Ослушва се априлският татко, дали му рита бебето сладко

  • 28 718
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
аз за името съм предупредила мъжа ми - харесала съм две, няма да ме пречупи никой Laughing Mr. Green

# 16
  • Мнения: 52
anichka.bs, радвам се, че си добре. Важното е, че си спокойна и уверена. Мисля, че това е най-положителното за малките бебчета.

# 17
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Здравейте и в новата темичка! Благодаря за труда и старанието по оформянето на темите. Гледам темата днес са бабите и имената-при нас бабите са си баби и никоя не е имала други претенции. Имената-каката не сме я кръщавали на никой специално, сега и с бебчо ще е така. Име все още не сме обсъждали.. като наближи времето все ще го измислим..
Нещо ме е налегнал големия световен мързел. Още 30 мин. до края на работния ден  Hug

# 18
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
както винаги - темата е супер smile3525
Аничка - най-сетне при нас  Hug

Днес мина редовната ми ЖК - всичко е наред, момата е 290гр., което било леко към горната граница, но да не забравяме, че всичко е индивидуално. Моята док. всеки път ме гледа на всичките видове "D"-та, и днес като превключи на 4Д и като взе да се прехласва, то лошо няма, ама аз самата нищо не различих, на ЗД се ориентирам. Та ми даде снимка на 4Д, била прекрасна,.....нищо няма да кажа.
Та с една дума, всичко е ок, и след две седмици пак.
Утре отивам на комисия за удължаване на болничния, твърдо няма да се връщам на работа!
Поздрави!

Чакам софийските мами за среща - петък?

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 19:21 от Hadji

# 19
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Да се отчета тук! Поздравления за прекрасната нова темичка! Я ми кажете, представихте ли някакъв писмен документ за бремеността? Чудя се дали да не входирам в деловодството карта от прегледа в ЖК, но ми се струва някак си нелепо, след като съм уведомила шефа по устен начин:)))



Аз информирах прекия ръководител устно и след около седмица някъде занесох в счетоводството карта от преглед. Не съм искала входящ номер, но ми го приложиха към досието.

# 20
  • Мнения: 16
И аз да се запиша в новата тема. Прекрасна. Благодаря на всички, които се грижат за темичките. Лека от мен мами

# 21
  • Мнения: 39
Да се похваля, ние вчера с таткото усетихме бебока. Голямо вълнение беше

# 22
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
wood-nymph браво Simple Smile  Hug
Hadji още по-голяма да порасне  Hug
искам да си ходя вече...приспа ми се, изморих се, искам да си легна  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 69
записвам се и аз  Grinning

# 24
  • Мнения: 1
Поздравления за темичката!  bouquet
benitabeni - благодаря за информацията.

# 25
  • Мнения: 25
Привет на всички и браво за новата тема момичета!Както винаги е страхотна!Стана ми много мило като видях меченцата :hug

Аничка много се радвам, че всичко при теб е наред!

Честит имен ден на всички които празнуват днес и най-вече на моята майка, която носи красивото име баба Ангелина LaughingДа ми е жива и здрава!

Аз съм си традиционалист и смятам, че такива измишльотини като "маминка" няма,БАБА и ДЯДО това си е.Какво на дядото татинко ли трябва да се казва.Глупости!Във Варна масово се използва маминка, но при мен това не върви. Wink

iasdre аз живо се интересувах какъв документ да представя пред работодателя си.Прочетох закони и какво ли още не.Оказа се, че има така нареченото Уведомление, на основание чл.313а от КТ.Там е работата обаче, че аз звънях по какви ли не инстанции да питам дали това е правилният документ, но никой не беше чувал. Shocked Всички казваха"Достатъчен е болничен лист".

Лека и топла вечер на сладките коремчета!

# 26
  • Мнения: 25
Момичета на мен много взе да ми се гади от магнезия!Някоя от вас има ли такива оплаквания?

# 27
  • Мнения: 245
Хайде и аз тук Simple Smile Благодаря за новата тема.

# 28
  • Мнения: 0
Страхотна нова темичка! Браво и благодаря!
Заглавието е супер и е много актуално. Аз вече усещам бебката много ясно, дори има истински шутчета, а не просто припърхване. И я усещам, ако не постоянно, то много често и съм много щастлива Simple Smile


Честит имен ден на празнуващите  bouquet

Аничка, добре дошла, все така позитивна! Много пожелания за здраве и положителна енергия за теб и бебоците baby_neutral

Бенитка, ти мен ме нямаш за нищо! Naughty Laughing Търсиш нови съкварталнички Laughing Пък аз съм готова за всякакви подвизи, нищо, че не съм от най-редовните в писането, чета всеки ден.
На свекито не й се връзвай, пести се Hug

Моят корем е 85 см. Сутрин и на мен ми се струва, че никакъв го няма Laughing Ама вече лека-полека се заформя, де. Лошото е, че ханшът е +2 см ooooh! Всичките 3 кг, които съм качила, са на ханш и бедра. А е и един целулиииит... Rolling Eyes

Да се похваля - вече съм си вкъщи и с мъжа ми Simple Smile Simple Smile Simple Smile Много съм щастлива. Чистим, оправяме, още е разхвърлянко и ядем като студенти - сандвичи на вестник, но поне сме заедно и вкъщи, а това е най-важното!

# 29
  • Мнения: 1 904
Момичета на мен много взе да ми се гади от магнезия!Някоя от вас има ли такива оплаквания?

магнезия задължително се пие след хранене. Аз хапвам и след 10 мин пия хапчетата, иначе ми се повдига от дозата. Проблемът е, че понякога го пия в 5-6 сутринта и като не съм гладна ям насила.

Общи условия

Активация на акаунт