Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 271
  • 854
  •   1
Отговори
# 780
# 781
  • Мнения: 668
sise_to, благодаря за бързия и точен отговор   bouquet

# 782
  • Мнения: 1 949
...

Shawn_The_Sheep
 
Уникално сладко филмче, страхотно забавно! Гореееещо препоръчвам!! Simple Smile

Намерих и 3ти сезон,  а мисля и 4ти, свалям ги.  smile3508

vоrfax, аз съм яхнала здраво Аксела( малко като кон с капаци  Laughing), заради празничната им прИмоция... едвам се качва и там коефициент ooooh! , а имах много набелязани неща и почти се обзаведох.  


Хмм, в imdb пише, че са само 2 сезона по 40 серии. Това дето пише, че е 4-ти сезон, не само, че май няма сийд, ами и изобщо не е деЦкото дето го търсиш  Rolling Eyes
Това дето пише, че е 3-ти сезон е качено преди 2 години, т.е. 2009 г., а в imdb са описани до 2010. Подозирам, че е повтарящо ^^
ПП: Всъщност, обърках се. Май сезоните се подразделят на два по 20 епизода...

# 783
  • Мнения: 3 066
Привет ,преди врем много ми помогнахте за Пеппа Пиг,и сега отново се обръщам с молба за торент за
"Dora the explorer".
Благодарим предварително!Особено детето:)

# 784
  • Мнения: 1 949
Привет ,преди врем много ми помогнахте за Пеппа Пиг,и сега отново се обръщам с молба за торент за
"Dora the explorer".
Благодарим предварително!Особено детето:)

1-98 епизод, бг аудио

# 785
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
vоrfax, аз затова относно 4ти писах "мисля". Свалям го, но много бавно при 2(4) сийдъра. Като се свали ще видя какво е точно и ще пиша ако е нещо интересно.  Laughing
А 3я си е такъв. Simple Smile  Свалих го, има 19еп. и са съвсем различни, няма повторяемост с другите 40 еп.( два сезона). Четох старателно файловете,  преди да пусна за теглене, че не ми се сваляха едини и същи неща Simple Smile.
Аз заключих от разходката ми из торентите, че всеки сезон е от около 20тина еп.

# 786
  • Мнения: 3 066
Привет ,преди врем много ми помогнахте за Пеппа Пиг,и сега отново се обръщам с молба за торент за
"Dora the explorer".
Благодарим предварително!Особено детето:)

1-98 епизод, бг аудио
Mnogo golemi blagodarnosti:)

# 787
  • Мнения: 1 949
Morena открих всичките 80 епизода, но са в demonoid, а там ми делнаха регистрацията...
А, ето ги и без регистрация. Водят се 2 сезона по две части, всяка от които по 20 епизода, или общо 80 епизода

# 788
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
vоrfax, мнооооого ти благодаря! За пореден път си безценен.   bouquet
Заредих последните 20 еп. които би трябвало да са 4ти сезон.
Също и 20я еп. от 3ти сезон, който ми липсваше, както и 3 епизода  от 2ри сезон, защото не съвпадаха с тези които имам.
А това дето аз намерих уж за 4ти сезон ако имам нерви да го изтърпя да се свали, че ми е много любопитно, ще видя  какво е, че е почти наполовина като размер.


# 789
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
vоrfax, помощ отново, моля!
Нещо го закъсах с RARBG.

http://hidemyass.com/
http://www.whosthere.info/
http://unblockwebs.net/

От 3те варианта, само първия ползвам от поне седмица насам, защото другите два не се отварят.
Та когато успея да вляза, много рядко намирам като пусна търсене за нещо.  В повечето случаи ми дава 3линка - един за филм, един за игра и един XXX.  Като кликна на филма обаче, ми отваря нов прозорец, дето нищо не мога да разбера и сваля.  ooooh!

Ето сега например търся
Maya The Bee 1975 Tv series BGAUDIO, но не ми изважда нищо.  А гугъла показва, че го има там филма ето така  - Maya The Bee 1975 BGAUDIO [KidsCollection]

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 15:55 от Morena

# 790
  • Пловдив
  • Мнения: 14 109
Морена, ако търсиш "Пчеличката Мая" я има и в други торенти.
На мен от тези линкове не мога да разбера какво ми се отваря. От първия мисля някакъв прокси сървър, другите идея си нямам.

# 791
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Вещи, само като пример я дадох, че одеве я търсих като алтернативан вариант на торента в Аксел, от където я свалям, но много бавно, та затова се озъртах за друг торент.

Иначе  чрез 3те линка (в момента само първия), влизам в RARBG, че директно не става.
vоrfax ги е давал тук, в темата, та знае за какво става въпрос. Simple Smile

# 792
  • Пловдив
  • Мнения: 14 109
Вчера пробвах да сваля овцата, която даде в Аксел,  за 3 часа свалих 1.6 МБ и се отказах. Свалих я от пиратите. После ще разпитвам кое какви сезони и епизоди е, че не ми стана много ясно, но да видя първо дали малката ще я хареса  Mr. Green

# 793
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Их,  да беше казала да ти пратя 1-2 еп. пробно... на оФСЪта.  Hug
Ако пък я харесате, препоръчвам линка за DMCA-removal-from-Google от последния пост на vоrfax, с всичките епизоди/сезони и определно е по-добре откъм сийд. Simple Smile

От пиратите пък свалям Миминтроловете на Туве Янсон, за съжаление не с БГ Аудио ама какво да се прави, предоставям ги ако случайно някой се заинтересува, там го има и по-малък варинат - 700MB. Simple Smile  Моята гледа и Трите мечета( Куба, Бартек и Мецанка - любими на майка и' ) на немски, като няма др. начин.. и така се заплесва, пък въображението да помага. Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 16:33 от Morena

# 794

Общи условия

Активация на акаунт