Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 742
Здравейте, момичета. Бях на ЖК днес и си взех микробиологията. Лошото е, че имам Proteus spp, било се срещало в края на бремеността, трябва да си слагам антибиотични глобули 6 дни. Някоя от вас да знае нещо повече по въпроса?

# 31
  • Мнения: 22
Здравейте, мацки!

Една вечер не влязох и ето, че имаме още 1 бебе  Laughing
Честито бебче на Криси! Да са живи и здрави, и бързо възстановяване!    bouquet

Big_mamma, да ти е живо и здраво момчето, да расте щастливо и безгрижно!  newsm67   bouquet

Вчера бяхме на запис, както писах. Докторката каза, че е перфектен - като по учебник. Бебо пак беше много немирен, за минутка не се спря през цялото време. Не сме го гледали на видеозона.
Вчера имах няколко по-сериозни стягания на корема, но като си взех хапчетата вечерта минаха.
Ще следя в очакване на нови щъркелчета днес...  Peace

А темата е направо страхотна - още по-цветна и радостна с бебчетата! Поздравления, Диди!   bouquet

# 32
  • Мнения: 845
И аз, и аз! Ох, то не е за хвалене, ама имах същото. Изписа ми някакви глобули с Ф бяха, не ги помня. 6 бяха. Не знам дали ми е минало обаче, след това не ми е взимала влаг.секрет. Тия гъби май били по-гадни от другите.

# 33
  • Мнения: 7
добро утро и от мен, честито на новите мамчета newsm51
аз се ще се запътвам към лекарката да слушаме тоновете на бебка и да видим дали имаме изгледи за поява  newsm03 приятен ден на всички  Hug Hug Hug
надявам се да има нови бебчета като се върна  smile3534

# 34
  • Мнения: 1 089
Диди,
аз за миналия път си бях купила един много хубав халат от магазините със стоки на ТСМ, обаче ми беше много топло с него, та се чудя дали да не си взема този път само едно елече (малко ще мязам на сестра или акушерка...)
Видях в магазин "Boy or girl" нощница за кърмачки - мисля 34 лева беше, а и на спирката на метрото имаше една много свежа, но с копчета за 24лв май, та ще помисля...
Старите си ги ползвах лятото и още са си ок, но въпреки че са чист памук и приятни за носене, не са качествени и са шити някак на верев. 

# 35
  • Мнения: 29 846
Много слънчева и цветна темичка!!!  Hug Благодаря на Диди!   bouquet

Аз нещо не съм в кондиция днес, снощи леко ме понаболяваше корема, та днес мисля да полежа повечко.

# 36
  • Мнения: 1 574
Честита нова темичка  Grinning,страхотно оформена ,браво   bouquet.
То се почна и при нас бебе валежа ,което много ме радва  Heart Eyes,дано и днешния ден ни донесе нови здрави и красиви бебенца .
Дръжте се момичета служба не остана.  Hug.

# 37
  • Мнения: 10
Natali, мирувайте на топло и дано да се разминат болежките.

Ленито, и аз харесах един велурен и ми се струва, че ще е много топло с него, но пък ми пасва на цвета на чехлите  Laughing Другият вариант е от тези комплекти ношница/пижава за кърмачки с халат. Те са памучни и тънички. Утре съм на лов за халати в Мола, дано да реша вече какво искам и да открия МОЯ халат Simple Smile

Пекна малко слънце и мисля да поизляза на разходка. Поръчала съм си "Азбука на кърменето" в една книжарница преди седмица, време е да си я взема, ако още ми я пазят  Thinking

Пазете се, коремчета!

# 38
  • Мнения: 4
Привет мамчета,страхотна нова темичка,да я напълним само с хубави новини!
И хайде чакаме си новите бебоци! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 1 259
Страхотна пролетна темичка...
Е, редът ни дойде...вече всеки ден сме в очакване на нови бебчета! На мен ми остават около 2 седмици...вече само това си мисля Simple Smile

# 40
  • Мнения: 22

Дръжте се момичета служба не остана.  Hug.


Много добре ми прозвуча!  Grinning

Хайде, отивам да си взема резултатите от изследванията - дано ми е добре желязото вече!!!  Praynig

# 41
  • Мнения: 3
Ей маменца сладки!Добро утро на всички!  Hug
Такова хубаво слънчице е изгряло,че ми иде като слънчева батерия да изляза и да се заредя с една разходчица край морето.Много се вълнувам с тези малки бебчета,които се появяват.Не пиша често,но изживявам раждането всяко ново човече.
И аз съм в очакване на нашата малка дупличка и всяка сутрин казвам на ММ –днес ще раждам...хаха..ама ми се разминава.
Sunnny_v  относно масажа на перинеума-аз си поръчах едно специално олио за тази цел.Пробвахме с моя мъж да го изпълняваме въпросния масаж,но май се оказва нито толкова лесен,нито толкова приятен колкото аз си мислех че ще бъде.Дано при теб да е по-приятно усещането.
Иначе ние сме утре на чичо доктор-ще проверява дали имам вече разкритие.Лекарката по здравна каса тотално я отсвирих и смятам да си посещавам само лекарят,с когото се уговорих да ме изражда.
Мами имам един малко неудобен въпрос към вас.Не съм сигурна дали сме го обсъждали,но нали ме тресат вълнения-срам несрам ще питам.Обмисляли ли сте вариант за домашна клизма (ако разбира се имате време,когато настъпи моментът) или ще се оставите в ръцете на акушерките и каквото ще става да става.  Crazy
Хайде стига толкова от мен.Гушкам ви и ви пожелавам един слънчев и усмихнат ден  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 185
Диди, мерси за прекрасната темичка, нека я изпълним само с хубави новини за здрави бебчета!

Стискам палци за тези, които ще се срещнат с бебчета си днес!

Ние сега излизаме, че тук времето е доста приятно тези дни, като се върна се надявам да има новини Simple Smile Лек ден на коремчета от мен засега  Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 236
glarus4e84, при нас казаха, че щом е планово секцио, деня преди него след изследванията давали сиропче да си направиш клизмата в къщи. Предполагам може и сама, но ако тръгне ненадейно ще успееш ли?Simple Smile Питай доки  затова.

# 44
  • Мнения: 47
Честита нова свежа тема! Много хубаво оформление Диди!
Аз вчера бях на запис на тонове,с бебе всичко е наред,не я гледаха на видеозон,питах доктора дали може и по рано да родя,той каза ,че другата седмица като ходя пак на запис щял да ме прегледа,и ще решим дали маже да се роди и по рано нашата бебка! Днес говорих и с педиатъра ,който ни препоръчаха и ми каза ,че като се роди живот и здраве бебето да му звънна да дойде на посещение вкъщи,след това като излезе акта за раждане се попълва и документ за избор на ЛК и се носят при него! Това е засега от мен!
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт