Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета

  • 29 324
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Добро утро!!!Желая хубава седмица на всички.И аз нещо съм настинала, кашлица ме мъчи
,дано скоро да мине.

# 46
  • Мнения: 52
Здравейте! Аз съм с ниско кръвно и в петък наистина се стреснах. Докато отивах да взема детето от градина се почуствах без сили. Имах си вода в чантата, понеже това е най-доброто ако ти падне кръвното. Да, обаче няма а ви казвам как се чувствах като ми изби студена пот. И водата не помага. Седнах на столче да обличам детето, но не минава. Чак като хапнах малко банички с шоколад от близкия магазин се пооправих. Явно не трябва да оставам и без нещо подсилващо сладко - шоколад или нещо сладко. Моята гинеколожка ми каза да пия повече течности, но пък с това ходене до WC и аз както съм в движение. Надявам се, че скоро няма да "обикаляме" тоалетната по 20 пъти на ден. Приятен ден:) На мен можете да ми сложите един син щъркел пък нататък ако трябва ще го сменим.

# 47
  • Мнения: 16
Здравейте сладурки, липсвахте ми. Аз пак съм тук много сте изписали за два дни лелеел, а имам и работа не мога да ви изчета, само отгоре отгоре. Аз си изкарах супер на тиймбилдинга, смених обстановката малко. А какво време какъв е тоя сняг октомври направо не знам. Аз искам щъркел, ама като не знам кво ще е бебето още. На 02.11 съм на преглед и се надявам тогава да разбера пола. Първо исках момиченце, сега се замислям за момченце, абе каквото дойде, няма да го върна. Хайде милички лека работа на всички работещи мамчета.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Добро утро!!!
Темата е страхотна. Да ние честита и да я напълним с много хубави новини и радостни вълнения  Grinning ! Благодарности за положения труд, както винаги сте се справили идеално  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  Hug.
Добре дошли на новите мамчета!  Hug
geryito и samm добре завърнали се! Радвам се, че сте се чувствали добре и, че сте си изкарали страхотно.  Hug
BlackFire, пази се!  Hug
bocinka и sladuranata_  сигурно е невероятно усещането да почувстваш бебчето  Hug
s.kov, много яка мадама си си сложила  Grinning
Брук Дейвис, носи си нещо в чантата-водичка, сладичко за всеки случай.  Hug
jiselle321, аз имам повече косъмчета по корема. Много неприятно, дано да намалеят с времето или след като родя. Иначе ще видим дали има връзка с пола.   Hug

Аз днес рано сутринта бях да ми вземат кръв и урина. Малко ме беше шубе ама всичко мина добре. Не ми стана лошо и не ме боля.

Момичета дано днес събера кураж и кажа на шефа, че ще ставам мама. Станах с добро настроение и искам да кажа. Пък и вече коремчето ми личи и сигурно колегите се усещат.

За всички много  Hug Hug Hug и спорна седмица!

# 49
  • Мнения: 16
Мамчета, ходихте ли в Анел в събота? Съжалявам ако сте разказали вече а аз не съм го прочела.

# 50
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, момичета, в този направо зимен ден!  Rolling Eyes  bouquet
И честита ни нова темичка - много е хубава, много  Hug за момичетата, които се старят да ни е толкова красиво и уютно във всяка тема!  Heart Eyes И аз много бих искала щъркелче, но още не знаем пола на бебо. Ще ме гледатна ехограф в началото на ноември и дано вече тогава да науча, веднага ще се похваля  Laughing
Честито на мамите, които вече усещат мъничетата Hug Сигурно е уникално, искам скоро и аз да го усетя  Praynig
Dreamer, стискам ти палци шефовете ти да приемат добре новината  Peace Моят шеф го прие добре като му казах и даже обеща да ме пуска за прегледи без проблем. Само че после други колеги започнаха да ми вгорчават живота и да се правят на интересни, без въобще да се съпбразяват с положението ми - аз вече ви разказах, аз бях, а не Irene_kara, както някои момичета бяха разбрали  Wink Както се казва - царят дава, пъдарят не дава. Даже положението е такова, че ако продължават така, ще си вземамам болнични и ще си стоя вкъщи, за да избегна нервните кризи, които иначе ме очакват в офиса  Cry

А вие знаете ли дали по закон работодателят е длъжен да пуска бременните на прегледи?

Това е засега от мен Hug Лека работна седмица на работещите и много положителни емоции на всички   bouquet

# 51
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.....няколко неща исках да кажа, но тъй като при мен се наблюдава "оглупяване" от бременността, дано ги измъдря!!!
Благодаря за темата Hug Hug Hug, искам щъркел, но на 26/10 живот и здраве ще е ясно!

Бях в "Анел" и да Ви кажа едвам издържах: сигурно аз давам на късо, обаче 2ч. без почивка, в зала без прозорци, на изкуствена светлина и лекторка, на която мисълта и е хаотична и за десерт малоумни въпроси на майки, които не се изслушват - стига, че прекалих, ама така си беше!
Някоя мама пита дали у-ще на ХИПП ще се повтори, да ще се повтори от началото на Ноември. .

Аз още не съм каза в офиса и все се чудя кога, днес и аз бях решила да съобщя, корема ми за 4-5 дни по изпъкна. Но сега пак се колебая!
Вчера казахме на приятелите от компанията, които не повярваха, щото не ми личало.
Ако се сетя за друго ще пиша, поздрави!

# 52
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
радвам се, че ви харесва оформлението, малко набързо, но става Simple Smile
Априлки 2012 пълна е кутията, не мога да пратя ЛС... аз нямам паролата за профила, за да поправям Simple Smile
Браво на мамите с прегледи Simple Smile
Къдричка радвам се, че си по-добре, дано повече да няма инциденти  Praynig Hug
Elllka дано скоро мине  Hug
Брук Дейвис пий вода  Peace
*dreamer* дано се зарадват на новината  Praynig Hug
Andromeda_84 принципно по закон много неща трябва, но ако си имаш работа с някой човек, който не му пука - и закона не може да помогне  Rolling Eyes
е, много рано не е ли за усещане на бебето  Rolling Eyes може би, защото не ми личи и ми се иска и аз да го усетя Simple Smile а как се усеща?
ох, айде, за сега толкова... имам много работа...
Лек ден, седмица и нова хубава тема с много хубави новини да е  Hug

# 53
  • Мнения: 127
Здравейте момичета, честита нова темичка страхотна е браво!
Аз няма с какво да се похваля или оплача, освен че ми е нон стоп студено и съм гладна Simple Smile Как ли ще изкарам зимата  Rolling Eyes

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Andromeda_84, КТ задължава шефовете да пускат бременните служителки на прегледи. Погледни чл. 157, ал.2 от КТ. А, относно колегите е много неприятно, все пак всички сме хора и можем да се поставяме на мястото на другият.

Бени, те сигурно ще се зарадват, но и много ще се изненадат.  Grinning

# 55
  • Мнения: 6
Здравейте дами,

Новата тема е много сладурска благодаря за което Hug.
Така като гледам с каква скорост се пише, може да се подготвя вече следващата  Wink
Лека и успешна седмица на работещите, а на почиващите приятно мързелуване Grinning

п.п. може ли за мен едно розово щъркелче  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 530
Здравейте и от мен! Аз съм си в къщи вече:) Тази сутрин отивам на работа- и половината колеги болни- кихат, кашлят около мен и никой не се съобразява.И аз се ядосах и се обадих на ЛЛ и си взех 5 дни болнични:))Питах за противогрипна ваксина, но той е  абсолютно против -не само че не помагали , но и в това ми състояние рискът от усложнения бил много по-голям....Вие какво мислите за тези ваксини,някоя от вас слагала ли си е?
Лек ден и успешна седмица на всички!
П.С. Аз вече съм в 16г.с. и още не съм усетила бебо:(( С предната бременност именно в тази седмица го усетих, та се надявах сега да стане по-рано /както пише и по книгите/.Дано тези дни като съм си в къщи и съм по-спокойна го усетя!!!

# 57
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Eni27 правилно си постъпила с болничния  Peace за ваксините съм против (грипни), това за мен е все едно си на абонамент: правиш една година (може яко да се разболееш и после да си ОК), после пропуснеш ли веднъж и си нон-стоп болен и така се "хващаш" на хорото... аз имам лош спомен от обикновена ваксина в училище, където ни ги слагаха, та за това  Peace
*dreamer* има два вида изненади - приятни и не приятни, дано да се изненадат ПРИЯТНО  Hug какво стана, док. пусна ли те да пътуваш за Франция?

# 58
  • Мнения: 1
benitabeni, добре дошла отново .. пуснахме темата, както я направи -- само заглавието не сме избрали с какъв текст да бъде Simple Smile иначе момичетата гласуваха това заглавие!
а колкото до усещането - аз вече го усещам всеки ден .. забелязвам, че спи,  когато ходя и обратно ...
аз пък да се оплача - от времето ли, от спрените кортикостероиди ли, .. но щитовидната ми май се предава отново! пуснах си изследвания за всеки сл., нищо, че до следващите изследвания има две седмици. В 16ч ще са готови. Дано не ми върнат преднизолона!!!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Бени, док каза, че според него не трябва да пътувам, че с кола е много път. 27-28 часа е. Ако беше със самолет-ок, няма проблем. За сега не съм взема 100% решение дали да пътувам или не. Разбрахме се около 8-9-10 ноември да отида на преглед и да видим какво е положението. Ще видим и аз как ще се чувствам. За сега си шофирам и се возя в кола без проблем. Не ми става зле. Днес дадох кръв и за антитела, ФМ ще е в края на номеври, така че няма да пропусна важни изследвания за тези две седмици.


s.kov, охххх сигурно е невероятно усещането. Стискам ти палци за изследванията. Дано всичко е наред.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт