Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 122
Излезе оферта за цял ден игра в Двете кули за 6лв, плюс палачинка.Снощи бях там и питах персонала мога ли да си взема няколко ваучера, примерно 8-10, да направя рожден ден.Те първо изобщо не знаеха, че има ваучери, бяха убедени, че съм се заблудила и така и не разбрах може ли да стане моя номер или не може.  http://www.zadrujno.bg/1308/cial-den-detski-kut-kids-planet.aspx
Тя е за Гранд мола.

# 616
  • Мнения: 54
Ахаа, само дето шашнах момичетата  Joy

# 617
  • Мнения: 43
Една пълничка беше, с тъмна коса. Много съм разочарована. Много.

Определено е друга. Тази, която харесвам аз, е украинка по произход - със сламена руса коса и много сини очи. Simple Smile

# 618
  • Варна
  • Мнения: 1 243
За първи път купувам от Колектива.
Взехме два ваучера за Танаси и ги платихме още вчера. Обаче не мога да разпечатам ваучерите, статуса им е: "изчакващ". Проблем ли има или трябва да мине време? Или аз не виждам къде е принта...? newsm78

# 619
  • Мнения: 43
За първи път купувам от Колектива.
Взехме два ваучера за Танаси и ги платихме още вчера. Обаче не мога да разпечатам ваучерите, статуса им е: "изчакващ". Проблем ли има или трябва да мине време? Или аз не виждам къде е принта...? newsm78


Не се бой, нужно е да мине време. Ваучерите не се появяват на профила преди датата, от която важат. След ден-два ще изплуват. Simple Smile

# 620
  • Мнения: 97
dolly, Проблемът е, че трябва да изтече срокът на поръчката, след което ваучерите ще се появят на имейла ти. Пък и е указано, че могат да се ползват след 30.11

# 621
  • Мнения: 385
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?

# 622
  • Мнения: 2
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?
Докторката е абсолютна махленка.Докато ти оправя зъбите ще ти разкаже целия си живот,а след това ще ти разкаже и подробности от живота на пациентите си.В един момент ще се чудиш дали не си попаднал в кварталния фризьорски салон.Хигиената също не беше на ниво.Бяхме се разбрали да ми направи 2 пломби за 50 лв,след края на лечението,трябваше да заплатя 90 лв,тя бече забравила какво ми е говорила преди няколко дена..

# 623
  • Мнения: 385
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?
Докторката е абсолютна махленка.Докато ти оправя зъбите ще ти разкаже целия си живот,а след това ще ти разкаже и подробности от живота на пациентите си.В един момент ще се чудиш дали не си попаднал в кварталния фризьорски салон.Хигиената също не беше на ниво.Бяхме се разбрали да ми направи 2 пломби за 50 лв,след края на лечението,трябваше да заплатя 90 лв,тя бече забравила какво ми е говорила преди няколко дена..
Благодаря, ще я пропусна значи Peace

# 624
  • Мнения: 0
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?

Относно д-р Паланска лошо не мога да кажа. Дори напротив, от 2 години ми  е личен зъболекар, след като бях при друга(няма да й казвам името за да не я злепоставя) и се наложи да ме пратят някъде другаде за да ми извадят мъдреца, който преди това ме уверяваха, че е за операция  Shocked Shocked Казаха ми над 300 лв за операцията newsm78   След като ме пратиха при др Паланска , тя го отстрани за по малко от 20 мин. и ми взе 70 лв !!! А и при това ми каза как да си оправя захапката, с няколко малки корекции. Вярно е че говори , но в повечето случай само за вашата зъбна хигиена Simple Smile
Е разбира се винаги има недоволни, хора които не разбират от работата на зъболекаря и се оплакват Wink

# 625
  • not found
  • Мнения: 581
И на мен ми я препоръчаха горещо , взех ваучер и ще споделя отзиви после

# 626
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?

Относно д-р Паланска лошо не мога да кажа. Дори напротив, от 2 години ми  е личен зъболекар, след като бях при друга(няма да й казвам името за да не я злепоставя) и се наложи да ме пратят някъде другаде за да ми извадят мъдреца, който преди това ме уверяваха, че е за операция  Shocked Shocked Казаха ми над 300 лв за операцията newsm78   След като ме пратиха при др Паланска , тя го отстрани за по малко от 20 мин. и ми взе 70 лв !!! А и при това ми каза как да си оправя захапката, с няколко малки корекции. Вярно е че говори , но в повечето случай само за вашата зъбна хигиена Simple Smile
Е разбира се винаги има недоволни, хора които не разбират от работата на зъболекаря и се оплакват Wink

И се регистрира ,  за да ни светнеш колко готина е тази зъболекарка  Whistling

# 627
  • Мнения: 1 243
Може и самата тя да е - зъбарката де  Laughing Егати еФтинката реклама Thinking. Това ме разубеди категорично да си купя ваучер Naughty

# 628
  • Мнения: 97
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?

Относно д-р Паланска лошо не мога да кажа. Дори напротив, от 2 години ми  е личен зъболекар, след като бях при друга(няма да й казвам името за да не я злепоставя) и се наложи да ме пратят някъде другаде за да ми извадят мъдреца, който преди това ме уверяваха, че е за операция  Shocked Shocked Казаха ми над 300 лв за операцията newsm78   След като ме пратиха при др Паланска , тя го отстрани за по малко от 20 мин. и ми взе 70 лв !!! А и при това ми каза как да си оправя захапката, с няколко малки корекции. Вярно е че говори , но в повечето случай само за вашата зъбна хигиена Simple Smile
Е разбира се винаги има недоволни, хора които не разбират от работата на зъболекаря и се оплакват Wink

И се регистрира ,  за да ни светнеш колко готина е тази зъболекарка  Whistling

Момичета, тук има най-различни оферти и докато човек може да попадне на лош ресторант, некомпетентна козметичка, недобро отношение в хотел за почивка, със здравето си компромиси не можем и нямаме право да правим!!! Аз лично веднага подминавам такива оферти от лекари, зъболекари, пластични хирурзи и др.!

# 629
  • Мнения: 0
Попаднах на тази оферта за почистване на зъбен камък. Имате ли впечатления от Д-р Ирен Паланска-Вълчева?

Относно д-р Паланска лошо не мога да кажа. Дори напротив, от 2 години ми  е личен зъболекар, след като бях при друга(няма да й казвам името за да не я злепоставя) и се наложи да ме пратят някъде другаде за да ми извадят мъдреца, който преди това ме уверяваха, че е за операция  Shocked Shocked Казаха ми над 300 лв за операцията newsm78   След като ме пратиха при др Паланска , тя го отстрани за по малко от 20 мин. и ми взе 70 лв !!! А и при това ми каза как да си оправя захапката, с няколко малки корекции. Вярно е че говори , но в повечето случай само за вашата зъбна хигиена Simple Smile
Е разбира се винаги има недоволни, хора които не разбират от работата на зъболекаря и се оплакват Wink

И се регистрира ,  за да ни светнеш колко готина е тази зъболекарка  Whistling

Абсолютно Simple Smile Но не бих ползвал думата готина, по скоро старателна. Винаги ми е помагала и дори ми е давала възможност за разсрочено плащане. С чиста съвест си признавам , че направих профила си само защото не издържах да гледам как я оплюват. Извинявам Ви се  дами, ако случайно съм засегнал някоя, не е било това целта ми. Леко и приятно обсъждане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт