Цветя цъфтят,Слънчо се смее,НОЕМВРИйчето навън дивее - 18

  • 44 968
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 128
Кики- Цинабсин върши чудеса Peace Откак го давам са хрема ,се родих

# 46
  • София
  • Мнения: 590
Момичета, страхотни сте!

Бела Донна някой дали дава?

Нели Обади си се като имаш възможност! сори за спама

# 47
  • Мнения: 418
Ехе ... Браво на вас много страници сте изписали докато нас ни нямаше  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега ще трабва да четемммм, четемммм четеммм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ние набързо за другарската среща  бяхме в Свищов и ето една снимка на Тони от там ... Естествено моята малка опашка беше с мен  Laughing Laughing Laughing
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1380192280728&set=a. … ype=1&theater

Връщам се да видя новостите  Heart Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 29
Айде и аз да се включа за хомеопатията.
За температура - давам Беладона 15СН по 3гранулки през 2 часа и Ферум Фосфорикум 15СН по 5 гранули 3 пъти на ден. При температура над 38,5 давам Нурофен.
За сополи - пръскам с физиологичен разтвор и вадя сополите след това с ето тази помпичка http://www.giantera.com/img/products/physiomer-baby-nazal2.jpg. Не слагам капки, твърдо съм против, правя чести промивки.
За зъби - Хамомила 30СН по 3 гранули по 3-4пъти на ден.
Ние бяхме болни последните дни. Сополи, лека температура до 37,5 и магарешка кашлица. Успяхме да овладеем ситуацията с хомеопатия за моя голяма радост Heart Eyes
Вес, много велик момент наистина  Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 22:02 от Neya

# 49
  • София
  • Мнения: 225
Добър вечер!

И Ева ми се тръшна в петък болна - сополи, температура почти до 39 стигна. Някаква комбинация от яслен вирус + кучешки зъби се оказа. Днес е по-добре уж, но вади едни зелени сополи  ooooh!. Засега караме на Осцилококциум, физиологичен разтвор и Ферум Фосфорикум 15СН.
Кики дано е по-добре малката вече, за темп. беладона не съм давала досега и не мога да помогна.

Кате как го даваш Цинабсина? Пепоръчаха ми го и на мен, но трябва да питам и педиатъра преди да купя...

# 50
  • Мнения: 4
Добро утро!!!  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6
Добро утроооо Grinning
Ели ти вече по телеграфично и от мойте постове Laughing Laughing Laughing

Бяхме на Стинг тази седмица-напраоооооооо нямам думи!!!!Тоя пич ни скри шапката, беше жестоко Grinning Егаси и нечовека!!!!!!!Като се прибрахме от концерта , ако щете вярвайте ама 3 дена в главата ми чувам музика-е те такова нещо за първи път ми се случва Laughing
Диването продължава да иска да спи при нас.Като е с дядо  си и двете баби обаче си ляга сама-напрао се уредихме....Снощи пак я оставихме и не е имало проблем-ние ходихме в ресторанта на един от журито на Lord of the chefs.Приятел е на наш познат и е  егаси лигльото, но за сметка на това беше мнооооооого вкусно...и скъпо!
После се метнахме да слушаме Сентиментал суингърс-беше интересно, но и не чак толкова Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хубав ден момичета Grinning

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 209
Ммм, хубаво нещо са бабите и дядовците, когато са насреща. И моите уж са мераклии, ама когато на тях им дойде музата Mr. Green. По този случай - Лулу все едно говориш за неща, които на мен ми са се случвали в друг живот - отпреди цели 7 години Laughing. На 5 минути от нас са отворили някакъв клуб, ама освен през деня да пробвам дали хваща бебефона, друг шанс за ходене няма Mr. Green.
Кло, а ти как изкара срещата с дребосъка?
Вес, направо ти завидях за момента Mr. Green. И торта също изглежда чудесно, а и най-важното е да е вкусна и да достави радост на човека, за който е ! Да ви е жив и здрав таткото и да ви слуша!/пак пожелания на патерици... Embarassed/
Моето пале хич, ама хич няма намерение за казва за ако, за пиш да не говорим. Но вече знае, че се сяда на гърнето и гордо показва, разбира се, с дрехите, без тях направо бяга като дявол от тамян.
Много болни дечица пак - бързо да оздравявате! Аз се сещам , че миналата година точно по това време бяхме в болница, дано това лято го изкараме без проблеми!

# 53
  • Мнения: 418
Здравейте Simple Smile
Ели мерси за кафето.
Цитат
Кло, а ти как изкара срещата с дребосъка?
- Тина само първата част изкарах ...т.е. снимките в училище и в градинката ... за съжаление докато се мотахме стана 20,30 часа и на бебо му се приспа и трябваше да си тръгнем, но и това е нещо ...Другия път повече  Laughing Laughing Laughing
Моя цикъл се възстанови и отслабнах за няколко дни гости с 6 кг.  Laughing Laughing Имам още 14 да сваля за да вляза във форма  Peace Дано скоро да стане че ми омръзна да клатя телеса и да изглеждам като търкалящо се кюфте  Twisted Evil Joy
lulu@ - радвам се че сте си изкарали добре  Peace Hug

 Hug Hug Hug надявам се болните дечица бързо да се възстановят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние утре с Тони отново ще посетим личната за ваксината, дано този път да я ударим и в края на седмицата да отлитаме отново за прованса докато ни се е паднало  hahaha hahaha hahaha

Чао от нас и весел ден на празнуващите   bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 4
Здравейте!

Вес, честито на Боби и да е жив и здрав! ДА знаеш само как ми се хапва торта, а твоята ми изглежда доста апетитно! Ще се "пазя" за моя рожден ден.
Мия и тоята сестричка да е жива и здрава!
Лулу, радвам се за вас!
Във Вторник сложихме ваксината и слава богу нямаше усложнения.

Хубав следобед!

# 55
  • Мнения: 128


Кате как го даваш Цинабсина? Пепоръчаха ми го и на мен, но трябва да питам и педиатъра преди да купя...

Първите 3 дни давам до 6 табл през 2 ч,като се смучат,а след това 3х1 табл.Хомеопатични са и са по2,50лв блистер.А за болно гърло давам Фитолор сироп,който също е хомеопатичен Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 590
Момиченцааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ади е с шарка! Всички признаци и същите пъпки, като Ровеола. Утре ще я водя при педито да потвърди и дано съм права, защото се колебая м/у Скарлатина и Ровеола. Но четох, че Скарлатината причинява силна Т. а ние нямаме тя съвсем зачезна след като изби обрива!

Ето от какво е била тази никаква гадна Т цели 5 дни! Confused
Дано мине по бъзро, четох че отшумявала за 24/48 часа!

Честито на всички с поводи. Много си ви обичкам да знаете, макар да пиша все по рядко. Hug

Марго Как приема малката яслата?! Heart Eyes Ти доста си поплакваш вероятно?! Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 307
хелоу и от нас!

Кики, тъкмо днес си мислех за вас че не ти се обадих да разбера дали сте свалили Т.... незнам какво да ти кажа, може би е по-добре да я изкара сега, докато е по-малка.... дано и ти си я карала...

Нейка, благодаря за инфо то относно хомеопатията, пейстнах си ги в едно файлче, че знае ли човек кога ще му потрябва  newsm78

Марго, Евата бързо се сблъска с градинските сополи  Cry, ама може би защото е съвпадение със зъбчето, то тогава и имунната система отслабва. И на Пламена й расте кучешки зъб, последните 2 нощи на 2 пъти реве като дърта магарица, едната нощ и Т имаше и малко разстройство... аман от тези зъби а имаме още 4 кучешки и 4 кътника  Shocked

Люска, евала за концерта, хубаво е човек от време на време да поотпусне, ама яко да поотпусне.
В тази връзка 3 седмици поред сме сватбари  Shocked и добре ще поотпуснем, ама и джоба ни ще поотънее  Mr. Green. Най-лошото е че посред ремонта ще трябва да прекосяваме Българията надлъж и шир - 1та сватба е в Балчик, 2рата в Перник и 3та в Сливен. Но поводи да има е хубаво нещо, пък ремонта ще почака  Wink

даммм, май по-добре да затварям ПСто че утре как ще ми се спи не е истина

# 58
  • Мнения: 418
Добро утро!!!

# 59
  • Мнения: 116
Привет,привет!
Позагубих се и аз,но като гледам не съм единствената само 2 старнички имах за четене.
Миналият понеделник поставихме на Вики последната ваксина и макар,че доки ме предупреди да очаквам реакция това,което последва изобщо не го очаквах!На следващата сутрин Вики вдигна температура около37,5,която поддържаше,крачето,където я убодоха отече и стана 2 пъти по-голямо,въпреки компресите с реванол.В сряда положението се влоши-т се качи над 38-38,5,а отока не спадаше.Да не споменавам колко кисела беше.Водих я на лекар и след прегледа ми каза,че е обичайна реакция за тази възраст(първите приеми се понасяли по-леко) и че до другият ден ще отшуми.Ей,позна жената!До сутринта отока на крака спадна след него до обед и високата температура и това беше.Но кошмарните нощи едва ли ще ги забравя скоро...
elvirka -голям купон ви се заформя с тези сватби,обувай удобни обувки и айде на хорото...Весело да си изкарате!
Кики-не бива да се шашкаш за шарката,щом обрива вече се е появил значи ще мине бързо вече.Не знам дали я сърби Ади,но имам спомен,че за Хриска ми бяха изписали едно ментолово кремче и много и помагаше.
Кло-добре сте се завърнали.Мерси за ягодовото изкушение!Слагайте ваксината и дано да нямате никави реакции,за да може бързичко да отпрашите пак.
На всички болни дечица-бързичко да оздравяват,че да играят и дивеят на воля!
Аааа,щях да забравя да се похваля-вече съм шофьорка!Нещо не ми е много приповдигнато по този повод-не знам защо,но вътрешно много се радвам.Остава да събера парички да се явя на БЧК,после и за книжката ,че съвсем се ошушкахме покрай новата кола и после

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт