Юлски деца-Тема 44

  • 28 802
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте,
честито на всички с повод за празнуване   bouquet
Най-накрая сложихме реимунизацията на Тони - понесе я добре. Тежи 10 800 и е висок 88. Боцнаха и каката с Тетраксим, която гък не каза, милата. Е, болеше я крачето малко след това, но като й казах да става и ходим за сладолед май някакси й мина Simple Smile
Хайдееееее да организираме срещичкаааа  Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 19 435
Някой има ли наблюдение и мнение за продуктите на Витаслим ?

Ами вчера чух от една колежка, че майка й пиела 3 пъти по 2 и за месец свалила....или 2, или 1 кило Mr. Green ... забравих
За себе си ли питаш???? #Crazy newsm78

# 47
  • Мнения: 1 208
Някой има ли наблюдение и мнение за продуктите на Витаслим ?

Ами вчера чух от една колежка, че майка й пиела 3 пъти по 2 и за месец свалила....или 2, или 1 кило Mr. Green ... забравих
За себе си ли питаш???? #Crazy newsm78

Да, за мен е  Laughing Има едно за "проблемните места" Искам от него да взема но немога да се реша още.Дамян ще ме бие ако разбере  Mr. Green

Ивинка,все се каня да пиша и забравям...като си ми писала за облаците и гръмотевиците от Бургас при нас имаше слънце и жега  Laughing

Мама Барба,честито ви християнче  Hug

Маймунче,честита ви годишнина- много да се обичате и слушате  Hug  bouquet

Познавате ли Катя сопола- вече незнам какво да ги правя тези нейни сополи.текат като вода а като кихне едни огромни гъсти  Mr. Green Казаха ,че са от кътниците и нищо друго й няма.Не иска да яде от 4 дни - само бисквити Закуска  #2gunfire
[/b]

# 48
  • София
  • Мнения: 19 435
Да, за мен е  Laughing Има едно за "проблемните места" Искам от него да взема но немога да се реша още.Дамян ще ме бие ако разбере  Mr. Green

Познавате ли Катя сопола- вече незнам какво да ги правя тези нейни сополи.текат като вода а като кихне едни огромни гъсти  Mr. Green Казаха ,че са от кътниците и нищо друго й няма.Не иска да яде от 4 дни - само бисквити Закуска  #2gunfire
[/b]

Това си е твоя работа, не на Дамян.  Wink Ако иска жена - джобно гадже... ще си трае. Напълно те разбирам - и аз имам проблеми с обиколката на талията.
И Мишо може да стане рекламно лице на бисквити Еверест - това е единственото по-нездравословно, което му давам, ама той насита няма.
Ох, съвсем изперках от вторник с тези ясли... от пълна дупка към нови надежди

# 49
  • Мнения: 232
Аз хич не вярвам на витаслим и други подобни, още повече че когато и да отворя гювеча вечно е пълно  с платена публикация за тях...

# 50
  • Мнения: 1 208
Куку,така е не е негова работа а моя но много ми се кара като почна да говоря за такива неща ,защото според него дори съм слаба.Но аз си знам де  Laughing
Отивам да готвя докато хлапетата са на разходка с баба си

# 51
  • Мнения: 223
Да ви пусна един линк - утре в южния парк ще има Фамилатлон - игри за деца и родители  http://www.roditeli.org/projects.php?type=ap&pro=3
Аз няма да мога да заведа моето, за съжаление.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет, сега се прибираме от морската и явно всички са по парковете  Laughing пустош оказа се че нямам форум за четене  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 423
Привет от българска земя  wavey Снощи се прибрахме в 1 през нощта и минахме направо през лекарския денонощен кабинет, че София беше с висока температура и кашлица в колата. Сега е на хомеопатични и инхалации. Има си откровена алергия към нещо цъфтящо и очите са и огън червени и я сърбят. Аз съм ужасно изгоряла, едва ходя, а и алергия имам и аз, остава само да разберем към какво, там много летяха пухчета от тополи  Rolling Eyes Ноооо, се включвам да се похваля, че не знам как са я приели в яслата  newsm44. Вчера в колата не успях да включа пишката на Глобул и викам, ако има късмет ще я приемат където е по желание от 1 седмица. Не успях нищо да премествам и преценявам. То пък точно в тази ОДЗ имало 3 места, а в другото 0.

Последна редакция: сб, 14 май 2011, 14:23 от Mime-to

# 54
  • Мнения: 1 208
Къде сте всички днес...то наистина ,че времето е прекрасно  Grinning

Брат ми е на гости днес и се поразходихме с децата.Такава жега беше ,че ги съблякох боси и голи да бягат  Laughing

Момичета,нещо не ми е комфортно с тази спирала.Получавам постоянно контракции а мина доста време вече.Отвреме навреме има и някакво течение наподобяващо кръв но не съвсем.Незнам дали това е нормално. newsm78

# 55
  • Canada
  • Мнения: 649
Мамо Диди, незнам за Катя сопола, но ми е добре позната Кари сопола... Mr. Green Та в тази връзка, Кари се оправи след като й извадихме третата сливица и като поизрастна. Сега вече изобщо не прави толкова чести хреми - най-много 3-4 пъти годишно  Peace
А пък за спиралата - не съм компетентна, понеже никога не съм слагала, но не ми звучи много ОК.
За Витаслим - не съм ползвала, но лично за мен за да свалиш от определено място си трябват упражнения за там+ лека диета. Но нали знаеш -ако е ген, нищо не помага...
Миме-то, хич не звучи добре това с алергиите. Дано е нещо случайно или временно... Специално кашлицата и Т на София според мен нямат общо с алергия, но зачервените очи - може и да имат...
При нас няма нищо ново - аз имам много работа, и много страничин задачи и вече ще се побъркам. Ставам сутрин в 06.30, вечер си лягам в 12 и постоянно ходя недоспала. На всичкото отгоре мъжо ми ще ходи в София за 1 седмица и съвсем ще лудна от бързане... Shocked

# 56
  • Мнения: 5 258
Здравейте момичета, завърнахме се и ние. Беше супер, но свърши бързо. Децата се набесняха и са видимо много доволни.

Миме-то
, много вероятно е да е алергия от полените. И ЙОан е така, но висока температура не вдига, това ще да е нещо друго  Thinking
Аз нямам търпение да разбера, ще има ли късмет Елин да го приемат в ОДЗ. А Йоан в училището, което искаме и при госпожата, която сме избрали  Praynig
Диди, от приятелки знам, че всичко отшумява за около месец. Само трябва да я изтърпиш, ако след това пак продължат тези симптоми се обърни към лекаря си. Вземи си Зарсена, имам много познати, които отслабнаха много, въпреки,ч е си ядът всичко ( в т.ч. и майка ми).

Хайде, варненки, кога ще си спретнем една среща?

# 57
  • Мнения: 1 208
Диди[/b Вземи си Зарсена, имам много познати, които отслабнаха много, въпреки,ч е си ядът всичко ( в т.ч. и майка ми).




Аз не искам да отслабвам а само да ми се махнат колкото е възможно така наречените "любовни дръжки"  Mr. Green, което според мен е мисия невъзможна. Laughing

За спиралата и аз мисля,че след първия цикъл ако пак ми е така ще ходя на лекар и да ми я маха

Нещо ново при нас - заключихме детската и сега неможем да я отключим. В момента Дамян и брат ми са разглобили вратите за да гледат кое какво  Mr. Green

# 58
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз не искам да отслабвам а само да ми се махнат колкото е възможно така наречените "любовни дръжки"  Mr. Green, което според мен е мисия невъзможна. Laughing
 Mr. Green

Хихихи... Ами който е любовчия, така става... те "любовните дръжки" затова се наричат така... Mr. Green

А днес измислих проста, но много забавна игра за Кари. След като я изкъпах й придложих да порисува с водни бои из банята - стени, под - каквото реши... В резултат, сега си имаме прекрасни забавни детски рисунки по стените, които мама реши да не мие понежемного ги харесва... Crazy Laughing Така че давайте четки на децата и гледайте сеир... Peace

# 59
  • USA
  • Мнения: 675
Мама Диди, защо не пробваш с въртене на обръч? Аз все се каня да си купя, макар че ако отслабна както трябва, махам всички тлъстинки навсякъде. Ето този например е хубав или подобен, в зависимост от твоите кг. http://www.amazon.com/Weighted-Sports-Hula-Hoop-Weight/dp/B001GB … lid=3E0W3ECV6BVNS

Миме-то, честито за яслата! Най-вероятно алергията да е от тези пухчета.

Вчера тук влак блъсна камион на 3-4 мин. след нашата спирка, много ми стана кофти, защото аз пътувах с него близо 5 години, познавам доста от персонала, а и хората които пътуват с него, макар и само по физиономия. Дано някога успеят да забравят за случката!

Общи условия

Активация на акаунт