Априлски мами, любящи, гадаят за сини или розови гащи!

  • 36 253
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Купихте ли си вече бельо за бременни? Чудя се относно бикините - ще ми се да са по-дълбоки и удобни. Някой има ли вече такова бельо нека да сподели?

На мен ми подариха едни гащи на Триумф- толкова са грозни и бабешки, че не мога да си представя да си ги сложа. За сега си ходя още с прашки и си ми е добре

# 31
  • София
  • Мнения: 27
Честита нова тема, много е хубава, остава да я напълним с много щъркелчета и добри новини!
Благодаря на всички, които се грижат за темите   bouquet

Аз просто минах на по-голям размер бикини, 100% памук и плитки.

# 32
  • Мнения: 0
Честита нова темичка и от мен !
И аз вече много искам да знам какво ще е момче или момиче,много ми се иска да е момче но каквото такова все ще си го обичам.Надявам се че в края на седмицата да разбера, защото мъжа ми обеща за рождения ми ден да ме заведе на 4Д  newsm03 Дано да се види Simple Smile

# 33
  • Мнения: 96
Честита ни нова темичка Априлки newsm44. Аз вече съм по-добре, не ми се гади, само дето ме боли корема и кръста, но е по добре така Laughing Аз бельо си купувам през две седмици, защото дупето расте ли расте  Smile ( аз по принцип съм си широка там, но......сега ставам по и по...и по). Но предпочитам боксерки, а за материята-нося само памучно бельо. Това е засега от мен:)

# 34
  • Мнения: 0
ЕЕЕ забравих да кажа че и аз съм в Пловдив поне за сега и ако организирате някоя среща ще се радвам да дойда и аз(само ако ме искате разбира се)  Peace

# 35
  • Мнения: 1
ще добавим темичката ..
относно бельото - днес на училището ще взема да си купя от тези боксерки за жени след секцио - приличат на обикновени боксерки, но се разтягат повече на корема и се носят с превръзка, защото са тънички и няма парче отдолу ... мисля, че ще са ми удобни - после ще кажа Simple Smile

Иветолууп, аре дееее  - те софианки вече се запознаха - а ние се срамуваме тука !!!

# 36
  • Мнения: 0
Еми за информация мога да кажа че съм студентка и живея (така да се каже) в общежитията на ВИХВП ако ви говорят нещо тоест искам да кажа че и аз съм близо до гребната и може да се срешнем някъде наблизо Grinning

# 37
  • Мнения: 39
Купих си само сутиен за бременни, смених прашките с обикновени памучни бикини. Много са ми удобни Simple Smile

Момичета, да ви питам, имате ли проблеми с ходенето по нужда? Аз щях да си купувам нещо, което да ми помага, но все забравям, а последните няколко пъти като ходя и ми е много трудно. Имам една тапа, която много трудно излиза, после всичко си е наред. Ужасно е, защото хем не става ако не напъвам, хем ме е страх да напъвам...

# 38
  • София
  • Мнения: 974
benitabeni, s_kov, отново благодарности, че се грижите  за темата и с всеки път става по-красива  bouquet
samm, честито момиченце!
Относно бельото- моята лекарка категорично ми забрани прашките, каза да ги забрава докато съм бременна.  А за бельото за бременни- на мен нещо не ми понася, когато някаква материя ми е"обгърнала " коремчето. Предпочитам плитки модели памучни бикини както kika555.
Хайде до скоро и успех на всички, на които им предстоят прегледи!

# 39
  • sofia
  • Мнения: 2 261

Относно бельото- моята лекарка категорично ми забрани прашките, каза да ги забрава докато съм бременна.

А защо, обясни ли ти? newsm78

Много ми харесаха дрешките за бременни, които сте показали, но само аз ли не виждам цени? Blush

# 40
  • Мнения: 147
Много хубаво сайтче-mailaonline.com само цените не видях там?!
А за бельото-аз си карам със старите ми боксерки и бикини,те са плитки и удобни:) Бях си купила един комплект памучни бикини с висока талия,но изглеждат наистина бабешки,пък и без това не пращя от сексапил напоследък   Rolling Eyes (поне така се чувствам)Simple Smile

ivetoloop привет Simple Smile Аз не съм се ориентирала още кой откъде е (много мами сме),но се радвам,че има момичета от Пловдив и с голямо удоволствие ще пийна по нещо с Вас Simple Smile Kогато и където кажете Simple Smile

# 41
  • Мнения: 44
Привет и честита нова тема! Чудесна е! Hug

Samm честита щерка!

Wood-nymph пробвай с Husk, натурални фибри са и са ок за бременни, ако не ти действат плодове и зеленчуци. Малко е непрятен на вкус, но върши страхотна работа, поне на мен. Другото е малко бабина рецепта- топла вода с мед и малко лимон на гладно или само топла вода ако не ти е много гадно, също върши добра работа.

За бельо- и аз ползвам само памучни плитки бикини. И е едно огащване после... боже преди 10 години се хилих на разни дами, които ходеха с бодита, жилетки до д-то и подобни. Сега както мъжът ми казва u are complicated- u have layers. Много мило ми казва, че приличам на зеле  Twisted Evil.

И на мен ми харесаха дрехите и аз не видях цени.

# 42
  • Мнения: 30
oooooooo ние от Пловдив се увеличихме много, да правим едно събиране на Пловдивските мами Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
Ми айде де  Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Айде деееее  Grinning, няма да е лошо да си организираме една среща  Wink.
Момичета по не уточнена информация в периода от 14-27 ноември ще съм във Франция, само да  не е тогава, че няма да мога да присъствам, а многоооо ми се ще.

И аз съм близо до Гребната база, близо до центъра, така ще където кажете.

Общи условия

Активация на акаунт