И Априлската дружина първи късметчета вече има!

  • 37 040
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 905
Внимавай с коктейлите, сега не е времето за експерименти  newsm53

# 46
  • Мнения: 8 242
Внимавай с коктейлите, сега не е времето за експерименти  newsm53
Коктейлите не само алкохолни.. А и аз алкохол и небременна не пия  Wink Споко  Twisted Evil

# 47
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
geryito чиста си Simple Smile Браво Wink
samm че вие сте си направо готови...  Hug
боровинки червени сушени мъжа ми беше купил, ако някой се интересува ще го питам от къде...

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Бени, много ни е хубава темичката - благодаря!  Hug


Майчета, имате ли впечатления от тази количка? Харесва ми, а незная с това кормило колко ще е удобна, дали ще става за по голямо бебе и дали пада до долу...ще се радвам, ако от някъде имате отзиви за нея Praynig   Scorpio Cangaroo  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5689&cat=66

Лагуна, нашата е такава, аз лично съм много доволна!  Peace Количката е много маневрена, много лесно се бута, няма излишни кошове, този който си е на количката става и за зимен кош и за летен и седнал и полулегнал, дръжката също се регулира на височина, коша се обръща в двете посоки независимо дали е сложен легнал или седнал, абе много сме доволни. Нашата е ползвана вече 1г (първите месеци носех бебето в слинг и общо взето съм я ползвала само като сме на гости някъде и в къщи) и не е мръднала. Има и кусури, естествено - много е тежка, за да се сгъне трябва да се свали коша (но пък той е доста лек), надали лесно би се побрала в малък багажник (нашите коли са големи) и не се движи добре в снега, ако е утъпкана пътека върви идеално, но в киша и пресен сняг е голяма мъка, тъй като по-малките предни колела запират.
 Но за цената и, качеството е много добро, аз с удоволствие бих си я ползвала и сега, но вероятно ще ни трябва двойна количка. Ааа и още един плюс - количката е изпитано здрава тъй като големият ми син е седял в нея, а той е на 7 (20кила е).

Мен пък ме е налегнал някакъв зверски мързел, нищо не ми се прави, мога да си дрема и чета по цяла ден (ако имах тази възможност) и тук-таме да свърша нещо абсолютно безполезно (като днес - вместо да изчистя, измия снощните съдове и тн, аз си нарисувах бременните гащи дето мъжо ми ги подари за коледа, много са хубави, ама бели, та на шкембето им нарисувах едни стъпки и написах очаквайте скоро, сега съхнат  Grinning).

# 49
  • Мнения: 44
На женският пазар в София продават на кило, в по-големите вериги магазини(тип Пикадили, Керфур, в халите  и тн) също има червени боровинки. Мъж ми ги купува от женския, но сега на тия температури не знам дали има жив човек там  Thinking

Гледайте ако купувате да са по-сочни, защото има и вариант да са спаружени като стафиди и хич не са вкусни.

Искам да ви попитам подготвяте ли вече по големите неща за бебчо.

Като се замисля само леглото сме купили, даже ни е подарък-друго всичко наследихме от племенника и кумата. Lucky us Mr. Green
Има някакви дребнички неща, но смятам има време... ама както си смятам и то ще дойде  Crazy

geryito
екстра си  Peace

# 50
  • Мнения: 530
.... но вероятно ще ни трябва двойна количка.

Не съм , ти близнаци ли чакаш?Явно доста съм изтървала докато лежах... Знаете ли пола?

# 51
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
.... но вероятно ще ни трябва двойна количка.

Не съм , ти близнаци ли чакаш?Явно доста съм изтървала докато лежах... Знаете ли пола?



Не, породени - голямото ще е на има-няма 1,6г.  Peace

# 52
  • Мнения: 8 242
Ааа и още един плюс - количката е изпитано здрава тъй като големият ми син е седял в нея, а той е на 7 (20кила е).
хуху.. моя е на 5 и е 29  Embarassed Embarassed Embarassed

И аз мисля, че първите месеци ще сме на слинг.. Та количката засега се отлага, че се появиха разни непредвиденостииии.. та ми отиде целия пазаруващен мерак  Crossing Arms
Ама пък да са живи и здрави, все някога ще си начеша и аз крастата  Crazy
Но като за начало ще караме на "запаси" и наличности  Laughing

# 53
  • Мнения: 52
Привет! Честита темичка и да е изписана с приятни емоции:))))
Момичета, да ви попитам какви дрешки за изписване сте купили? Аз се чудя колко дебела пелена да взема и какви дрешки? Пролетта не знаем какво ще е времето, а баткото се роди юни, в жегите:)) Ако някой е купил вече дрешки нека да сподели.

# 54
  • Мнения: 16
Аз купих комплект един ден просто така без да знам кво трябва да съдържа, та се оказа че няма всички части- няма ръкавички, буйки и тем подобни, а пеленката ми е тъничка  80x80см.

# 55
  • Мнения: 63
Привет! Честита темичка и да е изписана с приятни емоции:))))
Момичета, да ви попитам какви дрешки за изписване сте купили? Аз се чудя колко дебела пелена да взема и какви дрешки? Пролетта не знаем какво ще е времето, а баткото се роди юни, в жегите:)) Ако някой е купил вече дрешки нека да сподели.
здравейте и аз го мисля това, дали да е комплект за изписване или да си го направя. Мисля, другата седмица да излизам и да напазаря поне за болницата.

# 56
  • Мнения: 14
Аз реших да не купувам готов комплект, сглобих си го сама Simple Smile Само оделаце не съм купила и пеленка, ама ще купя.
Кога мислите да си гласите багажа за болницата ?
Моя термин е около великден, ама май мисля да го спретна още в началото на март да е готов, да не реши нещо да ме изненада.
Пък и без това съм оставила да правя всичко в последния момент Simple Smile

# 57
  • Мнения: 17
И аз да се запиша в новата тема , както винаги е чудесна ,благодарности момичета  newsm10  Добре дошли на новите мамита   bouquet .Моята бебка стана активна тези дни,да видим до кога  newsm53 ,тя е на периоди ,снощи даже се майтапех с мъжа ми че  като се роди ако е така активна  три дни  денонощно и една седмица спи ще му я пращам на работата да я гледа през деня а аз през ноща  Wink Лек ден  на всички  Heart Eyes

# 58
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз нищо не съм купувала, ама буквално, но си имам от Стоян. Комплект за изписването и за него не съм купувала - сглобих си го сама.  Peace Понеже ще са пролетни бебета, а тогава времето е променливо ще си приготвя боди, ританки, панталонки и жилетка/блузка, шапка, буйки/терлички, пелена, плътно одеалце и допълнително едно гашеризонче, ако времето е по-хладно. Така направих и за изписването на Стоян, той е Октомври.  Peace

Ха-ха, Духи-пухи, моя си е кльощозъбел, на 5 беше 17кг.  Grinning Сега е вече малко по-тежък, може би 22-23кг.

# 59
  • Мнения: 14
Страхотна темичка,дано я изпълним само с хубави емоции,никой да не ражда още,че е раничко и студено.
Мен ме изписаха днес,вече съм си вкъщи,дано до април не ми се налага да влизам,писна ми нещо,искампоне последните месеци да се насладя на бременността си без да се притеснявам. Praynig Praynig Praynig
Хайде връщам се да чета,че много сте изписали Hug

Общи условия

Активация на акаунт