Отговори
# 15
  • Мнения: 775
Здравейте и весел ден!
Чудесна темичка  Hug
Аз все така се чудя за БХС, но в четвъртък ще трябва да реша вече. Дано само показанията от УЗ са хубави.

# 16
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен, очертава се слънчев и топъл ден. За тези които не са на работа да се възползват, а ние другите които сме на работа, ще му се радваме от прозореца, няма как.
Съни, отново поздравления за свежата темичка.
Е, хайде аз да се захващам с работа.
Когато се освободя пак ще ви пиша, до скоро.

# 17
  • Мнения: 461
Здравейте и от мен , Съни много благодаря за страхотната темичка  newsm51
На мен ми се очертава тежък работен ден и незнам дали ще мога да ви пиша , пожелавам ви много усмивки и слънчев ден  Hug
Аз утре съм на преглед и все повече ми трепери в корема , но се надявам всичко да е наред с малчо  Praynig

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 228
Сега звъннах в НОЙ ,да питам за моите болни1ни дали изобщо са постъпили за обработка ,че стана 2 месеца пари не са ми превели ,и жената ми каза че на 14 март са постъпили 2 листа .Това какво значи че моята шефка тогава ги е занесла ли?Защото ако е така много е хитра горката няколко дни преди 14 ме беше питала дали са ми ги превели

# 19
  • Мнения: 30
Sunny Girl, темата е страхотно оформена,  поздравления за чудесната работа!!!

Относно ранните изследвания, реших да направя БХС в 12 седмица, а ранната ФМ ще я пропусна, според моята лекарка е много рано за нея.

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 77
Сега звъннах в НОЙ ,да питам за моите болни1ни дали изобщо са постъпили за обработка ,че стана 2 месеца пари не са ми превели ,и жената ми каза че на 14 март са постъпили 2 листа .Това какво значи че моята шефка тогава ги е занесла ли?Защото ако е така много е хитра горката няколко дни преди 14 ме беше питала дали са ми ги превели

Зависи от счетоводителя кога е регистрирал болничния лист - прави се в определени дати от месеца и ако изтърве срока остава за следващия месец, а шефката ти може да го е предала и веднага.Иначе като постъпи в НОЙ трябва до 15 дни да ти преведът паричките.

# 21
  • Мнения: 165
Ехааа какво хубаво време се очертава днес! Само дето съм на работа!
Съни страхотна темичка! Благодаря ти!
Относно акушерките, от една колежка и от една комшийка знам че е сто пъти по-добре да родиш при акушерка! Минава доста по-лесно, казва ти какво да правиш, абе отзивите които съм чувала са наистина добри! Ще потърся в нета да видя какво пише по въпроса!
Желая на всички един прекрасен и усмихнат ден!

# 22
  • Мнения: 102
 newsm68 Ехаа ето ме и мен. Ама ние сме си имали прекрасна нова темичка !
 Hug Благодарности на Sunny Girl!

Днес сме добре с беби малко ми се гади,но ще отмине.

 newsm51

# 23
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Pouh вчера звънях за час при Марков, все още не са изкарали даже часове за периода 12-30 май, камо ли за юни  Wink

Стискам палци на всички, които са на преглед днес!

Хубав и спорен ден!

# 24
  • Мнения: 775
Аз мисля в понеделник да звъня на Томова за ФМ средата на май.

# 25
  • София
  • Мнения: 750
Endira, мерси за инфото. Тя и моята АГ ми каза, че е още много рано да звъня, само ми написа периода. Значи ще звънна след седмица -две да видя какво е положението  Laughing.

На времето, с първата бременност бях при Томова - гледаме в 16 г.с., преди гледаше между 16-18 седмица, Мазнейкова и Марков знам, че гледат около 20 г.с. или вече не е така? Аз трябва да звънна за към 20 г.с. 
иначе Томова е супер специалист, но чувам и супер неща за Марков, така че реших този път при него  Laughing

# 26
  • Мнения: 599
Честита нова темичка,много е хубава!
Момичета,моля ви отново за съвет!През ноща,при поредния ми поход към тоалетната,на тоалетната хартия остана  много странна,мека кафеникава маса(извинявам се за образността ).Това беше еднократно и сега няма.Според вас това какво е и на какво се дължи.Аз съм с утрогестан и нош-па и мноооооого лежане та съм в огромна чуденка.
А иначе за протокола - това ми е първа бременност от София съм на 32г. и термина ми е на 14.10.Не пиша често ,но ви следя редовно,зареждате ме с много положителна енергия  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:39 от Shalona

# 27
  • Мнения: 34
Здравейте,мамита  Simple Smile
Съни, много добре изглежда темичката  newsm10
Аз съм на ранен БХС в петък. Поизясни ми се каква е процедурата благодарение на вашите публикации и това-онова, което прочетох  Wink
За ФМ, обаче, не мога да разбера- на колко места в София може да се прави. Кога трябва да се направи...
Желая на всички ви красив ден  Hug

# 28
  • Мнения: 34
Shalona - за да се успокоиш, говори с доктора си. Той ще знае най-добре. Не се притеснявай  Hug

# 29
  • Мнения: 9
 smile3523
Мерси за темичката    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт