Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Titolina благодаря ти много.... но в Бургас всички лекари или са добри или са лоши... имам предвид постоянно има някакви добри или лоши коментарии. Имам много познати мами, които са доволни от нея, затова й се доверих. Засега нямам проблем  с нея.. но случката ми с пола..  с една дума, малко се съмнявам в нея.... не знаю, не я обвинявам...
 Кой може да ме приеме в групата във фейса, щот я затворена.

# 691
  • Мнения: 79
Благодаря на всички ви за хубавите пожелания за РД на моята калпазанка  Heart Eyes
Луничка, спокойно, добавих те вече  Wink
Момичета не съм ви чела, а и няма да мога да ви изчета. Много ми е натоварено тези дни и съм страшно уморена  Confused. Дано скоро имам възможност за почивка  Sunglasses

Ето малко снимки от Южния парк вчера http://www.facebook.com/media/set/?set=a.220409247987219.68806.1 … mp;closeTheater=1

Това са снимчиците ни от вчерашния много вълнуващ ден  Sunglasses

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 14:19 от Мадленка

# 692
  • Мнения: 1 056
Привет мами!
julen За този магазин аз лично нямам добри впечатления.Близо е до вкъщи и го разгледах преди месец .Количките са скъпи от 1200 лв-до 2500 лв.Леглата и кошарките по скоро са цифра .По хубави съм виждала даже в квартални магазини за бебешки принадлежности.Та ,ако ще идваш за този магазин в София няма смисъл.Има къде по готини такива.По добре  Лабиринт посети,че има голямо разнообразие. Изказвам лично мнение ,но това за мен е цифромания ,а не удобство Peace

# 693
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Благодаря на всички ви за хубавите пожелания за РД на моята калпазанка  Heart Eyes
Луничка, спокойно, добавих те вече  Wink
Момичета не съм ви чела, а и няма да мога да ви изчета. Много ми е натоварено тези дни и съм страшно уморена  Confused. Дано скоро имам възможност за почивка  Sunglasses
Ето малко снимки от Южния парк вчера http://www.facebook.com/media/set/?set=a.220409247987219.68806.1 … mp;closeTheater=1

Много хубави снимки PeaceБраво сигурно сте си изкарали супер.

# 694
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Отдавна не съм Ви посещавала и не съм писала. Надявам се всички да сте добре - както бъдещите мами така и бебоците. Мадленка страхотни снимки, направо се изкефик като ги разгледах. Толкова е красиво. Поздрави на всички

# 695
  • Мнения: 0
Мадленка,много бърза реакция относно добавянето ми в групата във фейса HugБлагодаря  bouquet Heart Eyes

# 696
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Привет и от мен.МАДЛЕНКА честито на патерица,да ти е жива и здрава рожденничката и много да те слушка.На мен днес не ми върви ама много важно.Бях си поръчала лещи по интернет(и друг път съм го правила) да вземат да объркат + и -,а аз уж вчера ги гледах и днеска силна-вилна ги отварям слагам едната-виждам мътилка,слагам другата-съвсем.Махнах ги и поглеждам шишенцата,ами то пише - диоптър,както и да е звъннах по телефона жената излезе разбрана и каза,че ще ми ги сменят.Минавам днес през банката да проверя дали са ми превели болничните и познайте,за периода 19.04-03.05 имам заветните 68лв.Дилемата ми е за какво да ги изхарча,то много пари,при условие,че съм на 400лв. заплата.По мои сметки не трябваше да е толкова,но сега незнам къде да отида да направя справка.Страхотни приключения днесМайка ми снощи,като решила,че двама са хвърлили око на колата на мъжът ми,айде и там приключения.Изобщо при нас е весело.Снощи мъжът ми като се върнал от работа в 3ч. дежурил на балкона,но всичко за сега е под контрол.

# 697
  • Мнения: 354
Мадленка, да ви  е жива и здрава следката рожденничка!!! 
danna страхотна ви е колечката и най-важното е , че така те радва!!!
Леа честита годишнина-прекрасни сте на сватбата, като в романтичен филм Wink

iv.elinaЗа болничния за да си правиш справка от вкъщи отиди в нои от там ще ти издадат ПИК код, с който можеш да влизаш от всеки компютър и да си проверяваш. На мен болничния ми го изплащат на 2 пъти в месеца. Във фиша за заплатата ми пише болничен 8 дни и отдолу , болничен 10 дни примерно и за това и болничните ги превеждат на 2 пъти. Дано стана ясно Rolling Eyes
 До сега бъхме на дълга среща със нашата съфорумка Mi Vida която е и моя позната от преди това. Поговорихме си, поразхождахме се и похапнахме много ясно. Ама е супер с някой заедно да си "веете " коремките.
Снимките от вчера са супееер , браво Мадленка

# 698
  • Мнения: 1
Здравейте мили мами.

След близо седем месеца четене и огромна благодарност за многото информация, която получих от вас реших и аз да се отчета.

Термина ми е на 12-ти Септември и живи и здрави ще си имаме момченце. Като за първа рожба с таткото треперим всичко да му е наред и да ни е живо и здраво. Преди месец и половина бях на фетална морфология. Откриха ми хипоехогенен фокус на сърчицето (дясна камера). Пратиха ме на кардиолог в Тина Киркова. Лекарката там беше изключително любезна и ме гледа много дълго. Потвърди диагнозата и ми обясни всъщност какво значи хипоехогенния фокус. Това удебеление на едната клапа била мека връзка към Даун, но тъй като при мен всички показатели са ми в норма и риск от Даун е ужасно минимален съм попадала в 4-5% от майките, които имат такова нещо. Това петънце можело да изчезне с напредване на бременността (ще ходя пак да гледан на 22.06) или ако останело не пречело с нищо на работата на сърцето и бебенцето.

Ако някой е имал подобен сблъсък или информация, моля да сподели.

Иначе сме над 700 грама и 37см Simple Smile Ритаме здраво и още от сега показваме характер  Crazy

И нещо друго се сещам да попитам Simple Smile Изпитвам болезнено изтръпване на кожата на корема в горната част и на лявото бедро. Мажа се с кремове редовно. Има ли някой информация защо е така? Нормално ли е? Трябва ли да пия витамини?

За сега толкова от мен Simple Smile да си оставя теми за писане и за напред Simple Smile
Хубав и слънчев ден от мен Simple Smile

# 699
  • Мнения: 3 743
Иве Hug Само да ти кажа, че ако не са се променили нещата от преди, във Варна се чака една седмица за издаване на ПИК Peace

Екатерина, добре дошла Hug Извинявам се, но не мога да помогна.

А за покупките, какво е това извиняване, че още не сте почнали да пазарите Crazy И аз не съм и до август живот и здраве, не мисля да почвам Peace Напълно съм съгласна, че в началото на бебчо му трябва само мама, всичко останало, дори и кошарката не е толкова важно на първо време Wink

# 700
  • София
  • Мнения: 1 790
Добър ден и от мен  Peace

Мадленка, честит празник на патерици. Да ти е жива и здрава бъдещата кака  Hug
Paolina Бебешката стая много ми хареса, въпреки че аз много не обичам бели мебели.....но наистина е много сладурска. Да ви е честита.
Леа много сте сладки, пожелавам ви още дъъълги години подобно семейно щастие и да сте все така влюбени.
Дианче, нещо не си активна много. Ако трябва да вадя узо-то пак...само кажи  Hug
ekaterina_karamfilova Добре дошла при нас, дано да ти е много уютно и приятно  Hug

Аз съм добре. Вчера имах един изтощителен 1-ви юни. Със сина ми в парка, а там ужким детско празненство-концерт. Музиката беше Рок-Народна-Техно-рейв  Shocked Shocked Shocked. Както и да е, детето се забавлява. Аз също.....само дето не получих балон  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Днес си взех новият болничен, остават ми след това още 25 дни и излизам задължителният 45 дневен преди раждането.
Нямам търпение да стане 26-ти, че заминаваме на моренце. После от там директно 1 седмица на селото на мъжа ми и средата на юли живи и здрави ще се приберем.
Не знам вие как сте, но аз се изхранвам само с череши и корнишони /от няколко дни и диня/. Нищо друго не ми се поглежда  Thinking...от което както се сещате нямам проблеми във ВЦ-ото, което си е супер. Обаче де да знам, дали само това е достатъчно на малката фръцла  newsm78

# 701
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ГАЛЧЕ то аз бърза работа нямам ама сега трябва да разбера къде се намира това пусто НОИ.Аз също се притеснявам за ДИДКА,много се скатава.АЗ относно дрешките съм подготвена,само нямаме кошара и съответно спални принадлежности ама има време.Мъжът ми ме бъзика,като му показах какви дрешки съм взела,че има доста розовки неща-ще те питам ако излезе мъжко това розовото какво ще го правиш.И ми се присмива hahaha.Казах му,че грешка не би трябвало да има защото,като ходихме да гледаме сърцето доктора ни пита знаем ли пола и съответно ако беше различно от това което му съобщихме смятам,че щеше да каже.Аз утре сутринта съм на консултация да видим колко сме нашишкавяли.

# 702
  • Мнения: 0
Иве,като те четох,се посмях малко сама на глас тук GrinningМного весел пост-определено ми повдигна допълнително настроението Laughing
Добре дошла на новата мама и от мен  bouquet
Мишчице,спокойно!Моето верую е,че ако ти се яде нещо,значи имаш нужда от определен вид хранителни добавки или витамини,които се съдържат в това.Малките ни отрочета няма да изпаднат в хранителен дефицит от ядене на плодове и зеленчуци,повярвай ми PeaceАз не спирам да се тъпча с череши и пия вода по 6 л на ден.Отделно си хапвам това-онова,но съм много далеч от примерно някакъв режим на хранене по време на бременност.Ям каквото ми се иска и не се втелясвам излишно.И биричка пийвам редовно,всяка вечер Simple SmileВсъщност,откак забременях,спрях да налитам на меса-някак си ми миришат много кофти,дори ме отвращават.Е,понякога хапвам някоя мръвка,но това само,ако ми с еприяде нещо определено.Виж,риба обожавам и мога да ям непрестанно,но пък тук няма кой знае какъв избор и така....

# 703
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ЛУНИЧКА смешно ти е нали,а аз как се смях към 4ч.,като ми разправяше мъжът ми какви ги е вършил(как обикалял блока със една голяма бъркалка).Питам го ако те бяха спипали ченгетата,както минават по улицата с патрулката какво правим? JoyЛуд човек,ама не е по-луд от мен.

# 704
  • София
  • Мнения: 71
Хай и от мен днес мамита........
Мадленка честито мила с малко закъснение, да ти е жива и здрава и много д ти помага с бебчо:-)
Гледайки снимките от парка, които са прекрасни апропо, установих, че миналата седмица видях една от съфорумките в Шейново пред кабинета на д-р Гагова:-)) Na Mama Misheto, леле мацка ако знаех, че си ти щях да ти се метна на врата....излезе от прегледа с татето, който беше с усмивка тип"32 зъба" и според мен се беше понаакал от кеф.....боже боже тия мъже.
Леле мацка трябва да се разберем кога пак ще се видим там. Аз мисля около 01.07 да съм там пак че ме иска на доплера, ти кога?
Хайде со скоро, работния ми ден е към края и довечера обещавам да пиша, да пиша да пишаааааа, цунк....

Общи условия

Активация на акаунт