Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 88
Маймуне, не знам кой ще храни Калоян, ама Рая разказа на всички наоколо, че като и дойде на гости Кало, ще го сложи в кашона с играчките  Joy

# 31
  • Мнения: 57
Хахаа и ще го затвори при това Simple Smile Ама той нали беше съгласен  Laughing

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 208
Маймунски, да ти е честито връщането на работа Laughing! Дано не са ти верни предчувствията и да е здраво момчето.
Мия и на Мая й расте кътник и е направо ужас - днес преди да заспи такъв рев дръпна Shocked, едвам я успокоих, след четена на две книжки за Франклин. На нея любими са й костенурките, може би покрай домашното животинче, и всички се казват Тото /Чочо/ Mr. Green.
Аз днес се обадих в яслата, поговорихме и отложих с две седмици тръгването й Embarassed, домъчня ми, а и вчера такива неща слушах за усложнения при грип, че ми се изправиха косите, то кога ли човек пуска тв и слуша нещо приятно Confused. Дано да успее да свикне за две седмици.

# 33
  • Мнения: 110
 Ха здравейте!

  Да видя колко ще успея да напиша....
 Браво за срещата.Като гледам всички колко са пораснали,чак не ми се вярва какви мънички бебета бяха....

  Мия и ний нали знаеш колко АМ пиехме.Рая най вече...И тя по едно време уж само за заспиване и през нощ,но после леле мина само на мляко през октомври,ноември и декември.Е хапваше още туй онуй,ама по скоро по две хапки.Като бяхме в болницата забраниха,че беше и с чревна инфекция,та казах лошата леля взе млякото и това беше.Мина без драми за мое огромно учудване...Иначе в къщи се опитвах,ама такова тръшкане падаше. Shocked Вече не пият АМ,макар,че бях склонна до 3 да давам,ама извадя ли пак мляко,няма да има отказване. Рая си поръча на дядо Коледа да и донесе такова,ама нейсе  hahahaСега пак се присеща и вика да се обадя на тати да купи мляко,та му се обаждаме  bowuu  Даже една позната дойде в къщи на гости с бебе на 4 месеца и то пи мляко...Рая така жално го гледаше,чак ми се доплака...

  И на нас ни липсват 4 кътника и на двете...Не ми се мисли като заизлизат...

  Будни са вече//

# 34
  • Мнения: 19
Много сладко новото заглавие на темата че и истинско!
Марго ще я правите Ева май екшънгерой а пък като я видя винаги изглежда кротичка сладураната. Екшъна с дете в магазин гледам да си го спестявам максимааално, ако ми се наложи му връчвам един пакет с пръчки на Жорето да стои мирно 5 минути и напускам обекта по най-бързия начин, но по-често тати играе с него а аз бързо пазарувам. Единия път хванах една лютеница във въздуха а виното в количката излезе желязно! И на мен ми се ходи до Икеата но кога ли щ стане
Принцесо Вес присъединявам се и ви каня на чай Simple Smile
Радвам се че ми се размина агажимента в събота и успях да отскоча за срещата, обаче много бързо мина 1 час и приятно.
Маймунски и на нас ни никнаха доста зъбчета с температура но всичко минава примерно до сутринта. А скоро една приятелка ми разправяше че нейната докторка била категорична че температура от зъби не може....

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 18:13 от Alissa

# 35
  • Мнения: 418
Добър вечер и от нас   bouquet  bouquet  bouquet

Май зъби бяха... вчера нямаше нямаше t , но пък по едно време така се лигавеше, че чак на мен ми стана жал от пищенето... Намазах му зъбките с денитокс и му дадох пак Нурофен.

Цитат
Много сладко новото заглавие на темата че и истинско!
  Joy Joy Joy
Алиска, няма как да не все пак съм го тествала 2 пъти и с два Скорпиона момиче и момче  Joy Joy Joy
В нашата детска градина има и варицела вече  ooooh! обаче май ние я прекарахме накрак по празниците  newsm78 , няколко дни след Тони се изрина и татито  #Crazy Sick , а аз дето не съм  нищо ми няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Те така ... с новостите ...
Що се отнася до докторите и аз съм чувала, че от зъб температура не се вдигало  newsm78, но от практиката знам, че има и такива случаи ...

Лека вечер и сладки сънища  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 310
Ето говорим за последните кътници и .. имаме си зъбче  Party Party Party ...долен десен кътник е избил без никой да разбере - егати кефа. Дано и останалите 3 така избият  Praynig

Хубава вечер!

# 37
  • София
  • Мнения: 813
Ето говорим за последните кътници и .. имаме си зъбче  Party Party Party ...долен десен кътник е избил без никой да разбере - егати кефа. Дано и останалите 3 така избият  Praynig
Хубава вече
ЕЕЕ и ние в отбора на имащите десен долен кътник. Викам яяяяя да погледна и оооо чудо.
Честито и на Вес, а за другите като при нас, да не усетят  Simple Smile.

# 38
  • София
  • Мнения: 307
добър вечер и от мен,

днес за разлика от вчера още не съм заспала, ама умишлено удържам фронта, щото снощи заспах към 9 и нещо и в 4.30 като кукнах - няма заспиване  #Crazy. По-точно заспах в 6.30 при условие че ставам в 6.50 #2gunfire

по темите - аз предлагам следващия път ако искате да резервираме клубчето за 3 часа, толкова бързо минаха че чак не ги усетих  Confused

за кътниците - нямаме още, и направо завидях на Емо и на Инчето как леко са ги изкарали пу-пу-пу да не ги урочасам. пожелавам си и на нас така да избият.

Евата е страшен екшън герой, и малко е тиха водичка, ама дълбокааааааааа . А съм фен на майка й на Евата, много забавно ги разказва, направо много е цветиста Цветито  Laughing

Като казах Евата, нещо Нели я липсва ? тя с тоя скайп май не може да си насмогне на работата после  Mr. Green

АМ не яде - обаче млекце кисело, как набива не е истина #Crazy по това май прилича на мен  Wink

ми май засега това

# 39
  • Мнения: 95


Добро утро!

За клубчето - и аз съм с две ръце ЗА, само живи и здрави!

Да ви разкажа вчера с какво се сблъсках. Ходих на интервю сутринта в Люлин 1, после ходих в Люлин 7, за да се регистрирам за изплащане на обезщетение от БТ. След чакане от около 3 часа, се оказа, че трябва да се върна в бюрото по труда в моя район (Възраждане), защото, забележете, аз съм Рафаилова от октомври,2008г, по лична карта, в ЕСГРАОН, навсякъде... Само в БТ съм си с моминската фамилия, поради което не могат да започнат изплащане на обезщетение  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Хубаво де, върнах се аз, оправиха ми документите, при което аз очаквах, че по служебен път, по е-майл, по някакъв начин ще им изпратят документите в Люлин, но НЕ! Аз трябваше обратно да се върна там и да си ги занеса!!! И така излязох в 9:00 и се прибрах в 16:00ч. Е, нямаше такова мръзнене!!! Но поне свърших всичко!

Ох, оплаках ви се Mr. Green. Сега ви пожелавам един прекрасен ден!   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 310

днес за разлика от вчера още не съм заспала, ама умишлено удържам фронта, щото снощи заспах към 9 и нещо и в 4.30 като кукнах - няма заспиване  #Crazy. По-точно заспах в 6.30 при условие че ставам в 6.50 #2gunfire


Между другото това беше един от начините по които разбрах, че съм бременна - опулвах се в ранни зори в първите 3 месеца и няма заспиване. Вечер пък умирах за сън...  Hug Hug Hug


За клубчето - и аз съм за!

Стелееее
- ужас и то в най-големия студ. Представям си!  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 249
Здравейте! Да се изкажа и аз за момче или момиче Mr. Green.  С ръка на сърцето си признавам, че исках и второто да е момиче(нищо, че дъщеря ми беше много дива като малка) -бях леко разочарована като разбрах, че ще е момче Embarassed. Бързо ми мина пък и като се имат проблемите по време на брем. исках само да се роди живо и здраво-за друго нямах претенции Wink
Сега какво да кажа-ами малкия е толкова миличък, прегръща ни и целува наред, възкликва радостно като ни види,с тъничко гласче повтаря"Мамо, мамо, тате, тате!". Баща му само се смее, че много се подмазвал Laughing. Такива неща девойката у нас не е правила.
Млякото-и ние имахме период, в който не искаше друго да яде освен мляко. Отказваше другите неща и аз му давах мляко-да не стои гладен Embarassed. Тук ми беше грешката. По съвет на педиатъра спряхме млякото за известно време, за да яде други неща. Искам да кажа,че преди този млечен период ядеше всичко. Все още е пристрастен към млякото(в което няма лошо), за това го крия и му го давам в подходящ момент.
Стеле, много неприятно-кога ще се оправим... ooooh!
Относно екшъните в магазините-мнооого позната история Hug
Стига съм писала, че стана цял роман. Хубав ден!

# 42
  • Мнения: 0
Новата анкетка е готова за гласуване за следваща софийска среща - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=635012.new#new.Пуснах нова темичка,там съм писала какво що,така че дерзайте и гласувайте. Hug

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 20:27 от Ноември 2009

# 43
  • Мнения: 95
На мен ми дава, че гласуването е приключило!

# 44
  • Мнения: 0
Стеле пуснах нова тема,редактирах линка по-горе . Peace

Общи условия

Активация на акаунт