МАЙчета 2009! - 7

  • 31 634
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 336
Честит рожден ден на Елица, Елена, Вени, Емили, Борис и Евгени! Растете здрави, весели, игриви, умни и много обичани!
Честито и на вчерашните рожденници! Много усмихнати и здрави бъдете!
Честит рожден ден, Пепе! Обичана, обичаща и щастлива бъди!
Честит празник на всички - малки и големи именници!
Смешко, много сили ти пожелавам bouquet!
Нашият малък олимпиец в крайна сметка се оказа, че кара 2 болести наведнъж - бебешка шарка (розеола инфантум) и бактериална инфекция. В момента е 'прекрасна' картинка - целия в обриви и червени петна, в допълнение със злобна кашлица ooooh!. Мъжо предполага, че със скоростта с която кара ясленските щамове, до есента трябва да ги е изкарал всичките Mr. Green.

# 46
  • Мнения: 826
Честит рожден ден на голямата тайфа сладурковци Елица, Елена, Емили, Борис,  Вени и Евгени!
Честито и на вчерашните големи дечица - Мина, Кристина, Лора, ,Дани и Димитър! Бъдете здрави, обичани, лъчезарни и щастливи! Нека пътят ви в живота е много светъл и изпълнен с хубави моменти.
Честито и на именниците!



Стасито, чукнаха юнаците по още една годинка... а кога ходехме като роботи в болничната стая. Laughing

Да ви споделя, че съм гладна, изгладняла. Две не виждам, ама колкото виждам, все е към хладилника. Майка ми ме зариби да направя прословутата диета със зелева супа. Отслабнала 3 килограма за 7 дне. Викам си - ето една прочистваща диета и приключвам понеделник, един ден преди рожденния ден на Рада. То ясно, че не е полезно бързо отслабване, ама моя организъм е кален на диети Mr. Green, не вярвам повече от един килограм да съм свалила. Викам си - за изчистване на организма и лекота...
Най, ама най - хубавото на таз магична супа е вкуса. Той е неприятен, меко казано, особено след третия ден. Явно така действа диетата, само един поглед към казана с зелеви парцалки, те отказва от всякакво ядене. Гениално.
Д-р Емилова пасти да яде... или ябълки. Та така с диетичните ми тегоби.
Днес мерих слабите дънки, още не ми стават тц,тц,тц... Та така де, гладна и с множество харизматични извивки  Laughing ще посрещам най-светлия български празник и наш личен. Хич не се кося обаче - колкото/толкова.

Смешко, желая ти сили и скоро бременността ти да навлезе в най-хубавите и спокойни месеци.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Смешко, гуш и да но скоро се почустваш по-добре  Hug

Вайзе, голяма лакомия е твойта лапе. Не по една ами по две болест наведнъж. Да си остави нещо и за после (майтапче). Дано се оправо бързо  Praynig

Дендри, кви са тия диети  Shocked

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
Благодаря ви много!
Наистина ми се струва ,че две години бяха ехей скоро Laughing

Честит рожден ден на астралните близначета Елица, Елена, Вени, Емили, Борис!



  bouquet  bouquet  bouquet
Аз отдавна си знаех,че Таня е eugenia  от Дупница,даже си спомням нейни снимки в snimka.bg.Таня аз често отскачам до Дупница служебно,или както галено и казвам Гъзница Grinning,така,че ако имам ходене скоро до там ще се радвам да се видим! Wink
Цитат
Стасито, чукнаха юнаците по още една годинка... а кога ходехме като роботи в болничната стая
Ша ма прощаваш,ама ти беше тази,която ходеше,като робот,аз просто имах аеродинамична форма на тялото ,като буквата Г Mr. Green Laughing
Цитат
Днес мерих слабите дънки, още не ми стават тц,тц,тц...
.....това ми напомня за Миранда от "Сексът и града" Laughing
Аз се прибрах от Велинград,утре е голямото джумбаре!
Дени ти ми напомняш със слабите си дънки на Миранда,а аз днес бях в ролята на Рейчъл от "Приятели,в серията ,когато вместо торта зайче за детето й имаше торта с формата на пенис за 1 година.
Днес от Велинград направо да си взема тортата за утре и моля ви се ,изненада....Объркали са ми поръчката Shockedиздивях,изтрещях и после изпаднах в шизофренична ремисия.Ужас.Поне да беше близка до поръчката ми тортата,ами тази все едно второкласници са били в час по готварство и са се учили.Една цапаница от шоколад,и вече ми дойде байгън и се разплаках.Евгени взе да ме успокоява.Ох,такива идиоти,рядко срещани!
Утре точно ,когато посрещам гостите си,аз ще тичам до другия край на София да си взема тортата,която цитирам"...ще бъде преправена" Shocked newsm78  ,каквото и да означава.Ако не е моята торта,майната им ,ще търся друга,но няма да взема тази,ако не ми е по поръчката.
Смешко,стана ми кофти,като те прочетох.Тзи дни съм почивка,и аз съм в Младост,като теб,ако искаш да се разберем и да взема Ицко,някъде с Евгени да излязат ,а ти малко да си починеш или поспиш?

# 49
  • Русе
  • Мнения: 343
Честит Рожден Ден на днешната банда - Евгени, Елица, Елена, Вени, Емили, Борис!
   ura  nbirthday
Много здравички, щастливи и доволни!

Честито и на именниците, да им е живо и здраво името!   bouquet

Хубав празник на всички!
  Hug

Благодаря за пожеланията момичета! Heart Eyes

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честит Втори Рожден ден на Евгени , Елица , Елена и Вени ! Да сте живи и здрави , мили дечица ! Щастливо детство и много усмивки Ви пожелаваме ние със Зарко ! На мамите   bouquet

Честит Празник и на всички именници ! Живи и здрави да сте !

Честит Рожден Ден , Пепе ! Здраве , щастие и много любов ти желая !

Според църковния календар и аз днес празнувам (Станимира) , но тъй като съм спомената и за Стефанов ден , празнувам тогава . Днес единствено от БTВ-новините ме поздравиха - казаха за всички именници  hahaha

Лека и спокойна нощ Ви пожелавам  Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 6 212
Офф, писах, писах и накрая без да искам го изтрих!  Crazy Та сега вкратце:
 nbirthday на всички вчерашни и днешни малки и големи рожденици!! Да сте много здрави, щастливи и късметлии!! На именниците желая същото!! Simple Smile
Аз не съм по диетите. Голям тормоз ми е. И по този случай си поддържам закръглената форма в момента със сладоледче.  Flutter
Ваньо днес му удари голям рев и тръшкане, продължава обсесията с хвърляне на камъни във вода и когато му се откаже това занимание... малей! Аз вече посвикнах, ама баща му много се ядосва.
Мадам, а в каква форма я бяха докарали мацаницата? И в коя сладкарница това? Дано оправят нещата все пак!!  Peace
Смешко, да се съвземеш по-скоро, не ти е лесно, наистина!!
Вайзе, ха дано пък наистина сте се отчели с всякакви ясленски болести и занапред - здрави като камък!! Simple Smile

# 52
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит празник на астралните ни близначета!!!
Честито и на именниците!


Благодаря на всички за милите пожелания тук, във ФБ и по телефона!
Днес имахме един приятен празник, въпреки кисело-ревливата рожденичка. Надявам се и за гостите да е бил такъв Simple Smile.

# 53
  • Мнения: 204
Хайде да се отчета тик и да спя вече,че не зная кади се намирам.Празникът мина мн добре,над двадесет деца се събраха,виках всички който видях по улицата,мами и баби още толкова.През щялото време гърмя и се опитваше да завали ,но за моя радост ,не валя.Бяхме на двора , за капак и клоунът дойде със закъснение и направо откачих.Толкова бях се притеснила ,само тичах нагоре и надило със чинии и Вени във ръцете,но както и да е децата мн се забавляваха със клоунът ,прави им куп смешки ,рисува ги по лицата,прави фокуси.Едно от децата ми каза."Аз си мислех ,че този е мн прост,но сега ми е смешен."
А пък клоунът му каза"Аз не съм прост,имам висше образование" Joy Joy Joy
Дете ,видяло го е облечен по странен начин за него,пък и ги кръсти със смешни имена ,Вени беше Бени,Калоян беше Барабан,Гошко беше Кокошко ,Доника беше Бонбоника и др.

Стаси мн ще се радвам да се видим,на мен Дупница ми е на 10 мин. път  ще ти изпратя тел. или ще се разберем тук или във ФБ.

Смешко  Hug

Вайза ,при вас е весело,дано бързо оздравее сладура

# 54
  • Мнения: 28
Първо искам да се извиня, че почти никой не съм поздравила за рожденните дни.
Честит рожден на всички малки и големи рожденници, които са родени през месец май! Да са много здрави, щастливи и големи късметлии!
Не съм влизала известно време тук, защото първо пътувахме до Елхово на гости на свекърите, а там няма компютър даже. После дядо ми почина. Накрая, но не на последно място тръгнах и на работа на 11.05 и време много за нета не ми остава. Иначе всичко прочетох и ми става много тъжно като прочета за болни дечица, особено за тези които ходят на ясла и боледуват. Нашата Ева сега мъжа ми я гледа докато си намери работа.
 Отпразнувахме и РД само тримата, че тези пусти финанси засега са доста зле. Водихме я на зоологическата градина, че досегя не бяхме я водили, а тя обожава всяккави животни. Хранихме животните със солети и напирахме да влезем при тях.  Laughing Следобед си игра със своите другарчета, а вечерта духна и свещичката.
 Дикси късмет с намирането на нова работа!
 Стаси дано да я оправят твойта торта и да си отдъхнеш и ти.
 Момичета след седмица и половина работа се чувствам така все едно никога не съм била по майчинство. Почти нищо не се е променило в моята работа с изключение на една две програми, но бързо влизам в час. Пък и имаме толкова много работа, че ща не ща ще трябва да вляза  Heart Eyes

# 55
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честит Рожден ден на:Рая,АниИзабела,Жорко и Виктория!Здраве в двойни дози им желая на днешните рожденници!

Ицко е болен. CryПрез ноща му се запуши зверски носа,днес вдигна и температура малко,и кашлица някаква се обади..........................
Утре пък Тони заминава за Чехия за няколко дни,голяма веселба е при нас.
Тъкмо се зарадвах на поста на Стаситка,викам си,ей сега ще се видим,ама на! Sad
Стаситке,страшни емоции си имала,нЕма що!Дано да успеят да ремонтират тортата!
И да си изкарате весело,ей!
Благодаря на всички за милите думи,ще се оправя,няма как!

# 56
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честит рожден ден на Рая, Ани Изабела, Жорко и Виктория! весело и щастливо детство!  newsm59 newsm67 Tada

Днес бях дива селянка с косачка.  smile3507

Смешко, думи нЕмам  Confused. Гуш  Hug и да се оправя бързо  Praynig

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честит Втори Рожден Ден на Рая , Ани и Изабела ! Щастливо детство ви желая !

# 58
  • Мнения: 849
Привет, момичета!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички малки големи човечета от последните дни!!! Да са най-вече здрави, късметлийчета, да постигат успехи с лекота и да са много щастливи! Честит празник и на близките им!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН и на всички, които празнуваха вчера!!!

Не съм писала отдавна, ама трудно ми върви мисълта напоследък. както знаете, бяхме си в България. Изкарахме си ПРЕКРАСНО - толкова близки, приятели, хубави емоции, празнувахме рождения ден на мъниците има няма сто пъти  Laughing. Изобщо, пълна еуфория за десетина дни. Ако трябва обаче да съм честна, накрая много се изморихме (хубавото също натоварва и то доста). И като се прибрахме удома, с мъжа ми си казахме - най-после...  Embarassed. Срамота, знам. Не съм вярвала, че ще кажа удома на място извън България. Но спокойствието, сигурността, чистотата, уредеността, особено на неща и места свързани с децата... много бързо се свиквало значи. Сега си дадох сметка за това  Confused.
В България ни беше много хубаво, бяхме си удома, истинското ни удома. Там, където нищо не може да те учуди, където се чувстваш най-свободен и ... разбираш какво си говорят хората на улицата  Rolling Eyes. Но това тук... е мечтаното удома. онова, което искаме да видим за децата си в България. И което ни се струва непостижимо. А колкото и странно да ви прозвучи - основното, което ни различава, е инфраструктурата и средата. иначе правилата са същите (по-малко се спазват, няма спор, но не са ни чужди изобщо), всичко си имаме както на запад, даже много често и етикетите са същите. Лошото е, че и цените са почти еднакви...
във връзка с приликите - наскоро ми стана доста смешно, като видях местните панаири - ами нищо ново под слънцето. Просто направени с повече пари. Т.е. атракционите са по- хайтек, така да го кажем. Иначе сергии с долнопробни евтинийки, захарен памук  Laughing, вурстчета вместо кебапчета и то под път и над път... абе мила родна картинка.
Просто при нас е мръсно, пътищата и улиците са кошмарни, е и хората са по-лоши и невъзпитани, а и видимо по-нечистоплътни нерядко (особено ако се мернат от мургавите братя...), но...  спирам. по-добре е да не продължавам. само ще ви кажа, че България ВСЕ ПАК е в Европа. А това не е без значение.
извинете за това излияние, но май досега не съм споделяла с никого тези хаотични мисли...

Откакто сме тук, сме обратно в стария си ритъм. времето е невероятно. Лято, ама от най-хубавите. Топло, на ръба да е горещо, но е само топло, слънчево, а вечер приятно прохладно. Прекарваме вечерите си на терасата, на най-чистия въздух на света. Ядем само скара (по-точно барбекю, тук само такива работи продават) с прясна салата и се чувстваме като на курорт (по думите на мъжа ми).

от 30 май пускам девойките на т.нар. spielgruppe. Това е група деца, всеки път едни и същи, които се събират веднъж в седмицата за 3 часа, хранят ги, преобуват ги, ако се наложи и с млада и готина учителка учат-играят заедно. Както в детската градина при нас, но само за 3 часа, без сън, само със закуска сутринта и само 1 път в седмицата. разбира се, удоволствието е скъпичко, но определено има смисъл. В началото, по препоръка на учителката, ще бъда и аз там. И ако преценя, в един момент може да изляза. Тук много държат на спокойствието на децата - за нищо на света да не се стресират от нищо. За някои неща прекаляват, но в случая и аз съм на мнение, че е по-добре във въпросната група за игра да се чувстват само и единствено добре, затова ще избегна стреса в началото, доколкото мога. инвестирам в бъдещето си все пак - като започнат да остават сами ще имам цели 3 часа за себе си  Party !!!

Вчера бяхме на страхотно място. Казва се KinderZoo (т.е. зоопарк за деца) и е направен от най-известния швейцаски цирк. На това място се изпращат животните, които излизат в пенсия, там са и малките, които още не са започнали цирковото си обучение. Разбира се, има и животни, които са само зоопаркова атракция. Сред тях няма хищници и опасни екземпляри, няма влечуги. Всичко е миличко, добричко, привикнало с хора и най-вече безопасно за деца. Влязохме при козичките, на приятелите ни децата яздиха слонове, камили и коне, гледахме шоуто на морските лъвове. Малко е като пространство, но въпреки това не успяхме да го обиколим, защото постоянно зацикляхме на поредната атракция - било то някакъв вид животни или просто площадка с интересни люлки, пързалки и т.н. Явно ще се ходи отново и отново. Но определено това е място, което силно впечатлява и много си струва всяка похарчена стотинка.
Ето малко снимки за онези от вас, които не са ги гледали във ФБ:
големият кит разхлажда малки и големи в жегата
мама се захласна по слоновете, а Съни и Дарка по нещо друго - ето какво
при козлетата
младите морски лъвове и старшият лъв

Простете за прекалено дългия пост. Хубава и успешна седмица на всички!!!
 Hug Heart Eyes

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честит рожден ден на Кристиян и Виктор! Весело и щастливо детство!  newsm59 newsm67  Party Time
Джийни,   bouquet

Честит рожден ден, Дианка 0880!
Много желана и обичана бъди   bouquet Hug
Зайо, вярно си е! МПо-Убаво от нашето нЕма  Naughty
Страхотни снимки и дано малките сладурани свикнат и им хареса на нещото като градина  Hug

Да почерпя: На тоз прекрасен ден, преди 13 години мъжо мЪ взе. Пожелах му още 3 пъти по 13 г. да ме трае а той изрева на умряло  Mr. Green Crazy



Гого от 6.30 ч. ми лази по нервната система и се чудя дали днес е подходящ ден да изяде първия си бой  ooooh! Mr. Green. Големият пък се е спретнал с хавлиени чорапи, ватиран анцунг и блуза  Shocked (аз и Гого сме само гащи и тениски). Отивам да чистя  Close

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт