Най-нелепият подарък

  • 304 162
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 116
Докато бях на домашните потреби на един 8ми март мъж купи за жена си обикновена гъцка тава алпака!Но съм сигурна,че той не е изключение.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 430
На мен блуза от дрехи на килограм,даже си миришеше  още на препаратите с които ги обработват.
На детето ми за първият рожден ден съм получавала к-кт бодита за новородено   Rolling Eyes
Тази година за рождният ден на детето ,получих за подарък тоалетен капак  Mr. Green Първият момент подивях,после видях ,че имало допълнително за сядане за деца,та се оказа най-практичният подарък Laughing
В началото и аз съм получавала безумни подаръци от свекървата си,но с постоянство и търпение смятам,че я отучих от този навик.Сещам се за едно бяло кожено палто от зайци,от времето на соц-а.При подаряването,имаше 30 мин.презентация,как в ония години е търсила връзки,за да го купи и е чакала по нощите  за него Laughing

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Тази година за рождният ден на детето ,получих за подарък тоалетен капак 
Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Тази година за рождният ден на детето ,получих за подарък тоалетен капак 
Joy
Не се смей,защото аз от кумова срама,благодарих за практичният подарък,а човекът ми обеща за следващата година някакъв душ за подмиване да купи на детето  Laughing

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Тази година за рождният ден на детето ,получих за подарък тоалетен капак 
Joy
Не се смей,защото аз от кумова срама,благодарих за практичният подарък,а човекът ми обеща за следващата година някакъв душ за подмиване да купи на детето  Laughing
hahaha Този подаряващ е невероятен  Joy Какви други санитарни принадлежности имаш от него?  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 430
к-кт шишенца от 50мл за душ гел и шампоан за пътуване,и един комплект аптечка тип несесерче,в което има даже игли и конци за шиене(но не на дрехи  Mr. Green) при нужда.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Брех, какъв грижовник.
А пакет тоалетна хартия нямаше ли?  Joy

# 67
  • Мнения: 2 931
Брех, какъв грижовник.
А пакет тоалетна хартия нямаше ли?  Joy
Имайте милост, плача от смях  Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 2 430
 Mr. Green не ,но аз съм подарявала в рамките на шегата.Една позната си направи ремонт и банята е изцяло в черно.Направо шокиращо черно,подарих и един пакет черна тоалетна хартия,за да не развали цветовата хармония в банята.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Брех, какъв грижовник.
А пакет тоалетна хартия нямаше ли?  Joy
Имайте милост, плача от смях  Grinning
Тъкмо с хартията щеше да си попиеш сълзите - универсален подарък е това. Нищо не знаете.

# 70
  • Мнения: 12 017
Най-нелепите подаръци са от две мои приятелки, които не се познаваха помежду си- обеци за пробити уши за рождения ми ден.От едната сребърни, от другата-пиринчени.И двете знаеха, че не са ми пробити ушите, никога не са ме виждали с обеци, а бях вече на повече от 30г, очевидно няма заради тях да си пробивам ушите.

За сватбата и аз имам от близка родина подаръци от 80-те, години,а сватбата ми беше през 2000г.Смеехме се с приятелки, че това е защото сме "позакъснели" със събитието .

Най-неприятен подарък за мен е пари в плик от колеги.Но се е сложила някаква такава традиция от няколко години, много ми е неприятно, конфузно някак.Все едно -На ти, дето си се охарчил за масрафа.Но повечето си харесват подаръка.

Никога не съм получавала употребявани вещи или купени втора употреба.чак ми е невъзможно да си представя да се поднесе такъв подарък.

Имах от една приятелка гипсова отливка, много време я подмятах насам-натам, грозна, но не ми се искаше да я хвърлям, да не би да попита къде е.

За грозните блузи-Не ги намирам за нелеп подарък, защото все си мисля, че в очите на някого са красиви.Понякога искрено се чудя кой е измислил точно този десен и модел и би ли го облякъл, чудя се на създателя, не на купувача.И аз имам цял рафт с грозни блузи, чудя се какво да ги правя и само ги подмятам.

# 71
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Един роднина по незнайни пътища се беше сдобил с поне кашон еднакви стъклени риби. Кухо стъкло, изрисувани и за беля в естествен размер.

http://detstvoto.net/uploads/posts/2010-04/thumbs/1271290316_styklena-riba.jpg

Подаряваше ги смело, винаги и всекиму, с повод, пък и без. Някои късметлии с годините имаха по десетина.

# 72
  • Мнения: 493
Подарък от свеки - РОЗОВО пласмасово куче, което се върти и пее - подарък на СИНА ми за коледа. Тогава беше на 3 месеца. Crazy

# 73
  • Мнения: 12 017
Един роднина по незнайни пътища се беше сдобил с поне кашон еднакви стъклени риби. Кухо стъкло, изрисувани и за беля в естествен размер.

http://detstvoto.net/uploads/posts/2010-04/thumbs/1271290316_styklena-riba.jpg

Подаряваше ги смело, винаги и всекиму, с повод, пък и без. Някои късметлии с годините имаха по десетина.

В детството ми имахме у дома такава.Срам не срам- да си кажа-бих се зарадвала на такава рибка.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Един роднина по незнайни пътища се беше сдобил с поне кашон еднакви стъклени риби. Кухо стъкло, изрисувани и за беля в естествен размер.

http://detstvoto.net/uploads/posts/2010-04/thumbs/1271290316_styklena-riba.jpg

Подаряваше ги смело, винаги и всекиму, с повод, пък и без. Някои късметлии с годините имаха по десетина.
УЖАСЕН кич Sick

Общи условия

Активация на акаунт