Отговори
# 45
  • Мнения: 152
Много сте отзивчиви по повод моя проблем Simple Smile Имах ефект след една много зелена ябълка..за сега май само това дейнства Simple Smile Онова--другото..не съм го практикувала..и много ме е страх ... какво ще правя в болницата като раждам незнам..
Та така--моя мъж само ми се кара: "стига си ми говорила за л*****, писна ми!"..

Само да кажа, че ние тук във Варна се давим в ситен дъжд, ветрец и многооо мрачно време..блазя ви софиянки!

# 46
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!
Вчера и днес се потроших от разходки - супер добре ми дойдоха Simple Smile Днес на обяд пък си правихме барбекю на балкона с мъжлето  Joy Варненки, вие се оплаквате от дъжд, ама на Шипка сняг и поледица чак имало  Rolling Eyes Дано лошото време бързо да се маха, че ни трябва движение на всички  Hug Кой питаше за гърло - не помня, ама на мен ми помага чист мед - през час по една супена лъжица и го смучеш като бонбона - много бавно.
Хайде хубава вечер от мен и много  Hug на всички мамчета.

# 47
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
Тука си е почти зима,то през март не беше толкова кофти времето.Блазе ви.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте Момичета!!
Рядко пиша,но се включвам специално да пожелая успех на ЕВИТА,защото ще е важен  ден за нея утре!Всичко да мине добре за нея и всички мами с притеснения!!   Hug
А относно тоалетните проблеми- аз пробвах много начини и само сушени сливи и кайсии като хапна и се получава работата  Mr. Green
Успешна седмица за всички и да пишете   Grinning

# 49
  • Мнения: 2 011
Пак ви изпуснах  и  сте  изписали  сума страници  ... newsm78 #Crazy
  Някой  се оплака  от  болки  в гърлото  -  медец много  добре  действа , както и  хомеопатичните  лекарства  - Хомеожен и Хомеовокс -  на всеки  час по  2 табл през  първите  2 -3 дни.  Има и  един  друг  начин но не е приятен , ама никак   -  вземате  една лъцица суха  чубрица и  я слагате  в уста ... Държите я до колкото можете да  издържите  - има страхотни  съставки , ама и  се иска  и  бая търпение  да  издържиш  ..
 Аз през идващата  седмица съм на  ФМ , не направих  ранния скрининг  newsm78 , сега  ще видим какво  ме очаква ...И пола още не знаем със сигурност  - дано  тази  седм. го научикм !
Евита ,  стискаме палци  за утре!   bouquet  bouquet
 Пловдивските  мами  да не се ослушват  ....ако планират разходки  да  пишат!   bouquet
 Лошо  за Галче , ще ми липсва .... Но  й  желая сили икураж ...и търпение  Hug Hug

# 50
  • Мнения: 79
Искам да пожелая на Еви утре много кураж който впрочем хич не й липсва , всичко да мине много леко и с най-добрия възможен резултат, в което аз нямам никакви съмнения   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Хубава вечер  Hug

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 21:27 от Мадленка

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен !
Мадленка  ,благодаря  ти ,че си ме добавила в списъка,а новата темичка е още по-прекрасна!
Аз да ви се оплача от няколко дена ме болят венците и май единият ми мъдрец се опитва да излезе.Много е неприятно.Четох,че е от липса на калций,естествено другата седмица ще питам лекаря .
На Евита  искам да пожелая успех  Hug
Относно запека аз го лекувам с чай с мед,а ако не помогне пия лактулоза -мип май така се казваше .

# 52
  • Мнения: 5 658
Аз да ви позанимавам малко с тъпотийки си пак.
В 14г.с. и 2 дни като ни мериха
1.диаметър на главичката отговаряше за 14г.с. и 2 дни +/- 8 дни;
2. на коремчето пък за 14г.с +/-7 дни;
3. бедрото пък за 14г.с. и 3 дни+/-8дни.
Има ли за какво да се притеснявам или просто ще е дългокрака и с тънка талия момиченцето ни ?
Доктора каза че всичко е ок

# 53
  • Мнения: 79
Васи, тези мерки са доста относителни, няма за какво да се притесняваш. Бебето не е статичен обект и докторите много субективно поставят маркерите, чрез които правят измерванията. +/-  седмица не е проблем. 5 дена преди да родя ме гледа един професор и каза, че бебето не е много голямо, около 3300гр., аз просто много сланинки съм натрупала. Е да, ама не, родих Александра 4000гр и 54см  Crazy
Не се втелясвай за глупости, а се наслаждавай на бременността си  Naughty

Ето тук една статия за ултразвуковата диагностика.

Лека и спокойна нощ  Hug

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 21:52 от Мадленка

# 54
  • София
  • Мнения: 71
Мили момичета,

много благодаря на всички ви, които ме мислите:-)))))
Няма страшно, аз съм смело момиче и вярвам в щасливия финал и ви обещавам, че само хубави новини от мен ще имате. Стягам багажче малко, нали знаете, пижамки, чехлички, сапунче ей такива работи......Tara, Дианче чакам ви да ми се обадите ако сте там и се навъртате...
Колкото до запека, на всеки различни неща му действат, аз например сутрин щом изпия чаша прясно мляко затопленко и след около 5 мин съм в тоалетната. Но при мен нещата са малко по-сложни защото съм обременена с един кофти колит и много внимавам какво ям напоследък.
За киселините - нищо друго не ме оправя освен една ябълка. Действа чудодейно:-)
До скоро и усмивки от мен-))))

# 55
  • Мнения: 1 056
Е къде без нас Peace Grinning Аз държа на думата си Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 698
Eвита, Тара, включвам се само да ви пожелая успех. Стискам палци и вярвам в щастливия завършек на нещата. Hug

# 57
  • Мнения: 5 658
Мадленка  Hug мерси Simple Smile!
Евита с теб сме Simple Smile мамче! Praynig
Лека нощ и от мен Simple Smile

# 58
  • Мнения: 0
Евита,Тара с вас сме всичко ще е наред  Hug Hug Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Лека и позитивни мисли  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 152
Евита,Тара с вас сме всичко ще е наред  Hug Hug Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Лека и позитивни мисли  Hug Hug Hug


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт