Идва Юли с нов живот, плод на нашата любов!

  • 29 054
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
Запис в новата тема, благодарности на Танчето и Ели  Hug
Добре дошло на бебе Мария! На мама Теди бързо възстановяване   bouquet
Юле, добре завърнала се, вече с бебче на ръце   remybussi
Аз днес бях на тонове - малката е много добре, ходих и до КАТ. Да се похваля, вече съм горд собственик на златен талон "Водач без нарушения"  Heart Eyes Проверих и колко хиляда и какви документи трябва да извадим, тъй като колата на аморето (вече бивша) италианците още си я водят на отчет при тях (съответно получаваме писма, че не сме платили данъците  #Crazy), а пък ние я пререгистрирахме с БГ номера и нашите нещо не са си свършили работата до край и не са уведомили в Италия, та сега 1 милион декларации, чакане, преводи, легализации и носене на място, че вече нищо не смея да пращаме по служебен път...
оставам в очакване на страхотни новини за нови мами и бебчета  Hug Hug Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 609
Запис в новата темичка; Танче, Ели:   bouquet  bouquet

Отивам да чета

# 32
  • Мнения: 35
записче  smile3504
Честито на мама Теди  bouquet

# 33
  • Мнения: 303
И аз да се разпиша в новата тема!
Днес най-накрая ми е първият ден в който не съм на работа! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Метнала съм се да пера малко, че се е посъбрала пералня! Отделно на малкия ще пера останалите дрешки и чаршафките! Луда работа, то не остана, а на мен ми се вижда, че ще раждам сякаш след месеци, а то 15 дена до деня на секциото (ако броя правилно)... Странно спокойствие ме е обзело!

Честито на новите мамчета, да са им живи и здрави бебоците, сладко да похапват и да им спестят коликите!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 34
  • София
  • Мнения: 1 609
А, то сме имали бебче!

Честита дъщеричка Мария на мама Теодора, да й е жива и здрава и много да я радва, а на мама - бързо възстановяване!

Юлиана, добре дошла пак с малкия ти хубавец! Неприятно, че упойката ти е подействала така, но дано вече е отшумяло всичко и само да се радваш на бебенцето!

Аз днес най-сетне отидох до НОИ да си извадя ПИК, невероятен късмет имах - намерих си място за паркиране точно пред НОИ, нямаше никаква опашка и свърших всичко за 5 минути. Сега мисля да обядвам и да се захвана да гладя дрешките на бебето, които изпрах вчера. До после!   bouquet

# 35
  • Мнения: 75
ДОБРЕ ДОШЛА НА МАЛКАТА МАРИЯ !! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА БЕБОЛИНКА, ТЕДИ И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВА !!!! НАДЯВАМЕ СЕ ЧЕ БЪРЗО ЩЕ СЕ ОПРАВИШ И СКОРО ЩЕ СТЕ СИ ВКЪЩИ !!!

# 36
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Честита дъщеричка на Теди много да папка и да слушка да расте здраво и умно дете и да носи само радости на мама и тати   bouquet

Калоянис   Hug

# 37
  • Мнения: 957
Много хубаво заглавие!

  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
Дано все пак не бъркам, но по всичко личи че това е темата за Юлските мами, та...
Аз съм мъжът на Фони и тъй като ...
Цитат на: Фони
Разбрала съм се с мъжа ми при първа възможност да ви пише във форума :Р
Ето ме тук.

Днес, в 08:08 се роди ДАНИЕЛ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
2750 гр (дребосъъъъкккк Heart ) х 48см х сини очички като майка си :Р Макар че те нали нещо можело и да се променят, но.. все тая =)) На мен ми го показаха към 8:15, а половин час по-късно видях и Фонито =)) Пребледняла, ма все пак не е яла преди секциото  Joy иначе добре и доста жизнена, съдейки по телефонните разговори които проведохме днес  Grinning
Бебчето е супер-спокойно, но все пак му чух гласчето за мъничко...
Една шепа живот-дребосъче  Peace Ма тя и мамчето му е дребничка, тъй че не е само от ранното вадене =D Терминът ѝ трябваше да е на 18-ти юли, принципно...

Иии... май това е основното което трябваше да ви докладвам  newsm78

Честито на сърожденничката Мария и нейното мамче, да са живи и здрави =D

# 39
  • Варна
  • Мнения: 381
Честито на всички мами.      bouquet Чак неверояно ми звучи, че толкова много бебчета имаме , а е едва 5ти. Аз все още си мисля , че ми е много далече.  А и хич не съм готова, и с моите двама юнаци нещо  не ми остава време за подготовка, дано малката не ни изненада по-рано. Ама каквото , такова, здраве да е ! Че днес мойта щерка е температура, лепнала е някакъв вирус явно,  Оф, направо се чудя, как ще вардим беба от тия детски, болести   ooooh!
Мамите с малки каки и батковци, искам да ви питам как сте ? Гледането на 2 годишно дете си е физическо усилие и честно казано малко ми тежи, Често се налага да я вдигам,  За Юлско бебе се сещам само в момента. И искам да я питам , какво измисли с количките ?  Аз сега излизам с дъщеря  ми с количка, че не мога да я нося , ако се измори пък и много багаж имаме , коифички дреги, вода.  Иначе докато ходех на работа дядо и я водеше без количка. Ама на мен сега така ми е по-лесно.  И си мисля, че като се роди бебето и тя ще иска да се вози.

За арниката мойта хомеопатка ми каза, да я приемам като почне самото раждане , а иначе предврително ми изписа да приемам около 2 седмици преди термин по един път на ден Caulophyllum 15или 30. За омекване на шийката, че предните пъти, това ми беше проблема на мен!
Това е за сега от мен! Отивам да готвя а после ще водя малката на лекар, Дано бързо се оправи, че скоро е рожденничка милата!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 381

Аз съм мъжът на Фони и тъй като ...
Цитат на: Фони
Разбрала съм се с мъжа ми при първа възможност да ви пише във форума :Р
Ето ме тук.


Честито! Как е Даниел, какво е положението с кистичката на дробчето ?

# 41
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Честита радост на мама Фони и на гордия татко разбира се малкия Даниел да расте живо и здраво дете и да има едно щастливо и безгрижно детство и много да слуша и да радва мама и тати

# 42
  • София
  • Мнения: 515
Честит Даниел на мама Фони и щастливия татко!Да е жив и здрав,а на мама бързо възстановяване! Hug

# 43
  • Мнения: 206
ЧЕСТИТО БЕБЕ ДАНИЕЛ НА ФОНИ И СЕМЕЙСТВОТО Й! МНОГО ДА Е ЗДРАВИЧЪК, ВЕСЕЛ И ПОСЛУШЕН!

# 44
  • София
  • Мнения: 10

Честита малката Мария на мама Теди newsm51 newsm51 newsm51

 Честит Даниел на мама Фони и тати  smile3525 smile3525 smile3525
Да растат весели и щастливи  smile3521 smile3521 smile3521
 

Общи условия

Активация на акаунт