евита,разбира се ,че ще ти кажа  за серклажа HugВ МД София.На 10 етаж там където ще ти правят амниото.Доктор Хранов.Той е много добър и като човек е готин.Беше много добра манипулацията,аз ще ходя при него след 2 седмици и ако си там можем да се видим  LaughingЗащо не помолиш проф.Карагьозова да ти направи амниото,по добра е от Димитрова повярвай ми PeaceАко нещо те интересува за това отделение ще пиша там вече съм с абонамент Laughing

Общи условия

Активация на акаунт