В Канада идва пролетта с нови надежди, усмивки и цветя! - 51

  • 47 811
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Маневрата мерси кацаме в Монреал но ще те излъжа за името на летището Embarassed

# 46
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
т.е първо грабна питката, аmа то не се брои  Mr. Green

Ми те хората казват детето да е нахранено та да не тича подир питката ама кой да чете ....  Mr. Green Ха честита ти стилистка.

# 47
  • Мнения: 3 932
Маневрата мерси кацаме в Монреал но ще те излъжа за името на летището Embarassed

То mеждународното е саmо едно  Peace
Ми те хората казват детето да е нахранено та да не тича подир питката ама кой да чете ....  Mr. Green Ха честита ти стилистка.

То на6то чудо си е вечно гладно   chef И си mу личи на детето...

# 48
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
МaНЕВрата колко кг станахте?

До къде стигна организацията за среща че после ще се разбягате по насам натам.....

# 49
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Момичета, знаете ли колко време между приема на температуропонижаващо и антибиотик трябва да има ?

Снощи дадох първо Адвил, след 30 мин. антибиотика... и повърна след 2 часа  Confused

# 50
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
E&M не знам да има такова изискване, но сме питали преди време и педиатъра каза, че ако не повърне до 30 минути след взимане на лекарство значи е усвоил важните съставки. Бързо оздравяване ви желая  Hug

# 51
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
 Благодаря ти !

# 52
  • Мнения: 3 932
МaНЕВрата колко кг станахте?
До къде стигна организацията за среща че после ще се разбягате по насам натам.....

12кг...аmа всичко си хапва детето, даже и таратор опита  Crazy

# 53
  • Мнения: 126
Сори за спама, ама сега видях и не мога да сдържа да не кажа:
shemet_neveroiaten, невероятни сладости твориш! Моите адмирации! smile3501 Канада само губи, ако все още не си направила своя сладкарница!

# 54
  • Мнения: 753
Маневрата, честити ви ходещи крачета, все на хубави места да я водят! И 12кг?! Браво на София!

За срещата май никой нищо не казва. Аз нямам никакви претенции. Предлагам, който иска да идва да си каже за да преценим кога и къде да е. Досега май само аз, Шемета, Тарилимам и Кака Дора се разписахме по въпроса.

# 55
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Bibita благодаря за оценката  Hug поласкана съм.

kambanka 2304 май всички чакат по-топло време за парк.

E&M как е малката?

# 56
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802

 HugШеметка, пооправя се вече.

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 23:22 от E&M

# 57
  • Мнения: 9
Здравейте! Бебчето ми е на близо 4 месеца, изцяло на кърма, и от седем дена не е акало. Прочетох, че кърмените бебета е възможно да не се изхождат до седмица, но 7 дена ми се струват много. Мисля си дали да не го захраня с пюре от сливи или сок от круши. Досега нищо друго освен кърма не е опитвало. Много се притеснявам, тъй като преди това си акаше веднъж на ден, редовно.
Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля споделете.

# 58
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
MamaMode, най-добре се обади на 811 - те ще те посъветват най-добре.
 

# 59
  • Мнения: 3 743
Здравейте! Бебчето ми е на близо 4 месеца, изцяло на кърма, и от седем дена не е акало. Прочетох, че кърмените бебета е възможно да не се изхождат до седмица, но 7 дена ми се струват много. Мисля си дали да не го захраня с пюре от сливи или сок от круши. Досега нищо друго освен кърма не е опитвало. Много се притеснявам, тъй като преди това си акаше веднъж на ден, редовно.
Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля споделете.

Превеждам от материали на тукашното CLSC за запека при бебетата. Дано да е от полза:

Кърмените бебетата имат по-течни изхождания и рядко може да се говори за запек. Честотата на изхождането може много да варира. Някои бебета, които са изцяло на кърма могат да не акат до 7-10 дни. Ако изхожданията са рядко, но са течни, няма причина за безпокойство.

Симптоми на запек при бебета, които още не са захранени с твърда храна:
- малки, твърди и сухи изпражнения
- изхождания, които са болезнени и трудни за бебето

Какво да правим, ако бебето е запечено?

Преди навършване на 6 месеца:
- в редки случаи, когато кърменото бебе е запечено, увеличете честотата на кърменията, като по този начин ще увеличите и количеството на водата в неговото "меню"
- при бебета по-големи от 3 месеца, можете да предложите на бебето 15мл сок от сливи, разреден с 15мл вода, 1-2 пъти на ден.

В случай че няма подобрение, вашето бебе повръща или спре да наддава, задължително се консултирайте с педиатър. Не давайте разхлабващи медикаменти без лекарско предписание.

И един сайт е даден: www.soinsdenosenfants.cps.ca


Аз пък да се оплача вчера си загубих шапката и ръкавиците. Надявам се това да е знак, че времето ще се стопля Wink, защото по това време на годината не знам къде мога да намеря да си купя нови шапка и ръкавици Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт