Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 208
  • 854
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 949
Здравейте момичета,
опитах се да намеря някъде из каталога и темите с рикуести Dora The Exoplorer   с БГ аудио но не се справих. Има ли я въобще и ако да- моля споделете къде Simple Smile

Това е без субтитри (може да има другаде, не проверих):
Dora The Explorer

сезон 1
сезон 2
сезон 3
сезон 4

# 46
  • Мнения: 1 949
Мацки, питах преди няколко страници, но никой не ми отговори. Дали има някъде торент на "Флипър" (май така се казваше игралното филмче за момчето и делфина) с бг аудио?

Акулата, Флипър и Лопака / Sharks, Flipper & Lopaka, bg audio


Флипър и Лопака, bg audio

ПП: За игралният ли питахте? Имам някакви спомени... Този е без сийд. Пишете на администрацията с молба за сийд.

# 47
  • Мнения: 575

vоrfax Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace Peace  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 8
Здравейте! Отчаяно търся филма " Истинската история на котарака в чизми " новата продукция Прочетох ,че го има вече и на бг аудио , но всички опити да сега са без успех  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Отчаяно търся филма " Истинската история на котарака в чизми " новата продукция Прочетох ,че го има вече и на бг аудио , но всички опити да сега са без успех  newsm78

Без субтитри и без регистрация откривам тук:

1,4 GB
700 МВ
Дублирани са на руски език.
Само да предупредя, че в imdb оценката е много ниска за филма...

# 50
  • София, България
  • Мнения: 2 222

ПП: За игралният ли питахте? Имам някакви спомени... Този е без сийд. Пишете на администрацията с молба за сийд.

Vorfax, точно за него  Hug Аз съм малко индианец и до сега само от Замундата съм теглила. По същия начин ли става? (имам Bit comet инсталиран)  Иначе за сийд да пиша на администраторите на Masters ли  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 949
Vorfax, точно за него  Hug Аз съм малко индианец и до сега само от Замундата съм теглила. По същия начин ли става? (имам Bit comet инсталиран)  Иначе за сийд да пиша на администраторите на Masters ли  newsm78
По същият начин се сваля (естествено първо си правите регистрация). Не видях готова форма за искане на сийд, та по принцип може да се обърнете към този който е качил торента. Обаче и това, поне аз, не виждам кой е, та остана някой администратор да обезпокоиш с молбата : )
Същата процедура изпълнете и тук.

ПП: Без субтитри, но със сийд - тук.

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 19:25 от vоrfax

# 52
  • София
  • Мнения: 44 230
а дали някой е срещал научно популярни филми за деца.
т.е. достапно обяснено като за деца например за големият взрив, вселената, слънчевата с-ма и т.н.
на дискавъри едно че само с надписи намирам, но проблема е, че дори да ги чета, някак му остават непонятни повечето неща...разбираемо, филмите са за възръстни не за 5 годишни...пък аз не мога много ясно да обясня също на по-разбираем език...

# 53
  • Мнения: 1 949
а дали някой е срещал научно популярни филми за деца.
т.е. достапно обяснено като за деца например за големият взрив, вселената, слънчевата с-ма и т.н.
на дискавъри едно че само с надписи намирам, но проблема е, че дори да ги чета, някак му остават непонятни повечето неща...разбираемо, филмите са за възръстни не за 5 годишни...пък аз не мога много ясно да обясня също на по-разбираем език...
Недей така бе Angel_Dust, като стане на 6 и вече няма да има какво да учи

# 54
  • София
  • Мнения: 44 230
 Crazy ама той си иска, ако не намеря дискове, ще се обърна към детски енциклопедии... ама на него за сега ще му е по-интересно да ги вижда в движение нещата, не просто думи...
той още от данонино като пуснаха лепенките се побърка, сега с новата на диагностини с камъните, поредицата в списанието пишеше за големият взрив и 3 дни само за каманаци, взривове, слънца и планети говори... Crazy

Съжалявам, че в каталога съм пльоснала въпроса, исках тук, оплела съм се нещо...

# 55
  • Мнения: 8
vorfax, БЛАГОРАДЯ !!!!!! Grinning

# 56
  • Мнения: 8
ТОЗИ ФИЛМ ТЪРСЕХ, БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО ,НО ГО ВИДЯХ НА ТРЕЙЛЪР ПРЕВЕДЕН НА БЪЛГАРСКИ .   newsm78

# 57
  • Мнения: 1 949
ТОЗИ ФИЛМ ТЪРСЕХ, БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО ,НО ГО ВИДЯХ НА ТРЕЙЛЪР ПРЕВЕДЕН НА БЪЛГАРСКИ .   newsm78

Още не е излязал на български. Дори и субтитри още не са създадени.

# 58
  • Мнения: 1 949
Не мога да си намеря къде обяснявах как се записва диск, така че да го чете DVD плеъра. Такива неща май трябва да ги хвърляме в началото на темите
Във всеки случай, едно добро, макар и дълго ръководство има в http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=10
Отнася се и за DVD и за AVI формати, разгледайте, ако ви интересува.

Моите бележки, набързо, се отнасяха за :
- ниска скорост на запис
- избиране на безсесиен запис
- избиране на видео диск за формат, а не data примерно
- avi-то е с компресия divx или xvid, би трябвало да пише на плеъра ви какво поддържа, че старите са претенциозни
друго не се сещам сега...

# 59
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ворфакс, аз успешно записвам ДВД на диск, дори плеъра го чете, но не мога да изкарам от него менютата с езиците и филмите все ми се стартират на английски (аз дори и на компютъра не мога да ги подкарам на български) и накрая се отказах да свалям филми на ДВД формат. Иначе като записвам съвсем "обикновен" формат на филмчета плеъра си ги чете прекрасно ...

Общи условия

Активация на акаунт