Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 355
Сушито от Немо на мен никак не ми харесва, два пъти сме яли там, трети няма да има. Други са им силните страни на Немо.
Скрит текст:
Най-доброто суши, което съм яла, е в ресторант Сазае, собственикът си ги прави сам, след многобройни курсове при японци. За съжаление не съм виждала ваучери  Sad

# 721
  • Мнения: 5
Сушито от Немо на мен никак не ми харесва, два пъти сме яли там, трети няма да има. Други са им силните страни на Немо.
Скрит текст:
Най-доброто суши, което съм яла, е в ресторант Сазае, собственикът си ги прави сам, след многобройни курсове при японци. За съжаление не съм виждала ваучери  Sad
Вкусовете при различни хора са различни Simple Smile Кухнята на един ресторант или я бива или не я бива Simple Smile
Тъпо е малко да се изкажеш,че готвача става да приготви нещо рибно,но за паеля не става Simple Smile
На мен принципно не ми хареса сушито в "Хепи" може би защото беше замразено и приготвяно другаде,но като цяло храната в "Хепи" не е лоша Simple Smile

# 722
  • Мнения: 82
Суши Сет със 17 хапки, от Немо - Fish Garden.Доста положителни отзиви чувам за Немо и сега видях,че са пуснали оферта.
www.grabo.bg/varna/liatno-sushi-za-899lv-set-summer-sas-17-hapki … 0hzvbr?affid=9185
Някой пробвал ли е как правят сушито? Засега само от хепи най ми е харесвало.

Взимали сме 2 пъти ваучери за суши в Немо и сме доволни. Мислим и сега да вземем.

# 723
  • Мнения: 43
На мен принципно не ми хареса сушито в "Хепи" може би защото беше замразено и приготвяно другаде,но като цяло храната в "Хепи" не е лоша Simple Smile

Нямам впечатление сушито в Хепи да е замразявано. Напротив. Често сядаме в заведението до ФК и там го приготвят зад една стъклена преграда в ъгъла. Може да се гледа.

# 724
  • Мнения: 97
Здравейте!И аз да попитам,тъй като нямам възможност да изчета всички стр.,някой ходил ли е на екскурзия до Мамая и Констанца с ваучер?Какви са ви впечетленията?

Ние ходихме преди две седмици. Като за 19 лв. е перфектно. Иначе организацията  малко им куца, но предполагам с всяко следващо пътуване ще задобряват. Бяхме 4 автобуса като 2 от тях се напълниха на макс още от Варна. Не ми стана ясно защо всички заедно трябваше да минаваме през Добрич за да вземат и добричката група и да минаваме митница Кардам, а не Дуранкулак, като пътя през Дуранкулак е по-кратък и по-интересен. Ние като маркототевци се случихме в автобус, чийто микрофон не работеше. Екскурзоводът ни пък, човечеца, никога не беше стъпвал в Румъния, но го бяха пратили в последния момент да замести колежката си, та и той като нас беше турист и ни подканяше да следваме другите групи, та да знаем накъде да се насочим и какво да гледаме. Моят съвет е да отидете, не е скъпо, заслужава си да се убие един свободен ден на север. Носете си повече минерална вода, тяхната не е хубава, а от чешмите има направо метален вкус. Непременно се качете на минарето на джамията, панорамната гледка е едно от нещата, което си заслужава да се види. Също непременно се повозете с лифта над Мамая. 10 леи е в едната посока, но си заслужава. За Мамая са оставили доста свободно време, около 2 часа, а няма какво да се прави, така че сложете едни бански вместо долно бельо и хавлия в една малка раничка. Още един минус, ходи се много по молове, а при тях е по-скъпо, но поне времето за разходка из моловете е малко. Най-си заслужава първият хипермаркет, на който ще ви спрат. Ужасно тъпо, че са го сложили първи, т.к. хората в началото само гледат и си пазят парите, а той най си заслужава.

# 725
  • Мнения: 0
Някой послещава ли този фитнес?
www.grabo.bg/chlenstvo-v-damski-fitnes-fitcurves-plius-edin-mese … 95dzum?affid=9185
Гледам,че е голяма верига и се чудя дали да не се запиша да посваля малко килограми за плажа.

# 726
  • Мнения: 43
Някой послещава ли този фитнес?
www.grabo.bg/chlenstvo-v-damski-fitnes-fitcurves-plius-edin-mese … 95dzum?affid=9185
Гледам,че е голяма верига и се чудя дали да не се запиша да посваля малко килограми за плажа.

Чух, че са го затворили, но явно не е така!

Не съм ходила на Фит Кървс и нямам опит първа ръка, но са ми казвали познати, че е много интензивно и доста ефективно. Аз вече ходя с карта на спорт всеки ден и нямам възможност да го пробвам, но бих.

# 727
  • Мнения: 33
Здравейте!И аз да попитам,тъй като нямам възможност да изчета всички стр.,някой ходил ли е на екскурзия до Мамая и Констанца с ваучер?Какви са ви впечетленията?

Ние ходихме преди две седмици. Като за 19 лв. е перфектно. Иначе организацията  малко им куца, но предполагам с всяко следващо пътуване ще задобряват. Бяхме 4 автобуса като 2 от тях се напълниха на макс още от Варна. Не ми стана ясно защо всички заедно трябваше да минаваме през Добрич за да вземат и добричката група и да минаваме митница Кардам, а не Дуранкулак, като пътя през Дуранкулак е по-кратък и по-интересен. Ние като маркототевци се случихме в автобус, чийто микрофон не работеше. Екскурзоводът ни пък, човечеца, никога не беше стъпвал в Румъния, но го бяха пратили в последния момент да замести колежката си, та и той като нас беше турист и ни подканяше да следваме другите групи, та да знаем накъде да се насочим и какво да гледаме. Моят съвет е да отидете, не е скъпо, заслужава си да се убие един свободен ден на север. Носете си повече минерална вода, тяхната не е хубава, а от чешмите има направо метален вкус. Непременно се качете на минарето на джамията, панорамната гледка е едно от нещата, което си заслужава да се види. Също непременно се повозете с лифта над Мамая. 10 леи е в едната посока, но си заслужава. За Мамая са оставили доста свободно време, около 2 часа, а няма какво да се прави, така че сложете едни бански вместо долно бельо и хавлия в една малка раничка. Още един минус, ходи се много по молове, а при тях е по-скъпо, но поне времето за разходка из моловете е малко. Най-си заслужава първият хипермаркет, на който ще ви спрат. Ужасно тъпо, че са го сложили първи, т.к. хората в началото само гледат и си пазят парите, а той най си заслужава.
Благодаря  bouquetДано наистина да задобреят.Много полезна информация ми даде,още веднъж  bouquet

# 728
  • Мнения: 5
Автомивчица за 4,99 цялостно измиване доста на сметка
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 11:01 от Ledenaepoha

# 729
  • Мнения: 9
Родителите ми много ще се зарадват на подаръка ,който им готвя Simple Smile
www.grabo.bg/varna/megaspektakal-na-georgi-hristov-06qb2w?affid=9185
Големи почитатели са на Георги Христов.   bouquet

# 730
  • Мнения: 5
Родителите ми много ще се зарадват на подаръка ,който им готвя Simple Smile
www.grabo.bg/varna/megaspektakal-na-georgi-hristov-06qb2w?affid=9185
Големи почитатели са на Георги Христов.   bouquet

Разбрах,че скоро ще правят дует с Веско като гледам на какви цени са билетите от Грабо са направили страхотна отстъпка от 0,10 ст. спестила си доста пари

# 731
  • Мнения: 43
направили страхотна отстъпка от 0,10 ст. спестила си доста пари
Скрит текст:
]
10 стотинки ли?

В Грабо съвсем ясно си пише, че офертата е за ВИП места от 1 до 8 ред. Има и редовни цени от 10 лв, но са за други сектори. За някои фенове има разлика дали ще гледат любимия си певец от 2 или от 20 метра.

# 732
  • Мнения: 0
Някой бил ли е на Комплекс Aqua Fun Rolba, Златни пясъци?
Много навалица ли има като на другите аква паркове или е по-нормално през почивните дни?
smile3549

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Някой бил ли е на Комплекс Aqua Fun Rolba, Златни пясъци?
Много навалица ли има като на другите аква паркове или е по-нормално през почивните дни?
smile3549

Ние ходихме преди две седмици, пак с ваучери. Изкарахме чудесно, върнах се в детските си години...Едни от най смислените ми ваучери, сега пак ще взема задължително/че иначе за тричленно семейство излиза ужасно скъпо/. Бяхме в делничен ден и беше много спокойно и приятно, но момчетата казаха, че и в събота и неделя не е претъпкано.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 702
а басейните дълбоки ли са, 10г дете, което не може да плува, дали ще може да се пуска по пързалката?

Общи условия

Активация на акаунт