Отговори
# 30
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и от нас с коремчо Flutter
Първо честит празник на всички, които носят имената на цветя

И ние днес празнуваме. Първо моята мама има днес имен ден (казва се Калина) и второ с мъжо днес имаме годишнина. Преди 7г. точно на тази дата се запознах с него и разбрах, че той е Мъжът Blush. Въпреки, че вчера малко се скарахме или по-скоро рано сутринта, дано днешния ден да е изпълнен само с приятни емоции. Почерпете се по случая

Сузи, и аз го усещам доста ниско долу, и корема ми също е доста надолу, но питах док и според него всичко е наред. Просто на мен ми е втора бременност и се случва доста често Mr. Green

# 31
  • Мнения: 51
Честит празник на всички-най-цветния и най-любим мой!  Hug
Честито на всички момичета с имена на цветя тук! Hug

 
Страхотна нова темичка-и пак ни се падна да я започнем на свят ден Simple SmileБраво на оформителите!
Аз вчера цяяял ден по разходки,днес също докато не е заваляло,ще отидем,пък и да завали,какво пък..Да си вземем върбови клонки,и да запалим свещички..

Пепинче,браво за покупките Hug-и ми даваш една добра идея с капарирането-щото хем ми се иска да предприема нещо,хем искам да наближи.Количката ти е супер,аз доста огледах оня ден,даже цяяял ден това правих и да ви кажа-Еспирото е една от марките,които най-ме спечелиха.И аз доста съм се спряла на 2в1 Sprint Plus – Baby Design като Celika и Ha- ho,също така ми харесаха и на Cangaroo Victoria new,но не толкова като първата,също и няколко на Peg Pelegro,но там вече пък имам други въпросителни..и на Mutsy-няколко модела..
Но това е така-общо казано,още малко ще помисля,а и преди това ще пипна да пробвам- как е на живо Simple Smile.
Относно Mothercare-и аз останах очарована като бях в техния магазин,наистина си се отличават,готини са нещата,но адски,адски скъпи наистина,а и като прочетох това,че слагат надценки,а колекциите са стари,..не знам,идват ми май прекалено скъпи.Но пак зависи,ако нещо си струва и ме грабне ама много.. Simple Smile

Много свеж ден на всички,да си донесете върбови клонки Hug,а дори и да ни навали дъждец-като пречистване пролетно да ни е  Grinning

P.S.Честита годишнина,Нийче,да сте здрави,да се обичате и да си бъдете рамо един за друг!И ние имахме вчера-14 години откакто сме станали гаджета Grinning/а от сватбата са ни 8/
И да е жива и здрава именничката ви-твоята майка! Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 241
Честит празник на всички именници!!! Бъдете здрави, красиви и слънчеви като пролетта !

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 21
Честит имен ден на всички, които празнуват днес! Малки и големи, нека носят имената си с гордост и радост, да им носят много щастие и късмет!
Мили ЦВЕТЯ , бъдете много обичани и щастливи! Весел празник!
СПЕЦИАЛНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МОЯТА ДЪЩЕРЯ ИВА! ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА, МИЛА ИВА!

Почерпете се за здраве и ви пожелавам един много цветен и щастлив ден на всички и хубав празник!

# 34
  • Мнения: 9
Честит Празник Simple Smile Пожлавам на всички ни много положителни емоции и здрави бебчета в коремчетата, които само да ни радват   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 131
Честит празник на всички, които носят цветно име  Hug Бъдете здрави и много обичани!

Честита темичка, ще я следя редовно. Заглавието е страхотно, мами! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 7
Записче и от мен Simple Smile!

Първо искам да честитя празника на всички празнуващи и да им пожелая много настроение и положителни емоции  smile3525.

Srcs, относно трансформиращите се легла, аз съм харесала един модел на DizainBaby - 'Аделина Лукс" - . Големината е 70 на 185 см, като цена е около 460-470 лв. Виждала съм ги и на живо и наистина са много хубави. На дължина леглото е супер (185 см е като се трансформира в юношеско), но друг е въпроса, който ме притеснява- ширината е само 70 см, което ми се вижда доста малко..Може би затова ще си вземем обикновено легло-люлка, а като порасне мъника, ще му вземем норнално легълце Simple Smile.

Слънчев и усмихнат ден от мен Simple Smile!

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 13:23 от Julski_Izgrev

# 37
  • Мнения: 1
Честит празник на имениците newsm51

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен в новата темичка  Simple Smile ...страхотно заглавие newsm10
Честит празник на всички и най-вече на именниците newsm51
Аз все още дочитам предишната темичка и вече имам толкова неща за писане Simple Smile, но първо да се похваля Wink Вчера бяхме с приятеля ми на сватбата на моя приятелка, изкарахме си супер...роклята, която си купих преди време ме побра  newsm44 .... да не говорим, че и някое друго хорце тропнах, макар и маркирайки  dance
А сега да пиша за другите неща Simple Smile
1. И моят хемоглобин е нисък и пия ферофолгамма.... към 22-ри май ще ми правят изследване и ще видим как са резултатите.
2. За количките...честито на всички, сдобили се с или капарирали такива Simple Smile Някои от тях много ми харесаха, но аз ще карам с количката на моята племенничка... има си почти всички екстри и тежи около 10кг.
3. Още караме на идеи за ремонт, надявам се времето да ни стигне  Praynig ...поръчахме си гардероб на татко (бъдещ дядо) Simple Smile , но ще го сглобим като боядисаме.
4. За леглата... и ние имахме чудене кошара или дървено легло, но решихме пак да поръчаме на татко трансформиращо се дървено по подобие на Бертони - шкафче, кошара и юношеско. Peace
Иначе освен разни дреболии, друго нищо не сме купували, защото брат ми  ще се отърве от много неща (шезлонг, кошница за кола, активна гимнастика и др.), давайки ги на нас newsm53 newsm44
А и едната кандидат баба доста плете и ще има плетива бол Simple Smile
Май се олях  Embarassed
P.S. : може ли да ме добавите на първа страничка : 27г. , първа бременност,  stork-girl, термин-16.07, В. Търново... а и ако има някоя мама от Търново, макар че не видях, на 25.04. от 10:30ч. в мола ще има безплатно училище за родители Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен и малкият ми мъж  Hug
Честит празник на всички празнуващи  Heart Eyes ,Ния ,честита годишнина -все така да се обичате и слушате !!! Naughty
Малко е мрачно навън ,но е свежичко Crazy
И аз ще се опитам да дойда на 11 на лекцийката
,но последно къде ще се чакаме ??А и незнам моя мъж може да поиска да дойде също ,ако е забранено за  мъже-свиркайте  Stop
Търся си Йога за бременни и аз,видях че сте предложили 2 места ,само за цени да ме информирате ,моля ви ? newsm78
Да питам някакви подобни Лекции за дишане по време на раждане или курсове има ли и в София ,като тези във Варна на Диана Димитрова? Rolling Eyes
Съни , кога ще ходиш в Токуда на лекции пак,може да се запознаем  Flutter
Селика , ГИБАНА , Антония , относно Перфекта на Чиполино аз я видях на живо и ми показаха всичките й екстри ,гумите ми се струват стабилни ,не се помпат, големи са-демек напълно отговарят на моите условия  Peace ,освен това видях че спорите за напълно легналото положение-ИМА ГО и може бебчо както така да си лежи за зимата да се сложи и порт бебе да му е по топличко  Naughty
ТОва ще е моята количка със сигурност ,доста удобна ми се стори ,честно  Wink
Тери и Катя-о-м ,Благодаря -бяхте ми изключително полезни със списъка и библиотеката за кърмене  Hug  Hug АЗ ВИ ЧЕТА РЕДОВНО и просто нямам възможност да ви пиша често ,понеже сме в голям ремонт , имам и кученце ,така че не остава време за писане
Иначе за кг съм със 7 отгоре ,да видим какво ще стане натам Crossing Arms
Бебока е добре-много ритка и не дава да спя много  ,таткото само ми седи на корема и се радва на ритничетата  Blush
Това е от нас засега- ХУбав ден на всички пупинки ,маминки и бебчовци -Усмихвайте се повече !!! smile3509

# 40
  • Мнения: 2 401
Честит празник на всички!
Благодаря, за новата тема!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 709
Честит празник! Аз празнувам днес.

# 42
  • Мнения: 2
Niya_Petrova, честита годишнина, а именничката да е жива и здрава!  Heart Eyes

tsankova, честит празник и на теб, мила  Hug

Julski_Izgrev, благодаря ти за предложението. Ще се обмисля.

Я ми кажете какво мислите за това: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11189&cat=105
Аз мисля след време да се купи един скрин и една секциика от същата серия и детската стая е готова. Какво мислите Simple Smile Моля, бъдете честни Grinning

# 43
  • Мнения: 79
Честита ни Цветница, момичета!

На всички вас, които имате имен ден, пожелавам вие и близките ви хора да не се отървете от здраве, щастливи емоции и много, много успехи! Да ви е крепко името и винаги да ви пази от лоши погледи и мисли и да озарява деня ви! Честита Цветница!

Честита ни и нова темичка! Само с хубави новини да я пълним и с най-удачните съвети за мами и бебоци!

# 44
  • Мнения: 57
Честит празник на всички!
Киара, аз мисля да ходя след Великден. Тази седмица вероятно няма да съм в София.
А относно йогата това, което Нелина предложи е 10лв. за еднократно. Има някаква карта, но виж на сайта. Мисля и това да е от активностите ми след празниците.

Общи условия

Активация на акаунт