Най-нелепият подарък

  • 304 177
  • 3 091
  •   2
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 2 926
Още ли се разправяте за снимките? Те са важни само и едниствено за родителите да децата, на никой друг не му пука и не го интересуват нечии отрочета. Е, и за бабите и дядовците, но снимката сама по себе си не е подарък.

Последна редакция: пн, 31 май 2021, 11:29 от Sysly

# 3 046
  • Мнения: 2 014
За мен един от най-нелепите подаръци е бельо, странно е.

# 3 047
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 134
За мен един от най-нелепите подаръци е бельо, странно е.

 Преди едни 16-7 години подарих на "милоуто" боксерки със закачлив текст на дупето. Реши, че е редно да се похвали и да ги покаже и на родителите си. Верно на 20 беше, ама... Grinning

# 3 048
  • France
  • Мнения: 13 222
Бившата ми кандидат свекърва ми подари веднъж секси бельо. Зелено с черни дантелки. Малко се стреснах и не знаех как точно да го приема Joy

# 3 049
  • София
  • Мнения: 10 471
Къде ме върнахте. В университета подарявахме един-два пъти подаръци тип мъжки прашки с ушички и хоботче. Ама си беше весело.

# 3 050
  • Мнения: 2 014
Като е някаква шега няма лошо. Ако свекърва ми подари секси бельо ще се обидя, ще ми мине през ума, че мъжа ми говори с нея за сексуалния си живот. Като бях тинейджърка получавах за коледа бельо от братовчедките, после един път от една съученичка - бельото беше винаги обикновено и евтино.

# 3 051
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 134
Къде ме върнахте. В университета подарявахме един-два пъти подаръци тип мъжки прашки с ушички и хоботче. Ама си беше весело.
Приятел получи на рожденния си ден мъжки прашки. Ама момчето си ги беше изпрал, пробвал,  и каза, че не стоят зле Grinning

# 3 052
  • София
  • Мнения: 10 471
Имам една приятелка. Не знам как, ама два пъти ми е влачила за подарък невероятни удобни сутиени. И точни по размер. А е с пет номера над мен. Знаеше, че мразя подплънки, пушъп и т.н. и някак уцелваше. Трябва пак да помрънкам, че трудно се намират удобни. Grinning

Последна редакция: пн, 31 май 2021, 12:36 от бъръльо-бъръльо

# 3 053
  • Мнения: 9 443
Има една приятелка. Не знам как, ама два пъти ми е влачила за подарък невероятни удобни сутиени. И точни по размер. А е с пет номера над мен. Знаеше, че мразя подплънки, пушъп и т.н. и някак уцелваше. Трябва пак да помрънкам, че трудно се намират удобни. Grinning

Дай координатите на тази приятелка, че и аз искам. Много ми е трудно със сутиените и на мен.Relaxed

# 3 054
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Навремето баба много обичаше да ми купува бельо. Като се загаджихме сериозно с ММ, всяка седмица ми подаряваше по нещо, милата- сатен, коприна, дантели; камизолки разни, хубави сутиени, готини бикини, най- различни цветове. Милата ми баба!

# 3 055
  • Мнения: 413
аз съм получавала за подарък тениска на райета а аз не нося райета и си седи в нас в гардероба Grinning

# 3 056
  • Мнения: 10 472
Ние един път, за майтап на един колега му купихме към подаръка едни боксерки от щанд на Евгени Минчев - бяха на някакви кокошки или нещо подобно, но бяха много красиво опаковани.

# 3 057
  • Мнения: 3 328
Навремето баба много обичаше да ми купува бельо. Като се загаджихме сериозно с ММ, всяка седмица ми подаряваше по нещо, милата- сатен, коприна, дантели; камизолки разни, хубави сутиени, готини бикини, най- различни цветове. Милата ми баба!
Моите първи прашки са от баба ми, една Коледа подари на мен и на братовчедките ми. Жената в магазина й казала че това модерно сега Sweat Smile

# 3 058
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 134
Навремето баба много обичаше да ми купува бельо. Като се загаджихме сериозно с ММ, всяка седмица ми подаряваше по нещо, милата- сатен, коприна, дантели; камизолки разни, хубави сутиени, готини бикини, най- различни цветове. Милата ми баба!
Моите първи прашки са от баба ми, една Коледа подари на мен и на братовчедките ми. Жената в магазина й казала че това модерно сега Sweat Smile

 А моята баба, преди има няма 20 години, като почнахме да редим прашки по простора, беше стъписана, оглежда ги, пита ни "На това тука кое му е отпред, кое отзад?!?"

# 3 059
  • Мнения: 36 882
Ако получа такъв подарък, ще замине направо в кошчето.

Общи условия

Активация на акаунт