Време вече не остана – през Април ще бъда мама!

  • 40 756
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16
SATORI и моята си седи аз имам 10 дни до термин а доки каза че няма никакви признаци да излиза скоро, ще си дочакам термин че може и след това. Когато тогава, тя си знае. Ти къде ще раждаш?

# 736
  • Мнения: 0
Честито на всички мамчета !!! HugДа са много здрави те и бебоците и много радост да им носят ! Laughing
Духи-Пухи и аз имах разтроъство и повръщах във вторник, гадничко си беше, сигурно е някакъв вирус !Ръцете ми изтръпват постоянно,на всичкото отгоре тази сутрин станах със страхотни болки в гърба, но и да ви се оплаквам-полза няма, всички сме на един хал! ooooh!Още мънички остана, ще трябва да потърпим ! Tired
Хаъде чакаме новини за още здрави бебчета...Успех на всички  Hug

# 737
  • Перник
  • Мнения: 396
Satori, при първото ми раждане ми изтекоха водите точно 3 дни преди термина, без никакви признаци за раждане. Май и сега вървя по този път. Ще излезе, няма къде да ходи. Само, че това чакане е толкова... изнервящо.

Честито на всички майчета. То останаха ли за април Grinning

# 738
  • Мнения: 67
Честито на всички родили! Да са живи и здрави и бебчетата да им носят много радости!
И аз съм от постоянно чакащите момента, но края още не се вижда. Док. почна да ми говори за преносване и т.н. така, че май ще си почакам още доста Sad. Нямам търпение вече...

# 739
  • Мнения: 44
geryito във вита, където и Hadji роди, даже при същата лекарка. Тайно се надявах да се засечем, ама мадамата е с други планове. А толкова я кандърдисваме с баща и  Mr. Green

Надя*, знам че няма къде да ходи, ама както ти си го казала- изнервящо е. Доки каза, че вече не расте така активно, поспряла се е и до там. Тонове отлични, води ок, плацента ок...
Та ха дано като теб... 3 дни ми остават  Wink


# 740
  • Мнения: 6
Честито на plamena_1212 и mirenamell да са здрави и щастливи със сладките си бебоци.

# 741
  • Мнения: 65
Днес в 9,30 пое първата си глътка въздих нашата  прекрасна принцеса Ема , секцио, в Токуда, 3500 гр  и 51 см. Добре сме:)

# 742
  • Мнения: 44
Ееее браво Balonesa! Честито!
Да сте здрави и много щастливи!   bouquet

само кисна във форума, за ей такива новини, много се радвам. А вчера когато получих смс от Hadji, направо сърцето ми се разтуптя

# 743
  • Мнения: 6
Честито Bolinesa да сте здрави и много щастливи с малката принцеса.

# 744
  • Мнения: 530
Ама верно, че само девойки се раждат-много нетърпеливи Grinning Да са живи и здрави и много кротички!!!
А нашите юнаци само се услушват, хич не им се отделя от мама.... Явно още от бебоци са си така мъжете- най им е добре при маминка ooooh!  Laughing

# 745
  • Мнения: 0
Момичета, заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=649972.new#new

И нека бебевалежът да продължава  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт