Отговори
# 720
  • Мнения: 1 352
Здравейте и от мен и честито на късметлийките, отървали се от коремищата и гушнали вече бебчетата си!

Аз вчера от сутринта до обяд имах болки и си мислех, че това е денят, но не би  Confused. Следобяда утихна всичко, снощи си спах като пич и днес нищо. Вчера следобяда бях на преглед, имам 1 см. разкритие, но това е нищо.
Забелязвам обаче някаква слуз като ходя по малка нужда, не е много, но пада на парченца, няма и цвят или кървави следи. Дали това е тапата? Днес ми е терминът, а признаци никакви. Така се надявах, че скоро ще се избавя от тази мъка....... Писна ми вече, чувствам се като половин човек. Не мога да седна, не мога да се изправя, не мога да си изрежа ноктите на краката, не мога да си обуя обувките, няма ли край  Close...

# 721
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте момичета,
и аз така 2 в 1 съм все още и по случая днес правя козунаци за Великден, да не ме изненада бебока!

Честити бебе Десислава на мама maria9 и бебе Карина на мама honey_bs ! Нека ви са живи и здрави малките принцеси и много да ви радват в къщи!

# 722
  • Мнения: 132
Здравеи те !!! Момичета можели някой да ми прати рецептата за бонбони рафаело на лични ? мерси

# 723
  • Мнения: 0
С пожелание възможно най-скоро да отворим нашите Киндер сюрпризи ви подарявам НОВАТА ВЕЛИКДЕНСКА ТЕМА!


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт