Отговори
# 720
  • Мнения: 140
Честит 4- ти РД на Рали!   bouquet Прекрасен ден днес и весело изкарване на празника!

# 721
  • София
  • Мнения: 66
Марина, страхотни идеи си дала Simple Smile Някои още довечера ще гледам да ги изпробваме Simple Smile
И тук: да ти е жива и здрава рожденичката, както и астралните й близнаци  Heart Eyes

Исках нещо да напиша по-обширно, за да избутаме темата, но не мога да се сетя нищо интерсно Simple Smile

Затова предлагам направо нова тема да пуснем Simple Smile 49стр са достатъчни за 1 година Grinning

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
49стр са достатъчни за 1 година Grinning

 Joy

Даже предостатъчни са

# 723
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РАЛИ! Бъди жива, здрава, весела, игрива и много щастлива! Весел празник!

# 724
  • Мнения: 236
Честит рожден ден на Рали! Да расте здрава, щастлива, самоуверена и усмихната малка принцеска за радост на мама и тати! Маринче, на теб пожелавам да дублираш с още едно такова прекрасно детенце!

# 725
  • София
  • Мнения: 311
ЧРД на Рали и тук!

Сега ще видя кого пропускам да поздравя.
Наде, забелязах липсата ти, как така няма какво по-подробно да пишеш? Не е в твой стил Simple Smile
Рися, видях те да четеш, драсни някой ред!
Ей, още сме на 49-та стр.

# 726
  • Мнения: 649
Момичета почти я изписахме, не се предавайте.

Пети, клубчето, в което резервирах се казва Морско конче. Надявам се да изкарат добре децата и най-важно да дойдат гостите, че с тия вируси и болести е страшно януари-февруари.

Наде, и аз смятам, че не е в твой стил Wink

А какво ще кажете за някоя среща на мамите? Да пийнем, да хапнем, да си поприказваме?

# 727
  • Мнения: 236
Деси, много четох за това Морско конче и имах желание да отида да го видя, заедно с едно в Софарма тауърс. Ако не е неудобно, сподели как е в Кончето. Става ли за 13 деца, 3 бебета и около 20 възрастни? Цените приемливи ли са, ако не е тайна. Харесах едно Тринити, ама като четох за нянаква цена 300-350 лева само наем зала, свят ми се зави. Аз няма да правя сватба, все пак.

# 728
  • Мнения: 67
честит рожден ден на всички минали и настоящи рожденици, пожелавам ви много здраве и много безгрижни игри

# 729
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Дорабела, да ти е жива и здрава рожденичката, много чаровна, да има безгрижно и щастливо детство!  bouquet

# 730
  • Мнения: 649
В Тринити е хубаво, но ужасно скъпо и според мен също не си струва.

Ходих в клуба в Софарма, не ми хареса, защото:
1) видя ми се много мръсно, макар че е нов клуб
2) от това, което успях да видя има една джунгла и това е
3) няма условия за родителите. Съгласна съм, че е детски рожден ден, но когато и родителите са ти гости трябва да се погрижиш и за тях. Тяхното предложение е да се поръчва от съседните заведения, като всеки сам си серви ра-отсервира.

Морско конче въпреки коментарите, че е подходящо за по-малки деца и малкото играчки ми хареса много и като условия и като пари. Отзивчив персонал, чисто и уютно местенце, направено с много вкус. Предлагат два пакетс на приемливи цени (на сайта ги има), с включен аниматор, торта, сандвичи и сок за децата, плата за възрастните. За същите неща във Фъни щеше да излезе +200/250 лева
Надявам се да си изкарат децата добре.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ей, страхотни сте с идеите за РД! Честита да е рожденничката на Дорабела, да е жива, здрава и само да ви радва!
Аз да споделя - в болница сме, с бронхо-пневмония. Тъкмо в неделя си допи Аугментина(беше с гнойна ангина) и в понеделник я пуснах на детска! ooooh!
Във вторник, на обяд, ми звънят от детската, че е с Т,тъй-като изрично съм упоменала че е с 2 фебрилни гърча. Вземам я и я водя на лекар, изписа Инфлуцид. Цял ден -вечерта държи 39.7 С температура. През нощта в спешното направиха снимка и  Shocked хайде в отделението.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
RadostinaDa,дано бързо да се оправяте  Praynig

# 733
  • Мнения: 1 797
Radostina, бързо възстановяване на Стаси и от мен Hug

# 734
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Мили мами, да са ни живи и здрави дечицата и много-много да ни радват!

Няма да пускам "почерпка", че съм неандерталец и така и не се научих как да го правя  Embarassed

Но пък ви пожелавам много сладки моменти с малките слънчица, много радост и красиви спомени!

Общи условия

Активация на акаунт