Баба Марта идва вече със здраве да ориса априлското човече!

  • 42 315
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Супер нова темичка Simple Smile С тези мики и мини маусчета е точно моята тема  newsm44 newsm44 newsm44
Благодаря момичета страхотна е Simple Smile Дано я изпълним само с хубави емоции Simple Smile

Около нас няма нищо ново, на преглед сме другата седмица на 28.02
За козметика мислим да ползваме BUBCHEN.

Остават ми още 8 седмици бременност и 6 седмици докато приключа с работата, ама така е който не си е намерил човек който да обучи, ама тук в работа сега приключваме едни важни доставки и на шефа никак не му беше до нов човек...

Пожелавам успешен ден на всички Simple Smile

# 46
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
desssika успех на прегледа днес, знам че всичко ще е наред  Praynig Hug
Hadji тука сме Wink  Hug
Elena_anelE еее, не го е срам така да те стресира... поне като казва нещо да се обоснове... още малко и всичко ще е наред, няма да се притесняваш  Hug
sladuranata_ нали? и аз за теб се сетих като ги видях Simple Smile
за тоновете - моите ги следят отдавна, но преди само ме чуваха... като бях в болницата по 3-4 пъти на ден ми правиха запис, вчера на контролния пак ми правиха... мен единственото, което ме дразни на тези записи е, че то бебето в един момент заспива и се опитват да го събудят като ти клатят корема, което на мен не ми е приятно... предпочитам да се поразходя и после пак...
Лек ден Simple Smile

# 47
  • Мнения: 16
chochiani аз съм записана за  28,02 за майчин дом пиши ми на лични да се разберем

# 48
  • София
  • Мнения: 14
Честита да ни е новата темичка и от мен  bouquet дано да е изпълнена само с положителни емоции и новини Praynig
Elena_anelE напълно нормално е да изгубиш и ума и дума..не ги разбирам тези лекари, кажат нещо и до там, нито обясняват , нито нищо.....дано днес да те просветлят Praynigи задължително да се отчетеш при нас след прегледа.

# 49
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Здравейте!    bouquet

Чудна е новата темичка! Heart Eyes

Искам да питам майчетата избрали МД за раждане - към кой доктор сте се ориентирали и как решихте да е той?  Simple Smile
Да питам и има ли някой за Шейново и при кой доктор!? Simple Smile

Мерси много!!!  bouquet

# 50
  • Мнения: 0
здравейте и от мен, току що се връщам от ЖК.
С много смесени чувства съм.
Беба е добре - доктора каза, че тежи 2676 гр. Каза ми още,че е голяма, защото съм се хранила много - не можах само да разбера дали е проблем това. Да не би да съм й навредила по някакъв начин???
  Миналия месец беше 1700 гр, т.е е качила 1 кг.
Иначе по видеозон и по размерите й - терминът ми е 27,03, което още повече ме шашна. Вече била готова да се роди.
От утре излизам в 45 дни преди раждане, трябвало е даже по-рано.
Другата седмица ми казаха, че трябва да отида на запис на тонове

Сега едновременно се радвам, че е добре и вече ме е страх, от това, което ще се случва

# 51
  • Мнения: 8 242
Остават ми още 8 седмици бременност и 6 седмици докато приключа с работата, ама така е който не си е намерил човек който да обучи, ама тук в работа сега приключваме едни важни доставки и на шефа никак не му беше до нов човек...
Добре дошла в клуба Simple Smile
Ние ще назначаваме от 1 март човечка нова, ама тя ще замества по-скоро колежката (която излиза от април в майчинство).. а пък аз съм незаменима и ще си бачкам до откат  Tired
Поне ще е от вкъщи.. че с това стоене на стола лудвам вече  Rolling Eyes

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте!Новата темичка е супер,благодарности на погрижилите се за това.Аз и във ФБ питах,но и тук ще питам за мнения относно:http://www.novobebe.com/tommee-tippee-antikolikovo-shishe-za-hranene-260ml-bg-1182.html   И добре дошла на новата мама!

# 53
  • София
  • Мнения: 14
Silence аз съм се ориентирала към Шейново, най-вероятно ще съм секцио, доктор Василев-главен завеждащ на патологичният етаж...другата седмица ще ходя при него, мил е и всичко обяснява..

# 54
  • Мнения: 8 242
Здравейте!Новата темичка е супер,благодарности на погрижилите се за това.Аз и във ФБ питах,но и тук ще питам за мнения относно:http://www.novobebe.com/tommee-tippee-antikolikovo-shishe-za-hranene-260ml-bg-1182.html   И добре дошла на новата мама!
Такова нещо като антиколиково шише няма Simple Smile Всичко са рекламни трикове.. По-скоро е шише, с което бебето поема хич или много малко въздух.. Ама коликите не са само погълнат въздух, за съжаление  Rolling Eyes

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Еми духи пухи аз ги поръчах пък каквото такова,по скоро исках да попитам за мнения за самата марка,ама нещо съм се омотала.Решила съм ако имам кърма и всичко е ок да не давам вода до 6 месец,но на който го кажа ми се смее.Аз ли нещо не съм разбрала новите методи ,не знам newsm78 Уж цял ден чета.

# 56
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Аз съм нова мама тук и термина ми е за 08,04,2012 г. и чакам момченце. Много ще съм благодарна на мамите, които могат да кажат няколко думи за 1-ва АГ болница Света София. Аз там мисля да раждам, защото живея на близо.
Благодаря ви предварително.

# 57
  • Мнения: 32
lerita това с недаването на вода на детето за мен е пълна глупост.Няма в никакъв случай да лишавам детето си от вода.Едно време на нас нашите родители са ни давали вода и като гледам сме израснали живи и здрави.В никакъв случай не лишавайте децата си от вода,това си е живо наказание!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Silence аз съм се ориентирала към Шейново, най-вероятно ще съм секцио, доктор Василев-главен завеждащ на патологичният етаж...другата седмица ще ходя при него, мил е и всичко обяснява..


Мерси, че сподели! Hug
Аз вече трябва да реша къде и при кой доктор и да си ходя при него вече, че не остана! Crazy
И ми е много сложно това с избора и затова попитах!  bouquet

# 59
  • Мнения: 8 242
lerita това с недаването на вода на детето за мен е пълна глупост.Няма в никакъв случай да лишавам детето си от вода.Едно време на нас нашите родители са ни давали вода и като гледам сме израснали живи и здрави.В никакъв случай не лишавайте децата си от вода,това си е живо наказание!
Айде, моля, без такива крайни изказвания  Wink Няма нужда Simple Smile
И за мен е безумие да тъпчиш бебето с АМ и да си спираш зорлен кърмата с хапчетата, защото уж сама е спряла.. Или да наливаш вода, а после да се чудиш защо не яде и не наддава.. Ама отдавна не го коментирам, защото няма особено смисъл Simple Smile
Всеки си гледа детето така, както го усеща и е правилно според него  Peace Но да отричаш една "теория", защото не я разбираш - това не е начина да самоубедиш в противоположното Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт