Мамо, тати, стягайте забава, АПРИЛчето на 2 годинки става!

  • 45 307
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 285
Здравейте мамчета Аз се поизгубих ама имам извинение нашата баба почна работа и сме сами в къщи  Mr. Green купонът е на шест  Crazy
Първо да честитя на всички рожденници който пропеснах Да са много здрави и весели дечица  Hug
Ани имаш си страхотна танциора а както прочетох май Деси си я иска още от сега в къщата  Mr. Green
Ивче Саши има много хубава нова прическа много е пораснал готов е вече да стане батко  Hug
Вили снимките не можах да ги видя ама както описваш Светли все едно за Мади говориш  Mr. Green ама аз научих Ники / че ми е по кротичка / и тя да я оскуби или ухапе има ефект за сега поне така си мисля  Thinking Радвам се че вече ви минава
Растат мойте маймуни от ден на ден все повече слушат мама и толкова не слушат тати и баба
Рони тя Марчето само ще свикне да се пази аз лично не мога да бъда на две места едновременно на площадката затова съм някъде посредата м/у двете и викам  ooooh! добре че засега ме чуват
А ме чуват защото знаят че ако не слушат мама ще ги пребере в къщи / този прериод го минахме/
И да се реванширам със снимков материал
леле колко съм красива Никил  Flutter

и аз не ти отстъпвам Мадлен  Flutter

седнали сме на диванчето мама ще вдигне банкет  Mr. Green


Лека нощ от мен и сладко спящите Ники и Мади  Hug

# 46
  • Мнения: 444
  Добрютру, майчета-зайчета!

Ние се позагубихме и то за лошо, но първо да поздравя, после ще се отчитам.

Да са ни живи и здрави всички пораснали девойки и момчета! Да радват безкрайно мама и тате с техните усмивки, игри и щуротийки! Целувайте ги и ги обичайте мнооого! Heart Eyes Hug

За Кико да разкажа, че пак ми беше болничък.  Sad В неделя се разкашля, в понеделник бяхме при педи с Т., но изчакахме Аб заради кръвните изследвания. Резултатите обаче не бяха добри: СУЕ - 25, левкоцити - над 19, СРП - над 30  и така. Трябваше да реша дали да останем вкъщи на Клацид или да отидем в болница, за да приема Аб интравенозно. Естествено предвид неговите прословути кашави акита предпочетох да се поизмъчим малко, но да си спестим разстройството. И така и стана, но се застраховах и с Био Гайа. Два дни беше с Т., на втория сам се бореше с нея/без антипирептици/, след което стаичката/бокса/ с размери на баня вече му беше супер тясна. Вчера ходихме за АБ да му сложат, а днес ще останем още една нощ заради един тест и отново за кръв. Стана любимец на сестрите, такъв пациент не бяха имали, гък не каза нито като му взимаха кръв, нито като му слагаха абоката. Душичка мамина! Сега се инхалираме на 6ч. дори и нощем и така. Това накратко. Радвайте се на здравите си дечица, че се нагледах на ужасии, страшни диагнози и плачещи от безсилие майки.

Иначе дори и там/детска пулмология на Мед. акад./ не винаги изписват Аб. Ето, на съседното по легло детенце въпреки бронхита не му назначиха. Явно кръвните резултати и снимката са му добри и чакат организма  + инхалациите с вентолин сам да се пребори. Все пак много бронхиални инфекции са причинени от вируси и не винаги се стига до вторична бактериална инфекция.
Аз показах нашата снимка от преди месец /нали пак кашляше/ и ми отвърнаха, че е добре разчетена- чисти дробове, детето не е било за Аб. А и той след това поне 10 дни беше напълно здрав, без кашлици и хреми. Добре, че не сложих Пентаксима, който бавим вече половин година.

Това от нас, ЖЗ в понеделник отново ще сме си у дома. Бъдете здрави! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИТЕ НИ АПРИЛЧЕТА,ДА РАСТАТ ЗДРАВИ,ЖИЗНЕНИ И ВЕСЕЛИ!


Нани много съжалявам че пак се набуледувахте с малкия къдравелко,гуш от нас Hug Heart Eyes
Рони ще се осветка сама госпожицата ще видиш Wink,няма да има нужда да я възпитаваш в това отношение Laughing
Ани4ка страхотна танцьорка,пък и задомена вече Joy hahaha
Деси май и ти трето ще трябва да раждаш Mr. Green
Мимето и ние си вървим малко по-слабички,нещо последните консултации не бяхме наддали никак,но както сама казваш да са ни живи и здрави Hug,на сантиметри пък сме си размер 2-3г от доста време. Flutter
Поем имаш и от мене стиснати палчета Hug
не мога повече да пиша че сме свършили "една работа" Mr. Green
Целувки от нас и до скоро  bouquet

# 48
  • Мнения: 7 130
Честит рожден ден на Виктор на Ола (мама му да вземе да намине да каже как е наборът, как е коремният обитател) и на Виктория на Гандия!   bouquet
Дани, ами честито ви безбабие. Това означава повече покупки за девойките.  Wink
Нани, да ни се оправя баш-наборчето.  Hug Praynig

# 49
  • Мнения: 2 090
Честит рожден ден на днешните празнуващи! newsm51

Дани, голями са сладЮранки тези двечките. Heart Eyes Heart Eyes

Ани имаш си страхотна танциора а както прочетох май Деси си я иска още от сега в къщата  Mr. Green
О, вземам я одма. Heart Eyes Току-виж две дивачета като се съберат, се неутрализират, или си сменят полюса и се кротнат малко. Laughing Mr. Green Whistling

Нанни,  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИТЕ АПРИЛЧЕТА. ДА СА ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ЩАСТЛИВИ И ИГРИВИ. ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТЕ ПОВЕЧЕ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА, И ДА ИМАТ БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!! !

# 51
  • Мнения: 36
Брей, villyh, страхотни красоти си направила! много си сръчна, пък с двете хали как успяваш, не мога да си представя...
Мен ме страх да не й се изкривят на дребната зъбите от този биберон, иначе хич и не бих се притеснявала.

# 52
  • Мнения: 14
Честит Рожден Ден на всички априлчета овнета днес.Бъдете здрави,жизнерадостни и безгрижни! hbday bdbaloni newsm59 nbirthday

Брилянтинче,аз не се притеснявам и от изкривяване.Нали все пак това не са постоянни зъби.Да се надяваме,че с другия брой поне ще са хубави Mr. Green LaughingСега сериозно.Аз мисля когато и избият всички зъбки тогава да се заема с махането на Бумчо(както си го е нарекла Ави незнайно защо Laughing).Опитах един ден,но е много измъчена работата така,че нека е по спокойна и тогава.

Нани,ужас милото детенце през какво минава душичка SadСкоро всичко да свършва и да сте добре Praynig Hug

Нещо интересноhttp://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3700.Може вече някой от вас да са го чели. Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 14:58 от ssillvvi

# 53
  • Мнения: 395
Силви, статията точно навреме... Светльо днес един рев преди заспиване... едва заспа след какви ли не опити, а беше и много изморен (в същност, май само заради това заспа). Точно 30 минути по-късно писъците и тръшкането се подновихаи пак няма оправия. Накрая се возихме половин час в количката, за да се успокои.
Ужас някакъв ooooh!

Честито и на днешните рожденици! Здраве, късмет и много щастие за тях и семействата им!

Брилянтин, Благодаря! Известно време с това си запълвах всяка свободна секунда...

Дани, Аничка, прекрасни са ви девойките!

Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 09:39 от villyh

# 54
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте мили момичета. Отдавна не съм писала, но е време да публикувам някоя снимка на Крис. Благодаря на всички за пожеланията. Нашият рожден ден мина - тази година Крис напълно осъзнаваше , че е център на вниманието. Ние празнувахме у дома. Сутринта станахме рано и украсихме къщата с балони, надписи ЧРД и флагчета. Още като се събуди се ококори и вика "Банониииии". Голяма радост. Тортата я поръчахме при Галя от Ламор. Беше вкусна - за външния вид ще оставя вие да прецените, аз лично очаквах малко повече, но няма значение. Важното е че детето беше много щастливо.
Честит Рожден ден на днешните рожденци!!!
Ето няколко снимки от нашето парти            http://kriskovas.snimka.bg/baby/vtori-rojden-den.582530.22933537

# 55
  • Мнения: 143
Запис.... отивам да чета.
Честит РД на всички вече порастнали дечица! ДА са живи, здрави, палави иии мноооого весели детски години желая! Simple Smile
Нашия ЧРД минааааа, вече знае моя Вики, че е на де годинки! Благодаря за поздравите на всички.СКоро ще пусна снимчици. Чакам главният фотограф - Чоколина - да се отчете! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 395
Честито на днешните рожденици Йоан и Даниел! Здраве, късмет и много щастие в живота им (и на техните близки, разбира се)!

И да почерпя, че майка ми е родена днес
 
и кафенце да предложа, че е доста рано за високите градуси

# 57
  • Мнения: 847
Благодаря ви много за пожеланията!   bouquet
Рожденият ден мина много бързо...чак на мен ми се искаше да има пак и пак  Laughing Дечицата много се налудяха, рожденникът беше много щастлив /макар че не съм убедена, че напълно осъзнаваше, че това е неговият ден/.
Хубава и успешна седмица на всички!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Ч.Р.Д, днешни дву-годинковци Tada, + всички непоздравени от мен, през изминалите дни! Heart Eyes
 Всичко хубаво нека е с вас, мили дечица!



villyh, жива и здрава да е майка ти, с баща ми са на една дата - днес той ми е юбиляр и става на 60 г. Да ми е жив и здрав. party002 Gift cook

Много ми е забавно, като пишете за близначетата, особено частта с по - дивия брат/сестра #Milti, живи и здрави да са, душици малки. newsm06 newsm05
Дани, Ники и Мади са самата невинност на дивана. People Angel People Angel Да ги намачкаш от мен, хуубаВко. Kissing Heart

ани4ка, гледах снощи танците на твоята принцесКа reverance, много е артистична, а тази песничка, за Кокошката на Бон Бон ни е любима и на нас, трябва да ги снимам как пеят и двамата. Heart Eyes

Нани, съжалявам да чуя, че пак ни е бил болничък зеткото. Sad Хайде отмятайте вече дежурните по сезон и възраст болести и да се спре(м), викам,  с тези боледувания, че ми писна и на мен. Misc Bomb Rage newsm77
Да го нацелуваш, красавеца, много здраве му изпраща неговата любима Heart Eyes  Kissing Heart  Kissing Heart (която също е в отбора на сополанКовците последните дни, но точи лиги като булдог Shocked, та май кътник е причината... smile3544) Дано до събота сЕкне кранчето. Praynig
Последният Пентаксим ще слагаме чак юни м., по препоръка на педито.  Peace

Вели пък, ще си изкара голяма ваканция, сутринта се обаждам в градината да им кажа, че ще остане още една седмица у дома, да се позакрепи, и: "Ами вие и да искате, няма как да го доведете, че групата им е в карантина, до 19 април!" Shocked Той не е бил в контакт, понеже близо 3 седмици не е ходил, но... лошо ми станА.


ПоздравЪт дежурен Blush:

Една щастлива селянка. Laughing
Пак Ще Се подмазвам нещо. и съм вкарала в обръщение специалните муцУни. Laughing
Млад железничар.
Сърдя се, няма пЪк да се прибирам...
Срамежливка - усмивка.
Елина в цветна градина.
Домашният любимец,порядъчно тормозен.Mr. Green

Усмихнат, цветен ден от мен!!!

Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 11:05 от ღолчеღ

# 59
  • Мнения: 13
Привет и от мен Mr. Green
ЧРД на всички пораснали дечица станали на цели 2 годинки! Здрави, палави и щастливи да растат! Hug Heart Eyes
ЧРД на мама на Вили и Честит 60ти юбилей на таткото на Олчето! Да са ви здрави, обичани и щастливи родителите и дълги години да се радват на внучета и пра-внучета! bouquet
Имам въпросче: с какво мислите да черпите малките гости на рожденния ден?
Отчет от нас Wink тортата поръчана, роклята и диадемата готова, остава детето(както Диди сама се нарича Mr. Green)да оздравее, някакъв вирус я тормози тези дни е с Т и кашля Rolling Eyes
Олче както винаги фотоматериалът е разкошен барабар и пухкавия домашен любимец и свежите цветлета Peace

Общи условия

Активация на акаунт